reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana, wszystko fajnie, ale ja na intralipid nie jade juz i odatawilam steryd. Nastawilam sie, ze nie bede brala lekow w tym cyklu w ogole. No ale dupka, encorton, acard i clexan mam w domu i troche sie waham, ale chyba pozostawie wszystko naturalnemu biegowi.
 
Susana, wszystko fajnie, ale ja na intralipid nie jade juz i odatawilam steryd. Nastawilam sie, ze nie bede brala lekow w tym cyklu w ogole. No ale dupka, encorton, acard i clexan mam w domu i troche sie waham, ale chyba pozostawie wszystko naturalnemu biegowi.

Arda też tak miałam w zeszłym roku.
Dwa cykle odpuściłam, dużo winka piłam, psyche trochę podratowałam :cool2:

.....pewnie, że daj sobie czas na wyciszenie......popieram :yes:
 
Dziewczyny czytam wszystko ale mam ostatnio za dużo wszystkiego na głowie i dlatego nie daje rady komentować i odnosić się do postów na bieżąco!!

Strawbelko beta super, żebyś tak miała dwóch takich łobuziaków jak ja mam jednego (dzisiaj znowu była awantura o czytanie i innych pare rzeczy:growl:) Doszło do tego u mnie że 8-latek próbuje przejąć władze w domu!!!Ale się nie dam!!!!
Susana oszczędzaj się proszę Cię:blink: i dzięki za inf. O wlewach. Tylko czy ja jak się szczepie to mam jeszcze starać się o wlewy?! Najpierw może zobacze efekty szczepień.

Fondi colostrum jeszcze nie biore ale mam zamiar brać. Pisałaś, że to "woda święcona" więc chyba nie zaszkodzi:yes: a z tym enkortonem to już chcesz zacząć?! Mnie malina mówił że rozpisze mi enkorton po szczepieniach jak wyjdzie dobrze test i będzie zielone światło więc narazie nie myśle o tym.
Migaal dużo zdrowych i silnych jajeczek Ci życzę:yes::tak:

Jeszcze raz proszę o info czy któraś była na histero w CZMP??

Pozdrawiam wszxystkie dzxiewczyny szczególnie te w szpitalach!!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!

Jakie cudne wieści mam z rana :-) Trzymam kciuki aby było już tylko dobrze. Może kiedyś to Wy będziecie trzymać kciuki za mnie :-)

Co do badań genetycznych - kariotypu to my jesteśmy umówieni na sierpień w Bydgoszczy na NFZ, jak dzwoniłam do Poznania to koniec czerwca. Chociaż jak pisałam wcześniej - wydaje mi się że w tym temacie będzie wszystko ok.Bardziej chciałabym dostać się do immunologa, ale u nas w okolicy ciężko o takiego lekarza. Są jakieś dwie babki w szpitalu w Bydgoszczy, ale nikt o nich nic nie wie, nie słyszał.

Jak byłam teraz na reumatologii to co dzień byli pacjenci na "wlewy", leki ordynator ściągał z zagranicy. Nie wiem czy to te same, o których piszecie.

Mam jeszcze pytanie o Colostrum - polecicie jakieś konkretne, z konkretnej firmy, proszek , kapsułki, płyn? Co bierzecie?

Doris - dziękuję za buziaka, przesyłam całusy wszystkim dziewczynom (wybaczcie, że nie wymienię każdej z osobna, ale jeszcze tak dobrze nie pamiętam) i jeszcze raz się z wszystkimi witam :-)
 
Gabiś
Ja kupuje colostrum z Natury .
Chyba 38 zł płace w aptece .

Witam się dziewczyny .
U mnie plamień dzisiaj nie ma .
Mam nadzieję że krwiak się wchłonie szybko .

Avita
Jak się szczepisz u Maliny to nie myśl o wlewach .Niech cię on prowadzi od początku do końca .
Za dużo kombinacji to może też być żlko.Napewno po szczepieniach zajdziesz w zdrową ciążę .

