reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
ja mam dzis 17dc i albo mam torbiela albo przed owu jestem hehe ale cos pobolewa wiec chyba bedzie to torbielek! ale bylo przytulanie dzis o 5 rano bedzie jeszcze dzis wieczor albo znow o 5 rano i potem juz co 3 dni :) pewnie nic z tego nie bedzie ale poprzytulac sie mozna:)
 
Hej
pozdrawiam Was z moim słodziakiem
DSC_1849.JPG
Mało piszę ale czytam na bieżąco i oczywiście bardzo kibicuję Wszystkim staraczkom, a dla naszych ciężarówek buziaki.
U nas spacer, pielucha, karmienie i tak leci dzień za dniem. W weekend wczasowaliśmy nad jeziorem. Poza tym to nic nowego.
 

Załączniki

  • DSC_1849.JPG
    DSC_1849.JPG
    326,3 KB · Wyświetleń: 87
Gabiś to się ciesz że nie tylko Ci daje skierowania ale też interpretuje wyniki. Taki doktor to prawie jak skarb. Nie ufasz żadnemu lekarzowi lub nie znalazłaś odpowiedniego to chodź do 3 i nie wkurzaj się tak bo Ci tarczyca skoczy.:D

U mnie dziś negatyw :(. @ w czwartek lub w sobotę.
Doopa .Myślałam że mi podwędzisz brzuszek ale chyba będą musiały zaczekać na następny cykl ;)

Właśnie wróciłam od doktora przejechałam 220km aby wziąć zastrzyk i to bez przekonania :( Pęcherzyk miał zaledwie 21,5 mm urósł od środy bardzo mało (środa 12 mm) Sama nie wiem po co mi go dał bo jak kiepsko to widzi to...eh. Mam się zjawić w piątek sobota na sprawdzenie czy pękł ale nie jadę już mi się nie chce. Pójdę w piątek do jakiegoś buca i to skontroluję. Na pewno pęknie bo mój organizm świetnie reaguje na wszelkie leki itp

Co o tym myślicie?

Fondie taki wyścig po brzuszki Doris i Nafoczki że nawet jajca z pośpiechu zapominają o pękaniu
 
nafoczka czemu bralas folik jak masz mutacje?
Fondie brałam właśnie dlatego ze mam mutacje zeby nie mieć wysokiej homocysteiny (co podwyższa ryzyko ZD)

Asiu szkoda, trzymałam kciuki

Doris Cudaczek ♡♡♡
mojemu troszkę kolki przeszły, myślę że to była moja wina (przez soczewice) choć gazy to wyraźnie przechodzi

Bea ja też jeździłam po dwa razy, na zastrzyk i sprawdzenie. 21.5mm to nie źle, jak ma być to będzie. Ja zawsze miałam pecherzyki między 21-23 bo nawet dziś Pauli sprawdzałam. Trzymam kciuki za jajca. Brzuszek chętnie oddam bo jeszcze nie całkiem mały wiec oddam z faldkami :D
 
Ostatnia edycja:
Właśnie wróciłam od doktora przejechałam 220km aby wziąć zastrzyk i to bez przekonania :( Pęcherzyk miał zaledwie 21,5 mm urósł od środy bardzo mało (środa 12 mm) Sama nie wiem po co mi go dał bo jak kiepsko to widzi to...eh. Mam się zjawić w piątek sobota na sprawdzenie czy pękł ale nie jadę już mi się nie chce. Pójdę w piątek do jakiegoś buca i to skontroluję. Na pewno pęknie bo mój organizm świetnie reaguje na wszelkie leki itp

Co o tym myślicie?

Fondie taki wyścig po brzuszki Doris i Nafoczki że nawet jajca z pośpiechu zapominają o pękaniu

Ładny pęcherzyk! Ksiazkowo rósł 2mm na dzien od środy! Idealny. Trzymam kciuki za szaleństwa nocne :)
 
Beri, ty mnie chyba prosiłaś o linki. Błagam o wybaczenie, że dopiero teraz :D (ale pamiętałam :D ) PS i dla całej reszty zwolenniczek metyli :p

colostrum

Link do: California Gold Nutrition, Concentrated Colostrum, 240 Capsules

B12

Link do: Now Foods, Methyl B-12, 1000 mcg, 100 Lozenges

B6

Link do: Country Life, P-5-P (Pyridoxal 5' Phosphate), 50 mg, 100 Tablets

Kwas

Link do: Solgar, Folate, 1000 mcg, 60 Tablets

Edit: a jakbyście chciały to moja insulina była na czczo 15, po 1h-80,8, a po 2h- 42,7

Dziękuję Nafoczko!
 
reklama
Dziękuję Nafoczko!

I ja zaczęłam starania:-) Mąż wrócił z delegacji, ale było miło. Już nieważne czy w pierwszym cyklu się uda czy nie, ale fajnie jest za sobą tak potęsknić.
Z tą hiperprolaktynemią to zdania lekarzy są podzielone. Ja mam prolaktynę w normie, ale po obciązeniu mam wysoką. Poprzednią ciążę miałam na bromergonie, teraz Dubr nie dał mi bromergonu. Różnie lekarze chyba do tego zjawiska podchodzą.
 
Do góry