reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Zaczęłam pod koniec lutego. Podstawa jest wykluczenie cukrów, ciemne pieczywo, kasze i dużo!!! warzyw, najlepiej bez obróbki cieplnej. Choć czasem i zjem lody, jakieś ciacho ;-) ale staram się nie częściej niż na tydzień, 2 tygodnie

No jestem niereformowalna, znowu post pod postem, już się naprawiam :-D
Asia ja też miałam małe grzeszki ale pewna podstawa zmiany jedzenia była, tak z rozsądkiem :)
Destino wyślę Ci jutro bo mam na kompie a już złapałam pozycję horyzontalna :D
 
reklama
Witajcie witajcie zeby nadrobic po majowce posty musialabym wziac urlop. Sus, Strawbelka, Nafoczka, Aga, Doris ( mam nadzieje ze zadnej z brzuchatek nie pominelam) trzymam za Was nieustannie kciuki. Za testujace takze. Ja jutro rano ruszam na histero... Ale mam stracha, to chyba najgorsze z badan... Zobaczymy czy mam ta przegrode ktora Dubr ostatnio widzial. Niestety bede robila histero w zlym czasie bo po 12 dc. Ale nie chce stracic terminu w szpitalu i powiedzieli mi ze oni tylko nie robia w czasie okresu...
 
Lilia po sniadaniu, tzn. jem sniadanie i po ostatnim kesie lykam encorton.
To tak samo jak w trakcie sniadania przeciez.

Doczytałam ulotkę, encorton należy przyjmować w trakcie posiłku, tzn. zjesz trochę, połykasz tabletkę i wsuwasz resztę posiłku ;)

Lilia, betowac musze, bo w nrerwach jednak zdecydowalam sie na leki, ale ciii... Terminu nie podam ;)

Ok, znam ten temat ;) o termin nawet nie pytam ;)

beri - kciukam za histero
 
Beri też miałam niedawno a dokładniej miesiąc temu to jednodniówka więc będzie dobrze ;).Trzymaj się i myśl ,że będziesz mieć jasność co się tam kryje :D

Popatrzyłam na kartę wypisu ze szpitala miałam masę badań porobionych i..chyba jestem faktycznie całkiem ,całkiem :p

Glukoza 87 (70-99)
Białko całkowite 8 (6,3-8,2 )
Kreatynina 0,61 (0,52-1,04)
Mocznik 26 (15-43)
Sód 139 (137-145)
Potas 4,8 (3,5-5,1)
D-dimer (ilościowo) 196,8<500
Czas protrombinowy 8,6s (7,1-11,4)
wskaźnik protrombinowy 102,3 % (80-120) INR 1,0 (0,9-1,3)
TSH 1,73 (0,27-4,20)
 
Beri też miałam niedawno a dokładniej miesiąc temu to jednodniówka więc będzie dobrze ;).Trzymaj się i myśl ,że będziesz mieć jasność co się tam kryje :D

Popatrzyłam na kartę wypisu ze szpitala miałam masę badań porobionych i..chyba jestem faktycznie całkiem ,całkiem :p

Glukoza 87 (70-99)
Białko całkowite 8 (6,3-8,2 )
Kreatynina 0,61 (0,52-1,04)
Mocznik 26 (15-43)
Sód 139 (137-145)
Potas 4,8 (3,5-5,1)
D-dimer (ilościowo) 196,8<500
Czas protrombinowy 8,6s (7,1-11,4)
wskaźnik protrombinowy 102,3 % (80-120) INR 1,0 (0,9-1,3)
TSH 1,73 (0,27-4,20)
Dziekuje dziewczynki. Napisze Wam jakue mi tam skarby wynalezli:)))
 
Hrej, hej! U nas wreszcie pirekna pogoda od rana, czuc wiosne, jak ja sie ciesze :D milego dnia zycze dziewczynki, zaraz weekendzik wiec korzystajcie :)
 
Witam sie i ja .
Cudna pogoda to nastroje też lepsze .
Beatka
Badanie masz super .Oby tylko teraz. migiem zleciał czas do starań .:wink:

Nafoczka .
Jak dzisiaj brzusio ??.
Ale fajnie że już jesteś tak daleko :happy2:

Agnieszka .
Wrzuć fotki z tego usg .4 d .
Nie pamiętam u ciebie ma być też chłopczyk ??;-) ;)

Dorisku .
Prześlij mi nazwę tego twojego detektora .Bo ty masz dobry .Kupię sobie też oczywiście.
Jak dziś samopoczucie ?.:happy2:

Arda
Po cichu trzymam kciuki za extra wpadkę .:-D:-D

Beri .
Miłych snów podczas histero.

Strawbelka
Gdzie jesteś ?? Obraziłaś się na mnie ????Trzymam kciuki za twoje kropki .
:yes:
 
Ostatnia edycja:
Hej
A ja siedzę w laboratorium i czekam na badania szczuplejsza dziś o 66 zł
Potem jadę do galerii handlowej po rajstopy ciążowe bo jutro idziemy na komunię. Tak dziwnie w tym kościele ze zawsze komunie są w sobotę.
Pogoda piękna, to dobrze, bo mam sukienkę z krótkim rękawem.
Susana, ja mam detektor sonoline B i pierwszy raz serduszko [emoji173] słyszałam jakoś 10 tyg i 4 dni. A Ty kiedy wstawisz suwaczek?
Strawbelka, jak dziś? Plamienia ustały?
Nafoczka, btaxtony są? U mnie brak
Agnieszka czekamy na fotki
Nasze staraczki kciuki mocno zaciśnięte za Was oby te ciepłe miesiące zaowocowały u Was Pieknymi Fasolkami
Buziaki


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam i ja :-)

Jakoś zaspana jestem, ledwo siedzę w pracy :hmm:

Ja jutro z rana lecę na badania, znów wydam kupę kasy. Ale co tam. :yes:

Buziaki i miłego dnia :biggrin2:
 
Do góry