reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, nie zaglądałam tu przez 3 dni i tyle zaległości!
Fondie, czekamy na wieści!
Również proszę o modlitwe, żebyśmy z mężem doczekali się choć jednego, zdrowego malca.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny

Lilia, tej juz nie ma, wieczorem bedzie swieza
emoji6.png

Była pyszna :rolleyes:

Bea trzymam kciuki za Ciebie i też słyszałam o Visanne, a moja znajoma ma po nim jedno dziecko z ivf, a potem dwa nieudane crio i teraz wpadka naturals :)
Ja sobie tak myślę, że obecny rząd zamknął drogę na macierzyństwo rodzinom, które pragną dzieci a niestety nie stać ich na podejście. Zganiają ivf na etykę religijną, a co ma powiedzieć osoba niewierząca skoro ją też pozbawiono refundowanego podejścia do ivf? Trochę to nie sprawiedliwe, ale mam nadzieję że naród przejrzy na oczy przy kolejnych wyborach ;) to moje luźne przemyślenia i nie musicie się z nimi zgadzać :)

Ja jak najbardziej się zgadzam z Twoim postem :)

Strawbelka, 30paula30 - endometrioze jak najbardziej widać na usg. Kiedyś poszłam na monitoring do innej lekarki i jak mi robiła usg dowcipne to jej pierwsze pytanie było: "Czy mam endometrioze"

Beata - trzymam kciuki za zabieg :)

A czy któraś z was robiła badanie HLA (podobienstwo tkankowe rodziców)?

Hm... chyba ja robiłam, ale pewności 100% nie mam. Jak wrócę do domu to sprawdzę i Ci napiszę
 
Dziękuję i jakbyś mi mogła podać dokładną nazwę badania, bo w laboratoriach za bardzo nie wiedzą o co mi chodzi, a badań HLA jest ileś tam różnych. A myślę, że jak z moim m jesteśmy w jakimś stopniu spokrewnieni, to może dobrze byłoby zrobić to badanie.
 
Fondie trzymam kciuki i dawaj znać bo ja też zniose jajo...
Wiecie taki kiepski dzień mam wczoraj na forum o ciąży dziewczyna urodziła w 24 tc nic sie nie zapowiadało akcja z dnia na dzień... Niewydolność szyjki.... To straszne... Walczy malenstwo, bo żyje... Chodź jej nie znam, to możemy się pomodlić za maluszka...
A kolejna ma rozwarcie na palec też niewydolność, też 24 tc Boziu jak nie jedno to drugie...
Wczoraj w nocy też obudził mnie lekki ból podbrzusza, ale za chwilę zasnelam.... On mnie nie opuszcza, niestety....
Ściskam Was w ten dolujacy poranek, mam.nadziej że Fondie go zmieni ;)
Ściskam mamy, przyszłe mamy, i staraczki ;*
Też się boję jak cholera właśnie takich sytuacji.
A tu jeszcze tyle trzeba wytrzymac. Niby tak blisko celu a jednak bardzo daleko..
 
Fondi zaciskam kciuki za Ciebie

Kas90 ja nie robiła tego badania coś prof wspominał o tym ale ostatecznie nie zrobił mi tego badania.

Dziś zapisałam się na laparo i histeroskopie na 28 września trochę mam cykora co tam znajdą
 
Dzień dobry Girlsy
Tola ślicznie proszę o przepisy na przetwory o których tu pisałaś (zwłaszcza o fasoli) :) mogą być nawet zdjęcia przepisów na priva albo maila, prooooszę :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry