reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Usg mam jutro, już się stresuję.
Susana na razie była dziewczynka, jutro się okaże czy jest nią dalej. Ja też chciałam kupić detektor ale mój mąż mi odradził, powiedział, że bardziej się będę denerwować jak nie znajdę serduszka i w końcu nie kupiłam. Na szczęście szybko zaczęłam czuć ruchy a wczoraj nie mogłam usnąć tak tam się kręciła.
Agnieszka
Ale ci zazdroszczę ( pozytywnie ) że już jesteś w 20 tygodniu .
Ale każdy swoją ciąże przechdzi jakoś dłużej a u kogoś to jakoś tak szybciej leci .hehe .
Muszę cię pocieszyć że już prawie jadna czwarta ciąży za mną .
Fajnie jakbyś miała dziewczyneczkę .
Może odziedziczy zdolności manualne po mamusi .:rolleyes:

Beri
Super że już po .
Dobrze że przegrody nie było .
A Dubr faktycznie w usg jest bardzo dokładny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale tu cisza dziewczynki. Wszystkie chyba korzystacie ze słoneczka :-) Ja niestety w pracy.

Strawbelka - co u Ciebie, jak się czujesz?
 
Ja bylam na spacerze z malzonem, kupoilam sobie szminke na poprawe humoru, a weekend zapowiada sie aktywnie i fajnie :)

Beri, super, ze juz po zroscie :) tak sie obawialas. a tu rach-ciach i po strachu :)
 
Witajcie dziewczyny :)

U mnie dziś piękne słoneczko, humorek powoli wraca, powoli...
Piątek rozpoczęłam wejściem na konto i okazało się, że ubezpieczyciel przelał mi drugą transzę za pobyt w szpitalu :-D Może na jakieś zakupki się wybiorę :-D
W głowie układam plan dalszej walki o bobo :)
Dziś może rower, ale najpierw go muszę umyć ;)
Jutro wybieram się zakupić jakieś kwiatki do ogrodu i na spotkanie z kumpelami, które poznałam na innym wątku :)
Zapowiada się fajny weekend :)

Miłego dnia girlsy :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
Hej
A ja wróciłam z miasta, szczęśliwa bo zakupiłam sobie Karcher do parowego mycia podłóg (i nie tylko podłóg). Koniec z mopami, wiadrami itp. :-)
Działa świetnie, wygląda jak odkurzacz, już wypróbowałam myjąc podłogę w korytarzu i łązience :-)
Resztę będzie mył M, bo ja nie mogę przecież :-)
Rano byłam na badaniach krwi, morfologia w normie nawet hemoglobina mi się podniosła, bo już jest w "widełkach" mam 12,1 (12-16)
Czekam jeszcze na wynik z badania moczu i toksoplazmozy.
Zaraz muszę zabrać się za obiad jakiś a potem po moją Księżniczkę do przedszkola :-)
 
Doris zazdroszczę ze możesz jeszcze coś robić. . JA to prace sobie musze dzielić, albo jedno albo drugie a gotowanie to już "start w master szew" taki poziom trudności dla mnie. Dziś niby nic mnie nie boli ale brzuch okropnie ciągnie na dul
 
Nafoczka współczuję Ci tego leżenia. Na całe Twoje szczęście ,że leżałaś zimą a wkrótce już będzie poród i spacery po słońcu z młodym królewcem :D
Byłam dziś u rodzinnej zapytać o receptę co za sucz nie dała nikt nie chce dać takie cykory ehh może dr.P mi wypisze? Co za ciul dał recepte i nie napisał na zniżkę...

Laski Fraxiparine 0,4 to to samo co Clexan 0,4?
 
BEA kombinuj ze masz żylaki, jak nie masz vleidena to trudno będzie dostać. Przechodziłam przez to. P. tez raczej Ci nie da. Fraxiparina, fragmin lub Clexane to wszystko to heparyna.
 
Nafoczka, mogę ale potem jestem baaardzo zmęczona.

Dziś takie piękne słońce i tak gorąco, że wyszłam na dwór w krótkim rękawku, bez żadnej kurtki i bez sweterka, no i widziałam spojrzenia tych co nie wiedzieli o ciąży, pewnie sobie pomyśleli, że my jak króliki i że nie wiemy co to antykoncepcja, hi hi
 
reklama
Do góry