reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Na wyniku jest kilka norm. do 15 bez ciąży i bez folianów, do 12 bez ciąży a z folianami, do 10 w ciąży bez folianów i do 8 w ciąży z folianami, niby w normie ale wiesz jak wolno spada i gdyby tak mieć ludzika, to już za dużo, bo od miesiąca biorę modulatory homocysteiny
 
Hej
Widzę, że tutaj ruch dziś spory :-)
A ja dziś w pozycji lezącej na lewym boku, bo mi strasznie Mały gdzieś uciska że mam duszności. Bylam w sklepie osiedlowym i mało nie zemdlałam, dodatkowo gorąco u nas strasznie dziś, piękna pogoda na spacery ale ja dziś sił nie mam niestety.
Strawbelka, jak tam Twoje plamienia? Ty masz wizytę pierwszą we wtorek, tak?
Ja wizytuję w poniedziałek, ciekawe ile mój Maluch już waży.
 
Martyska ja piłam siemię lniane zawsze rano. Pomagało za żołądek i na trawienie. Być może przy nim leki słabiej się wchlanialy ale lepsze to niż kolejna "chemia". Chyba teraz do niego wrócę przy problemach kupnych :D

Sus twój "relax" juz w drodze :*

LUMIA, CZARNA a wy teraz jaki plan?
Asia insulina juz ładna, a krzywa jeszcze robisz?

Wczoraj dostałam wiadomość, że Karpidlak urodziła synka 4100! (O ile ją pamietacie) ale może sama się odezwie jeszcze ♡♡♡

Nafoczka, krzywej już nie robię, bo naczytalam się, że te badanie obciąża trzustkę. Miałam zrobić ją kontrolnie na czczo. Warunkiem starań miało być zejście poniżej 10.
 
Nafoczka, Ty lykałaś same metyle, czy kwas foliowy zwykly też? Ja dostałam 15 mg, ale mam go prawie 2 krotnie przekronego i nie wiem czy toksycznie nie zadziała.
 
reklama
Do góry