reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Avita Proszę o modlitwę w tej samej intencji co reszta dziewczyn poczęcie i donoszenie zdrowej dzidziusia oraz pozytywne wyniki z badań.
 
Avita ja tez proszę o modlitwę. Żeby zagrożenie dla dzidzi minęło, żeby zdrowo rosło, zdrowo się rozwijalo i żeby w styczniu przysZło szczęśliwie na świat.
Beata bardzo się cieszę ze dr znalazł jakieś inne rozwiązanie :) codziennie sie za Ciebie modle! Będzie dobrze! :*

Mnie wczoraj w nocy dopadla grypa zoladkowa. Miałam dziś iść na pobranie ale M zawiozl tylko siski do lab bo nie miałam siły jechać. A jutro wizyta! Bardzo proszę Was o modlitwę w naszej intencji :*
 
Riri przykra historia :/ współczucia dla rodziców
Marzycielka, znam tę ulgę, świetne uczucie prawda? :)
Kwiatuszek ja cały czas o Tobie pamiętam i myślę czy wszystko dobrze, więc kciuki trzymam i nie puszczam
Bea mocne kciuki
Nafoczka Ty kochana ze swoją wielką mocą i wstawiennictwem tam u góry, bądź i wspieraj w walce :*
a pokażesz Synia?
Doris coś dawno nie widziałam twojej pociechy
Porzeczka co tam będą Ci szukać???

Pozdrawiam resztę Kompanii :*
 
Jest serce ale nie znam tetna jak poprosilam to powiedziala ze dopplet natak wczesnym etapie dociera do dziecka. Powiedzuala ze wszystko na dany moment wyglada ok. A ja srednio z wizyty zafowolona dobrze ze dzieciatko strsze o jeden dzien.
 

Załączniki

  • 20160816_161620.jpg
    20160816_161620.jpg
    524,2 KB · Wyświetleń: 103
Jest serce ale nie znam tetna jak poprosilam to powiedziala ze dopplet natak wczesnym etapie dociera do dziecka. Powiedzuala ze wszystko na dany moment wyglada ok. A ja srednio z wizyty zafowolona dobrze ze dzieciatko strsze o jeden dzien.
Super[emoji4]
No to teraz Fondie nie bedziesz juz nam tu marudzic[emoji6]
Niech dzidzia pieknie rosnie.

Riri nie lubie takich zlych wiadomosci[emoji26]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fondie jak się cieszę widzisz jeszcze parę tyg niepewności ;)..
Beata masz rację to straszna historia, przeplakalam pół dnia, ale nie powinnam sobie do głowy tego przybierać.. Mąż zabronił ;(
 
reklama
Do góry