reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

O matko, jakie straszne przeżycie... Dobrze ze dobrze z córa.. Mam nadzieje ze wszystko będzie wzorowo w kolejnych dniach. Biedna mała..

Fondie, ja mam homa ok - na zielono, ale quicki na czerwono: 0.28. Niewiele na temat tego wskaźnika znalazłam. Czy to tez oznacza ze mam brać metę?...
ja mam wlasnie 0,29 i mam siofor na to
 
reklama
ja mam wlasnie 0,29 i mam siofor na to
szczerze to już zgłupiałam...pytałam kiedyś o moją insulinę i glukozę i przeliczyłam na tym kalkulatorze homa i mi wyszedł 1.10 więc oceniłyśmy że jest ok ale teraz patrze i u mnie quick wychodzi tez na czerwono 0,31 o co z tym wskażnikiem chodzi???:oo::oo::oo:
 
Ostatnia edycja:
Paula ovitrelle podaje się jak pęcherzyk ma między 19-21mm. Mój miał 27 a drugi 17, a na drugi dzień dominujący miał już 30mm. Był przerośnięty. Tak więc chyba Lametta nie jest dla mnie. A endometrium dla mnie jest zagadką. Po mojemu profesorek sprawe zaniedbał, bo jak po styczniowej laparoskopii pytałam o estrofem to powiedział że nie ma potrzeby. Po pierwszej laparo brałam i było ok. Te jego 11 mm nie pasowało do moich miesiączek były srednie. Na wyraźniej pycha i tyle. Na iui miało 6 mm zobaczymy
jak po estrofemie. Zrostów na pewno nie ma po prostu trzeba je trochę podrasować do ok min. 7-8 mm. Z tymi doktorami to jest wielki problem. Na całe szczęście mam drugiego lekarza takiego z powołania co dba o swoje pacjentki. Za monitoring płacę 30 zł za wizytę, a za normalną 150, a nie ,400 zł. Cytologia, badanie piersi, gęstość kości. Co najważniejsze nie podważa zaleceń Maliny. Tu w Poznaniu co jeden to mądrzejszy.
 
Ostatnia edycja:
Paula ovitrelle podaje się jak pęcherzyk ma między 19-21mm. Mój miał 27 a drugi 17, a na drugi dzień dominujący miał już 30mm. Był przerośnięty. Tak więc chyba Lametta nie jest dla mnie. A endometrium dla mnie jest zagadką. Po mojemu profesorek sprawe zaniedbał, bo jak po styczniowej laparoskopii pytałam o estrofem to powiedział że nie ma potrzeby. Po pierwszej laparo brałam i było ok. Te jego 11 mm nie pasowało do moich miesiączek były srednie. Na wyraźniej pycha i tyłek. Na iui
Jednak co lekarz to opinia, mi podawał ovitrelle jak miałam pęcherzyki 25 i 19 mm:baffled:a jeśli jest przerośniety tzn że nieuwolni dobrej jakościowo komórki jajowej ???i wchłonął się póżniej ?a pamiętasz który dc był kiedy miał 30mm?
 
Aga 707 czy piszesz o doktorze z Tarnowa? Super że się miło zaskoczyłaś.

Fondie jakiej wielkosci mialas jajka jak podano Ci ovitrele?
Skad Ci mała spadła?Chyba nie z łóżka? Koleżanki syn też tak fruwał i wstrzasem sie skonczylo. Ucałuj małą.

Avita ciesze się ,że daje kopniaka w dupsko i sie podnosisz. :p
 
nie wiem wlasnie ile mial bo lekarzmial zly humor i ie podal wymiarow ale dzis mowl ze nastepnym razem poda jak bedzie 18 bo byl za duzy tyle wiem. ostatnio po clo podano mi dwa owvitrelle przy wiekszym jak 25 mm i zaszlam w ciaze blizniacza.
z balkonu:(
 
To ja już nic nie wiem z tym ovitrelle czyli wychodzi na to że dla różnych lekarzy są odpowiednie różne wymiary:oo::oo::oo:pęcherzyków, a dlaczego się nie podaje ovitrelle jak jest za duży pęcherzyk?
 
reklama
nie wiem czemu moze jakis za gruby przerosniety nie wiem, ale ostatnio peklo po ovitrelle ale podwojnej dawce a teraz minelo ponad 36h i nie peklo wiec nie pomogl.
 
Do góry