reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ovli, myslę,że w tak wczesnych tygodniach to wpływ na poronienia ma główinie immunologia i/lub genetyka.
edit: Dżoł, myślę, że na zachodzenie bardzo duży wpływ w naszym przypadku ma też psychika.
 
reklama
Asia super!!!

Julia trzymam kciuki za test &&&

Bea popieram Gabis, dajesz nam czasem do myślenia :D

Kas podgladam Cię :p

Ovli jeśli chcesz leczyć się tutaj to tez musisz przewidziec dłuższy pobyt, a jak na szybciora to Malina

Czarna myślałam wczoraj wieczorem o Tobie :p

a sex się w 50% udał bo ja to myślałam o kaszlu, smarkach, kupach i spaniu :D staruszek pyta co ma zrobić a ja mu na to "zabierz na meladiwy" :D
Teraz na odwrót mniejszy zaraził większego .... litości
 
Napiszę szczerze, że ja na monitor nie spoglądałam. Najpierw patrzyłam w sufit, potem łzy mi naszły do oczu, jak mówił po kolei, że wszystko dobrze. Ale mam mnóstwo fotek na pamiątkę :-)
Jeśli chcesz prześlę Ci priv, bo wiem, że niektórym dziewczynom jest przykro jak patrzą na zdjęcia usg.

Dlatego chce zrobić pełną genetykę i immunologiei chcę znaleźć konkretnego lekarza , który się tym zajmie . Wyobrażacie sobie że oni wysłali mnie do lekarza od niepłodności ;))))) a ja mam problem z donoszeniem a nie z niepłodnością . Porażka .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli chcesz prześlę Ci priv, bo wiem, że niektórym dziewczynom jest przykro jak patrzą na zdjęcia usg.

Chce, chcę ,chcę . Czekam :D

Ovli jedź do Maliny mówię serio. Weźmie cię na histeroskopie i od razu zaglądnie na macicę.

Dżol. Można zrobić drożność laparoskopowo albo też w gabinecie ginekologicznym hsg wiem że u dr P coś okolo 250zł
 
Asiu gratuluję .
Ja już w drodze do domku .
Mam zapytanie do dziewczyn, które chodzą do Maliny . Jestem umówiona na kolejną wizytę na 31.10. wypis ze szpitala dostałam dzisiaj jednak wynik histopatologiczny będzie za ok.3-4 tyg. Pytam dzisiaj profesora czy to nie stanowi problemu, że na kolejnej wizycie nie będę miała wyniku hist. ,że może należałoby przełożyć wizytę a on na to ,że to nie stanowi problemu. Co o tym sądzicie? ? Nie wspomnę już o tym ,że dzisiaj na obchodzei spojrzał w kartę i po słowach swojego podwładnego - sprawozdawcy hehe skwitował wszystko słowem super. Swoją drogą mam mieszane uczucia co do Pana doktora
 
Chce, chcę ,chcę . Czekam :D

Ovli jedź do Maliny mówię serio. Weźmie cię na histeroskopie i od razu zaglądnie na macicę.

Dżol. Można zrobić drożność laparoskopowo albo też w gabinecie ginekologicznym hsg wiem że u dr P coś okolo 250zł
Tylko próbuję wysłać i nie potrafię.

https://www.babyboom.pl/forum/temat/wizyty-wyniki-usg-majowek-2017.80324/page-14

Pod tym linkiem wkleiłam. Jeśli ktoś nie chce oglądać to niech nie wchodzi.

Ovli, Beata dobrze radzi. Lepiej wydać kasę raz a dobrze. Może okazać się, że u Ciebie też immunologia szwankuje a Malina przebada od stóp do głów, wzdłuż i wszerz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej ale mam do nadrobienia, w chwili obecnej leżę w szpitalu mała postanowiła się nie ruszać jestem na obserwacji narazie wychodzi wszystko ok ale mają obserwować leżę jem i mam zgage, jeszcze dwa miesiące tych nerwów. Pozdrawiam was serdeczne ;*
 
Do góry