Arda
Co ma być to będzie .
Czasem trzeba chwilę odpóścić i odpocząć od leków i presji
Pozdrawiam
 
Tak dr Wójtowicz na ul Popularnej z tego co pamiętam .I ma chyba tanio .
city clinic się to chyba nazywa
A skąd jesteś ?
Dziekuje. Jestem Z Warszawy. Zobacze co mi Dubr zaleci. I jaka podejme ostatecznie decyzje. Wciaz nie wiem czy ja jestem w stanie jeszcze raz stawic czolo tym stresom... Jednego dnia wydaje mi sie ze tak, innego ze nie. Pewnie jak wiekszosc z Was:) Obawiam sie o psychike, bo po ostatnim poronieniu mialam wrazenie ze postradam zmysly:)
 
Witam :) ale mam ciężką głowę, ale wiecie co? sex po winku cudowny :)
bertha-kciuki na testowanko.
migaall-kciuki za jajeczka
Arda -może będzie jak u Susany?
Susana - ja ci dam LUMIA! ha,ha,-brat dochodzi do siebie.Ale w szpitalu sobie jeszcze długo poleży.
Destino-pisz jak po wizytach. U mnie czekanie na owu i cieszę się że po bromku dobrze się czuję,mam nadzieję że prl spadnie i się uda w tym cyklu.Na to po cichu liczę.
Pozdrawiam resztę dziewczyn.
 
reklama
Susana, wszystko fajnie, ale ja na intralipid nie jade juz i odatawilam steryd. Nastawilam sie, ze nie bede brala lekow w tym cyklu w ogole. No ale dupka, encorton, acard i clexan mam w domu i troche sie waham, ale chyba pozostawie wszystko naturalnemu biegowi.
Arda a nie boisz się ? A jakbyś wpadła ? Wiesz ja dwie ciążę straciłam bo za późno leki mi podali.
Ostatnio był chyba 32 dc i juz miało być "do konca" jak się ocknelam w ostatniej chwili i pomyślałam co jakbym zaszła. ...niedarowalabym sobie tego podjęłam leczenie i będę się trzymać dokonać szkoda juz czasu i pieniedzy na jakiekolwiek ryzyko...doszczepiania się w ciazy...abo zajście jak nie osiągniesz ostatecznego wyniku u maliny jest już dla mnie bezsensem....ale ty nie zaczęłas szczepień może weź encorton nie masz polipow może od razu zaskoczyć ..teraz będę myśleć o tobie ja tak mam, że jak coś się dzieje to pół dnia co chwile forum odświeża bo mysle o tym hehe
Dziewczyny czytam wszystko ale mam ostatnio za dużo wszystkiego na głowie i dlatego nie daje rady komentować i odnosić się do postów na bieżąco!!

Strawbelko beta super, żebyś tak miała dwóch takich łobuziaków jak ja mam jednego (dzisiaj znowu była awantura o czytanie i innych pare rzeczy:growl:) Doszło do tego u mnie że 8-latek próbuje przejąć władze w domu!!!Ale się nie dam!!!!
Susana oszczędzaj się proszę Cię:blink: i dzięki za inf. O wlewach. Tylko czy ja jak się szczepie to mam jeszcze starać się o wlewy?! Najpierw może zobacze efekty szczepień.

Fondi colostrum jeszcze nie biore ale mam zamiar brać. Pisałaś, że to "woda święcona" więc chyba nie zaszkodzi:yes: a z tym enkortonem to już chcesz zacząć?! Mnie malina mówił że rozpisze mi enkorton po szczepieniach jak wyjdzie dobrze test i będzie zielone światło więc narazie nie myśle o tym.
Migaal dużo zdrowych i silnych jajeczek Ci życzę:yes::tak:

Jeszcze raz proszę o info czy któraś była na histero w CZMP??

Pozdrawiam wszxystkie dzxiewczyny szczególnie te w szpitalach!!
absolutnie nie bierz teraz encortonu ani wlewów:) jak to zabrzmiało haha tzn ja radze nie każe heheh szczepienia według maliny są lepsze jak wlewy (chociaż według mnie mają podobne spektrum działania ale jednak wlew działa głównie na nk a szczepienia na alLO i resztę ) w jego artykule jest informacja na co -wklejalam kiedyś.
Pytam o encorton bo malina daje od 20 dc a dla mnie za późno wiec ja będę brała od razu od zielonego światła mniejsza dawkę a od 20dc większą taka jak mi i nie omieszkam go o tym poinformować.
Odnosnie colostrum sama brałam u innej immunlozki, on faktycznie mówił, że mogę sobie brac ale nie spotkałam się z info nigdzie, żeby ktoś zapisywał i szczepienia i coostrum. Niby imunoglobulina g to jest i działa na obniżenie nk wzrost mrl ale boję się troszku czy nie wzmocni mojego organizmu podczas szczepień i będą mnie skuteczne. Dlatego biorę jedna dziennie (ja nie lekarz jestem i moja wiedza może być błędna :))
Na początku forum są info o hsg w iczmp opinie są takie, że nie za ładny szpital ale miłych ludzi poznały :) możesz cofnąć i poczytać.
 
Do góry