reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

nie wiem wlasnie ile mial bo lekarzmial zly humor i ie podal wymiarow ale dzis mowl ze nastepnym razem poda jak bedzie 18 bo byl za duzy tyle wiem. ostatnio po clo podano mi dwa owvitrelle przy wiekszym jak 25 mm i zaszlam w ciaze blizniacza.
z balkonu:(
Fondie, strasznie współczuję przeżyć z małą. Teraz będzie wszystko ok. Ucałuj ją od nas.
 
reklama
Beatka o prof z Poznania. Fondi dobrze pisze od 18 mm też można podać. 30 mm miał w 11 dniu cyklu. Test lh wykazał mi owulację na 14 dzień cyklu, a teraz bez stymulacji na 12 dzień cyklu.
 
Beatka o prof z Poznania. Fondi dobrze pisze od 18 mm też można podać. 30 mm miał w 11 dniu cyklu. Test lh wykazał mi owulację na 14 dzień cyklu, a teraz bez stymulacji na 12 dzień cyklu.
Aga a nie wiesz dlaczego się nie podaje ovitrelle jak jest pęcherzyk duży?
 
Dziewczyny, ja tez dostawalam zastrzyk przy pecherzu ok 25. Raz mialam przy 27 i zawsze pekaly. Udalo sie nawet w ciaze zajsc, ale.....

Fondi
Wspolczuje przezyc. Ucaluj mala ode mnie.
Dzieki za kalkulator, juz kiedys ktoras z Dziewczyn mi go podeslala.
Glukoze tez badalam, na czczo 3,9
Niby wszystko na zielono wychodzi, ale marwi mnie to, ze pomiedzy wynikiem po 1 obciazeniu i 2 jest niewielka roznica, a podobno ma spasc do wartosci na czczo...ehhhh a gdzie ten milewicz przyjmuje?
 
Paula lekarka poinformowała mnie ,że jest przerośnięty i ponoć są wtedy złej jakości. Dokładnie to trzeba by lekarzay do pytać. Ja to byłam zadowolona ,że nie było torbieli i i czekałam na kolejny cykl
 
Fondie dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. Takie chwile uświadamiają, że mamy dużo szczęścia obok a ciągle szukamy dalej. Doceniajmy to, co mamy.
Ja byłam u Dubra w piątek, mała waży już 1300g. Jest bardzo ruchliwa. Spadły mi płytki krwi ale dał mi leki, miejmy nadzieję, że się poprawią.
 
Dzień dobry,

to ja też z tych starających się. Tylko nie wiem czy w tym cyklu się da...bo mąż chce na 10 dni w delegację pojechać i wtedy owu by przegapił, a jak nie pojedzie to może podziałamy?
Generalnie mam wszystkie leki oprócz Clexane. Mam Encortom 10mg mam Glucophage, ale zastanawia mnie to co powiedziała mi w piątek rodzinna, że jeśli w przeszłości miałam problem z prolaktyną, to mogę mieć hiperprolaktynemię czynnościową i powinnam zbadac prolaktynę po obciążeniu i wg niej to wystarczy Glucophage i Bromergon + Clexane, żaden steryd...Ja pitolę, co lekarz to nowe informacje.

Dziewczyny, a czy w Poznaniu jest jakiś dobry specjalista od poronień?
 
reklama
Gabiś co Ty bierzesz pod uwagę opinie rodzinnej na temat ginekologiii poronień? Weź napisz raz jeszcze bo nie uwierze heh :D. A tak serio to jest tak mało ginekologów którzy wiedzą jak nas pokierować to jakim prawem ta wychodzi przed szereg i mota ci w głowie?
 
Do góry