reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam laseczki słonecznie :-D cudny dzień
zaraz mam wizytę teścia:errr:

Nafoczka cud zioło :D po raz pierwszy od ponad 3 lat mam śluz płodny, nie wiem co hodujesz na łące, ale działa !!!
 
reklama
:*
Brzusio obecnie na prawym boku odpoczywa po śniadanku. Potem musze Karolowi zrobić segregacje ubrań bo jakoś większość się "zbiegła w praniu" :D

Destino pisałam, że ja tylko miesiąc piłam,góra dwa i juz ;p jeszcze dieta i strzał :D

Sus nie chce Ci macic w głowie ale wiesz ze lekarze nie sa zwolennikami detektor ów. ..

EDIT
Beri a cóż napisałam niemadrego? :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki ja juz po histero. Strachu sie najadlam bo bylam pewna ze to w znieczuleniu:) a tu bylo bez. Jak to powiedzial pan doktor : szacun dla kolegi - czyli Dubrawskiego ze na usg wypatrzyl zrost. Zrost byl i to spory i od razu go rozcial... Ale mi sie geba smieje ze juz po:)))
 
Beri, super ze juz po. Teraz do działań :-D

Nafoczka a czemu mówisz ze lekarze są przeciwnikami? Mój nie jest przeciwnikiem, tylko mówi ze mozna się bardziej stresować jak się serduszka nie znajdzie. Ale to raczej niemożliwe przy takim sprzęcie. Ja i w tej ciąży i poprzedniej zawsze bez problemu znajdowałam serduszko. Wiadomo na początku trochę dłużej to trwało.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usg mam jutro, już się stresuję.
Susana na razie była dziewczynka, jutro się okaże czy jest nią dalej. Ja też chciałam kupić detektor ale mój mąż mi odradził, powiedział, że bardziej się będę denerwować jak nie znajdę serduszka i w końcu nie kupiłam. Na szczęście szybko zaczęłam czuć ruchy a wczoraj nie mogłam usnąć tak tam się kręciła.
 
reklama
Usg mam jutro, już się stresuję.
Susana na razie była dziewczynka, jutro się okaże czy jest nią dalej. Ja też chciałam kupić detektor ale mój mąż mi odradził, powiedział, że bardziej się będę denerwować jak nie znajdę serduszka i w końcu nie kupiłam. Na szczęście szybko zaczęłam czuć ruchy a wczoraj nie mogłam usnąć tak tam się kręciła.
Doris, jeszcze chwilka do staran:) Ten doktor co robil badanie powiedzial ze jego zdaniem zrost nie jest przyczyna poronienia takich ciazy jak moje. Wole poczekac na pelna ocene Dubra:) Ten doktor ktory robil mi badanie stwierdzil ze wogole w tym usg w ktorym Dubr widzial zrost to dziwne bo powinnam zrobic to usg na poczatku cyklu. A Dubr mowil mi zupelnie odwrotnie ze na poczatku nic nie widac. Takze ten Dubr naprawde ma wiedze...
 
Do góry