reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Destino to cudowne wieści.Gdyby nie telewizja niewiadomo jak sie potoczylyby jego losy.Myslalas nad wzieci innego dzieciątka pod swoją opiekę? Ja wiem że ktoś ma plan na Ciebie taki plan ze szczęśliwym końcem ;-*
 
Witam was dziewczyny


Madziu dziękuję za pamięć u mnie cóż nic się nie dzieje jestem w zawieszeniu czekam na środę jadę do Łodzi aby sprawdź co się dzieje w moim organizmie po 6 szczepieniach w poniedziałek jadę do Warszawy to z pracy nie lubię swoje pracy wrecz jej nie nawidzę ale umowę mam na stałe. Poza tym musze zrobić cytologie jeden lekarz mowi ze juz drugi ze po 4 miesiącach i zapytam chyba maliny co dalej także łeb jak sklep. co u Ciebie?

Destino przykro mi ale może to jakis znak trzymam za was kciuki

Fondi co na to lekarz chodzi o d-dimery? jak sie czujesz?

Bertha ale jajek wyprodukowałaś będą bliźniaki

Lilui super szkrab rośnie jak na drożdżach

Czajak gdzie się ukrywasz?

Za wszystkie brzuchatki trzymam niezmiennie kciuki jak i za staraczki

Dziewczyny mogę prosić tez o ta dietę
 
Liluli, cudowny kropeczek :):):)

Bea, Sus - jednak startuje z wami w biegu o 2 krechy, zobaczymy czy dobiegne tylko do mety i dostane nagrode na 35. urodziny w grudniu :):)
U mnie w cyklu zawirowania. Wczoraj bylam na wizycie, zaczelo sie juz lekkie krwawienie, wiec wraz z nowym cyklem poszłam zebysmy zaplanowali stymulacje. A gin mi mowi, ze ja owu mialam dzien lub dwa dni wczesniej.. Pecherzyk w lewym (operowanym) jajniku pekl. To juz trzecia owulka z tego jajnika w tym cyklu! Pierwsza zaraz przed laparo, potem organizm sie zrestartowal i po 1,5tyg druga owu z lewego, a teraz w terminie @ trzecia z lewego. Jajnik poczuł wiatr w zaglach i szaleje...
I tak potem sie okazuje ze ktos zaszedl przed lub w trakcie @.
W kazdym badz razie @ sie w nocy rozwinęła, za tydzien monitoring cyklu, niestety niestymulowanego, bo gin mowi, ze organizm musi sam sie uregulowac.. wciaz licze na IUI w tym cyklu, zobaczymy.
Szalenstwo:) trzy owulacje w cyklu:))) myslalam ze tak sie nie da:)))
 
Witam was dziewczyny


Madziu dziękuję za pamięć u mnie cóż nic się nie dzieje jestem w zawieszeniu czekam na środę jadę do Łodzi aby sprawdź co się dzieje w moim organizmie po 6 szczepieniach w poniedziałek jadę do Warszawy to z pracy nie lubię swoje pracy wrecz jej nie nawidzę ale umowę mam na stałe. Poza tym musze zrobić cytologie jeden lekarz mowi ze juz drugi ze po 4 miesiącach i zapytam chyba maliny co dalej także łeb jak sklep. co u Ciebie?

Destino przykro mi ale może to jakis znak trzymam za was kciuki

Fondi co na to lekarz chodzi o d-dimery? jak sie czujesz?

Bertha ale jajek wyprodukowałaś będą bliźniaki

Lilui super szkrab rośnie jak na drożdżach

Czajak gdzie się ukrywasz?

Za wszystkie brzuchatki trzymam niezmiennie kciuki jak i za staraczki

Dziewczyny mogę prosić tez o ta dietę
Hej sporo pracy mam wie dopiero puzno wieczorem jak mam jeszcze siły to zaglądam i czytam:) juz pomału zaczynam mieć stresa przed tymi wynikami. Ciesze się ze coraz więcej tutaj dzieciaczkow:) Destino myślę że wkoncu przyjdzie na was czas i los wam zaraz wymyśli plan na dzieciaczka:)) super wieści ze Hubert ma już dom:)
 
reklama
dziewczynu prosze o pomoc. ostatnio robie zastrzyki z heparyny i mam ciagle krew. szukam msiejsca po lewej albo po sprawen stronie pepka. dzis miekko znalazlam gdzies tak ze 3cm Od pepka u gory po lewej i tak trysla krew ze mialam wacik przemokniety krwia dopiero jak uciskalam porzadnie to minelo. w tej oklicy juz robilam nizej i wyzej ale ostatnio ciągle krew. boję się poniżej pepka albo zaraz obok bo tam ciągle mała koperty
 
Do góry