reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Avita moją intencję chyba znasz. :p Żaden sekret . Poproś o rozwiązanie problemów , szczęśliwe zajście i urodzenie zdrowego w pełni sprawnego dziecka. Dziękuję . Bóg zapłać :*

Oczywiście już Wam piszę.

Więc byłam u dr. Przybycienia. Jestem tak nabuzowana że nie wiem czy będę umiała składnie pisać i wszystko wyjaśnić. Tak w skrócie to dał mi nadzieję. Jutro mam dzwonić do Lublina gdzie doktor mnie wysyła do Zakładu Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii. Na zabieg HSG. To wiecie na czym polega? Na wlaniu płynu cieniującego do macicy i sprawdzeniu przepływów. Jak nie przechodzi tym cewnikiem będą wprowadzane mikro narzędzia których średnica waha się od 0,46 mm do 2mm. I tu się ten zabieg różni od tych w gabinetach ginekologicznych bo jest tyci ,tyci i jak coś od razu mogą zrobić plastykę przez rozciąganie balonikiem tak jak przy zatorach tętnic serca.
Nie wiem jakie Wy macie podejście ,ale ja w to wierzę ,a póki ja wierzę to jest dobrze. A jak nie wierzycie to mi tego nie piszcie dopóki nie będę znać efektów :p

PS. Doktor powiedział ,że zastrzyk Zoladeks na uśpienie maciczki i wycofanie endometriozy poda jeśli ten zabieg się nie powiedzie, Aaa i zrobiliśmy jeszcze szybkie usg i jajnik pięknie uwolniony z endometriozy :D Tak ,że mogę powiedzieć ,że ile dr , Gawlik (który robił mi laparoskopie) mógł tyle wykonał.

Dziękuje laski za kciuki i pliss (nie zmęczycie się) potrzymajcie jeszcze jutro jak będę dzwonić o termin zabiegu oby był szybki :D
 
reklama
Avita moją intencję chyba znasz. :p Żaden sekret . Poproś o rozwiązanie problemów , szczęśliwe zajście i urodzenie zdrowego w pełni sprawnego dziecka. Dziękuję . Bóg zapłać :*

Oczywiście już Wam piszę.

Więc byłam u dr. Przybycienia. Jestem tak nabuzowana że nie wiem czy będę umiała składnie pisać i wszystko wyjaśnić. Tak w skrócie to dał mi nadzieję. Jutro mam dzwonić do Lublina gdzie doktor mnie wysyła do Zakładu Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii. Na zabieg HSG. To wiecie na czym polega? Na wlaniu płynu cieniującego do macicy i sprawdzeniu przepływów. Jak nie przechodzi tym cewnikiem będą wprowadzane mikro narzędzia których średnica waha się od 0,46 mm do 2mm. I tu się ten zabieg różni od tych w gabinetach ginekologicznych bo jest tyci ,tyci i jak coś od razu mogą zrobić plastykę przez rozciąganie balonikiem tak jak przy zatorach tętnic serca.
Nie wiem jakie Wy macie podejście ,ale ja w to wierzę ,a póki ja wierzę to jest dobrze. A jak nie wierzycie to mi tego nie piszcie dopóki nie będę znać efektów :p

PS. Doktor powiedział ,że zastrzyk Zoladeks na uśpienie maciczki i wycofanie endometriozy poda jeśli ten zabieg się nie powiedzie, Aaa i zrobiliśmy jeszcze szybkie usg i jajnik pięknie uwolniony z endometriozy :D Tak ,że mogę powiedzieć ,że ile dr , Gawlik (który robił mi laparoskopie) mógł tyle wykonał.

Dziękuje laski za kciuki i pliss (nie zmęczycie się) potrzymajcie jeszcze jutro jak będę dzwonić o termin zabiegu oby był szybki :D
Bardzo się cieszę ze tak wszystko się toczy kochana na pewno będzie dobrze tez miałam plastykę także wiem dokładnie o czym piszesz.
Liczę na szybki termin bo to twaz jest priorytet.

Avita w zasadzie dopisuję się to intencji bea25ta jeszcze prosze o zdrowie dla rodziców i teściów i rodzenstwa. Bóg zapłać dziękuję
 
Avita moją intencję chyba znasz.[emoji14]Żaden sekret . Poproś o rozwiązanie problemów , szczęśliwe zajście i urodzenie zdrowego w pełni sprawnego dziecka. Dziękuję . Bóg zapłać :*

Oczywiście już Wam piszę.

