reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondie - ja Cie rozumiem, bo sama do 12tyg ciazy biegalam na wizyty co tydzien z dusza na ramieniu. Wchodzilam do gina, wywiad i kazal sie rozbierac a ja zawsze prosilam by najpierw bylo usg a pozniej fotel bo myslalam ze tam padne. Moj gin super facet nie widzial problemu. Najczeaciej bylo to tylko 2 min usg bym posluchala serduszka, uspokoila sie i pozniej w spokoju juz byla cala wizyta. Gin mowil ze lepiej tak bo inaczej nic bym nie wyniosla z tej wizyty bo siedzialam jak otumaniona i nic nie docieralo. Dopiero jak uslyszalam serduszko to strach chwilowo mijal i mozna bylo ze mna normalnie podadac[emoji3]
Postaraj sie odgonic mysli bo wiadomo takie nerwy szkodza dzidzkowi. Wiem ze latwo sie mowi a gorzej robi ale sie choc postaraj. Mocno trzymam dzis kciuki za Was
 
reklama
Fondie wierzę ,że się boisz i wierze też w to że będzie dobrze. Pewnie uslyszysz serduszko to weź chusteczki bo ryczec ze szczęścia będziesz :) Po wizycie szybko do nas i pisz bo ja jak nioska jestem i jajo zniose.

Teraz o sobie :-p jej ale przytylam. Ciągle dietki przekładałam ,naciagalam , albo całkowicie dawalam sobie z nimi spokój o ćwiczeniach juz nie wspomne ;) Od dziś biorę się za siebie bo w kortke zimową nie wejde :(
 
Avita! I ja Ciebie chciałam prosić,byś zaniosla moją intencję,oczywiscie o to samo co kazda z nas,zebym poczela idonosila zdrowe dziecko,oraz dla mojej siostry,i Dorotki z Krakowa,ktora nosi pod sercem syna,a ktora jest po radioterapii,zeby szczesliwie urodziła,i dla wszystkich matek na calym swiecie ktore pragną dziecka!Dziękuję,jak bylam w potrojnej ciąży pojechalam pierwszy raz do Niej,nie poddaję się,i wierzę dalej,ja też dziewczyny kiedyś obrazilam się na Boga,jak moj pierwszy m odszedł,ale dzieki wierzę potrafię sobie jakoś to wszystko wytłumaczyć,choć jest bardzo ciezko,trzymajcie sie dziewczyny,ja też wierzę ze bedzie dobrze!
 
Kolo 16 wrrjde dopiero. Dziewczyny ale jestem roztrzepana bo jem encorton o 7 i jem kanapke przez sen potem lykam encorton i spie dalej. I tak dzis ocnelam sie jak wode pilam patrze kanapka zjedzona i teraz tak czy zjadlam encorton czy nie ? Mysle ze zjadlam bardzo mocny sen mialam ale.jak nie ? Jakie dlugie dzialanie on ma ? Jesli zapomnialam tej dzisiejszej dawki toco wtey ? Czy bede miala jakas ikosc i dluzsze dzialaniedo dnia jutrzejszego? Podwojnej dawki nie wezme bo bez przesady jak sadzicie ?
 
Witam

Beato bardzo sie ciesze ze macie plan dzialania i ze ty jestes pozytywnie nastawiona!!!!!

Fondie zaxiskam kciuki za wizyte i czekamy na super wiesci;)

Kibicuje Wam kobietki&&&&&&&&
 
Fondie, ja leki trzymam w kuchni. Jak robie sniadanie, to odrazu na talerzyk klade encorton i z tym lece do lozka, bo tez w lozku jem kanapke z encortonem.
Kiedys trzymalam leki kolo lizka i na spiocha bralam i mialam taki sam problem jak Ty z encortonem.

Mozesz tez kupic pudeleczko z podzialka na dni wieczorem szykowac tam leki. Wtedy rano bedzies pamietac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fondie trzymam kciuki i dawaj znać bo ja też zniose jajo...
Wiecie taki kiepski dzień mam wczoraj na forum o ciąży dziewczyna urodziła w 24 tc nic sie nie zapowiadało akcja z dnia na dzień... Niewydolność szyjki.... To straszne... Walczy malenstwo, bo żyje... Chodź jej nie znam, to możemy się pomodlić za maluszka...
A kolejna ma rozwarcie na palec też niewydolność, też 24 tc Boziu jak nie jedno to drugie...
Wczoraj w nocy też obudził mnie lekki ból podbrzusza, ale za chwilę zasnelam.... On mnie nie opuszcza, niestety....
Ściskam Was w ten dolujacy poranek, mam.nadziej że Fondie go zmieni ;)
Ściskam mamy, przyszłe mamy, i staraczki ;*
 
reklama
Riri no wiesci straszne;(
Czy idzie rozpoznac wczesniej ze z szyjka jest cos nie tak?
Julia tak idzie to wykryć o ile gin uważnie analizuje twój przypadek. U mnie ginka wykryła ze szyjka puszcza w 20tc I od razu mialam szew,a potem dalej postępowalo i pessar. Obserwowała czy się skraca i wzięła poprawkę ze miałam 4 lyzeczkowania+histeroskopia a to wszystko zazwyczaj (choć nie koniecznie) wpływa na trzymanie szyjki.
Riri niestety wiem co dziewczyny przechodzą ; (
 
Do góry