reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ta dieta IO to poprostu dieta z niskim indeksem glikemicznym. Przeczytaj sobie o diecie Montignaca - to jest wlasnie odzywianie zgodne z niskim indeksem glikemicznym. Wazne, zeby nie jeść produktow z wysokim indeksem, i nie laczyc tych produktow z wyzszym indeksem z tluszczami.
Albo dieta śródziemnomorska.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia jak chcesz ją mam gdzieś dietę dla ciężarnych to jak przypomnisz mi adres to ci wyśle i jakby ktoś jeszcze chciał.

Niestety w tej diecie jedna z podstaw to 5 posiłków o w miarę regularnych porach... w chwili obecnej niewykonalne :D jem jak coś dorwe :)

A Karol po 3 dniach w przedszkolu leży z temperatura - trzeba mieć stalowe nerwy!


Kitki ja też zwłaszcza gdy się stresuje
Prosze jakbyś przesłała ją Kitki ja mam ją na lodówce wisi a w wersji elektronicznej w gęstwinie moich wiadomości.

Teraz doczytałam, że Ty piszesz dla ciężarnych to i ja poproszę.

Zdrówka dla Karolka. Niestety takie uroki przedszkola [emoji20]

Liluli, gratuluję! Piękny kropek!



Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Mam Beatka, niewiele na nim widac. Ale specjalnie dla Ciebie zaraz dodam [emoji6]

1479395789-1d1mld.jpeg
Ogromne gratulacje!!!! [emoji177]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
lamia czemu ty to lubisz przeciez to jakas tragedia jest nie wiem czy zakrzepu jakiegos nie mam
Normalnie wartości didimerów to norma do 500.
W ciąży te wartości bardzo często są podwyższone. !!! .Nigdzie w necie jednak , nie ma widełek dla ciąży .
Musisz pogadać z maliną czy trzeba zwiększyć heparynę
 
Liluli, cudowny kropeczek :):):)

Bea, Sus - jednak startuje z wami w biegu o 2 krechy, zobaczymy czy dobiegne tylko do mety i dostane nagrode na 35. urodziny w grudniu :):)
U mnie w cyklu zawirowania. Wczoraj bylam na wizycie, zaczelo sie juz lekkie krwawienie, wiec wraz z nowym cyklem poszłam zebysmy zaplanowali stymulacje. A gin mi mowi, ze ja owu mialam dzien lub dwa dni wczesniej.. Pecherzyk w lewym (operowanym) jajniku pekl. To juz trzecia owulka z tego jajnika w tym cyklu! Pierwsza zaraz przed laparo, potem organizm sie zrestartowal i po 1,5tyg druga owu z lewego, a teraz w terminie @ trzecia z lewego. Jajnik poczuł wiatr w zaglach i szaleje...
I tak potem sie okazuje ze ktos zaszedl przed lub w trakcie @.
W kazdym badz razie @ sie w nocy rozwinęła, za tydzien monitoring cyklu, niestety niestymulowanego, bo gin mowi, ze organizm musi sam sie uregulowac.. wciaz licze na IUI w tym cyklu, zobaczymy.
 
reklama
Do góry