Więc byłam u dr. Przybycienia. Jestem tak nabuzowana że nie wiem czy będę umiała składnie pisać i wszystko wyjaśnić. Tak w skrócie to dał mi nadzieję. Jutro mam dzwonić do Lublina gdzie doktor mnie wysyła do Zakładu Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii. Na zabieg HSG. To wiecie na czym polega? Na wlaniu płynu cieniującego do macicy i sprawdzeniu przepływów. Jak nie przechodzi tym cewnikiem będą wprowadzane mikro narzędzia których średnica waha się od 0,46 mm do 2mm. I tu się ten zabieg różni od tych w gabinetach ginekologicznych bo jest tyci ,tyci i jak coś od razu mogą zrobić plastykę przez rozciąganie balonikiem tak jak przy zatorach tętnic serca.
Nie wiem jakie Wy macie podejście ,ale ja w to wierzę ,a póki ja wierzę to jest dobrze. A jak nie wierzycie to mi tego nie piszcie dopóki nie będę znać efektów[emoji14]
PS. Doktor powiedział ,że zastrzyk Zoladeks na uśpienie maciczki i wycofanie endometriozy poda jeśli ten zabieg się nie powiedzie, Aaa i zrobiliśmy jeszcze szybkie usg i jajnik pięknie uwolniony z endometriozy :D Tak ,że mogę powiedzieć ,że ile dr , Gawlik (który robił mi laparoskopie) mógł tyle wykonał.

Dziękuje laski za kciuki i pliss (nie zmęczycie się) potrzymajcie jeszcze jutro jak będę dzwonić o termin zabiegu oby był szybki :D
Beatka, wierze, ze szybko sie pozbedziesz problemu.
Nalezy Ci sie, tyle sie za nas tu modlilas, teraz i my sie modlimy za Ciebie.

Ja bylam poklocona z tym Panem na gorze. Odkad mi sie udalo, co tydzien chodze na Jasna Gore i modle sie nie tylko o mojego brzdaca, ale tez o Was.
Teraz mi to przychodzi z latwoscia.

Beatka trzymam kciuki, wierze ze bedzie dobrze i szybko wrocisz do owocnych staranek.

Ale sie ciesze[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka super,ze sa dobre wiesci. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie po Twojej mysli i niedlugo wrocisz do teraz juz owocnych staranek [emoji8][emoji8]

Avita moje intencje pewnie nie roznia sie od innych chce choc jednego zdrowego maluszka i zdrowie dla Mamy i jej udany zabieg [emoji8][emoji8]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Bea super, cieszę się bardzo :D cokolwiek będą robić niech próbują. Trzeba próbować. A tobie dziurka wystarczy malutka, byle się jajo i plemnik zmieściły ;) I niech szybko termin dadzą, to może w przyszłym miesiącu spróbujecie :)

Pozdrowienia dla naszej Ferajny :p
 
Oki dziewczynki spisałam sobie to co od której mam zanieść na Jasną Górę! do soboty piszcie co jeszcze chcecie! Pomodle się za nas wszystkie!!
Karteczki z intencjami wrzuca się do puszki obok ołtarza. Kiedyś było tak że w soboty były one czytane i wszyscy się modlili - chyba dalej tak jest!!zobacze!
Jakoś tak mnie wzięło w tym roku na pielgrzymkę - ostatnio była baaardzo dawno temu.

Beata bardzo się cieszę, że masz światełko w tunelu :)
:) :) :) dasz radę!!!!
 
Oki dziewczynki spisałam sobie to co od której mam zanieść na Jasną Górę! do soboty piszcie co jeszcze chcecie! Pomodle się za nas wszystkie!!
Karteczki z intencjami wrzuca się do puszki obok ołtarza. Kiedyś było tak że w soboty były one czytane i wszyscy się modlili - chyba dalej tak jest!!zobacze!
Jakoś tak mnie wzięło w tym roku na pielgrzymkę - ostatnio była baaardzo dawno temu.

Beata bardzo się cieszę, że masz światełko w tunelu :)
:) :) :) dasz radę!!!!
Avita to i ja poproszę o karteczkę :) proszę o łaskę zdrowia dla mnie i moich chłopców (mi już tylko tego potrzeba) oraz o potrzebne laski dla was wszystkich i waszych lekarzy (a w szczegolnosci myśląc tu o naszym Bea, Paula, Teczowa i Kwiatuszek - bo dobry chłop z niego ;)
 
reklama
Ja tez avita ale napisze ci jutro popoludniu i do kwiatuszka sie odezwe bo od rana mam goscjj. Od wczoraj medalik matki boskiej nosze ze soba. Nie spie boje sie dziewczyny.
 
Do góry