reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Migal

Trzymam kciuki .
Ty wiesz .....!!!!!!!!!!!!

Fondie

Ja acard biorę stale do końca życia będę brać z powodu leydena .
Encorton brałam chyba od 10 dc .
Nie pamiętam dokładnie bo tej ciąży nie planowałam .hehe .
Miałam iść na histero a potem ten sex w pracy itd ...i ciąża .

Arda
Z takich igraszek i szaleństw jak u mnie i u ciebie, jak widać na moim przypadku , można szybko zajść .hehe .Tak że myślę, że się sama miło zaskoczysz w tym cyklu .:-D
Jakoś nieskładne to moje pisanie .:oo:
Ale wiadomo o co chodzi:happy2:

Strawbelka

No widzę że humor dopisuje .:laugh2:
Fondie cię nie złości ....
Jest ok .Przy takiej becie to napewno dwa cycusie mamusi rosną :rofl::rofl2:.

Lumia
Jak twój brat się czuję ??

Doris .
Wózek już w domku złożony ??
 
reklama
Przepraszam za post pod postem. Chcialam jeszcze spytac Sus o wlewy. Na czym one polegaja, na co sie je dostaje i ile kosztuja. Dziekuje Sus z gory:)
Beri
Ja biorę wlewy z intralipidu.
Obniżają nk i limfocyty cytotoksyczne .
Działają autoimmunologicznie .
Jest to terapia experymentana w Polsce .
Tylko kilku lekarxy o nich wie i je stosuje .
Koszt to około 400 zł jeden wlew .
U mojej doktórki jest taniej i kosztuje 200 zł .
Mnie wlewy podaje koleżanka pielęgniarka prywatnie .
Nie chce tu jeszcze mówić że mnie pomogły bo się ciągle boję o ciąże na tym etapie .Nie robiłam badań płodu nigdy we wcześniejszych poronionych ciążach ,więc nie wiem czy to np nie była wina jakiejś wady genetycznej dziecka
Na żelaznym próbowałam ostatnio i się nie udało .
Teraz do tego dołożyłam wlewy i clexan zwiększyłam z 0,4 na 0,8 i jakoś z dnia na dzień dzidzia rośnie .
Coś pomogło ale nie wiem na 100% co.
 
Ostatnia edycja:
Migaal, kciuki trzymam mocno!!


Ja nie biore enconrtonu. Ale biore Acard.
Bierze sie go cały cykl, od początku do końca, non stop.
PS. Mi tez nie przeszkadza ze ciagle pytasz :) hehe, tez mnie to bawi , a powyższy post szczególnie ;)

Jak ktoś będzie dzwonił do Beaty to rownież przesyłam pozdrowionka i życzenia fascynujących chwil w tym szpitalnym spa ;)
bertha mamy te sama mutacje:) teraz zauwazylam:)
 
Bertha trzymam kciuki za testowanie &&&&&&

Migaal oby jajeczka wyszły dorodne :)

Fondi acard powinnam brać cały czas, ale mnie pękają żyły więc na razie biorę co 3 dni, steryd mam od pozytywnego testu, a colostrum biorę 2x1 sama z siebie

Jutro mam podwójną wizytę u ginekologa i u endokrynologa, dowiem się co dalej, trochę się denerwuję
 
Beri
Ja biorę wlewy z intralipidu.
Obniżają nk i limfocyty cytotoksyczne .
Działają autoimmunologicznie .
Jest to terapia experymentana w Polsce .
Tylko kilku lekarxy o nich wie i je stosuje .
Koszt to około 400 zł jeden wlew .
U mojej doktórki jest taniej i kosztuje 200 zł .
Mnie wlewy podaje koleżanka pielęgniarka prywatnie .
Nie chce tu jeszcze mówić że mnie pomogły bo się ciągle boję o ciąże na tym etapie .Nie robiłam badań płodu nigdy we wcześniejszych poronionych ciążach ,więc nie wiem czy to np nie była wina jakiejś wady genetycznej dziecka
Na żelaznym próbowałam ostatnio i się nie udało .
Teraz do tego dołożyłam wlewy i clexan zwiększyłam z 0,4 na 0,8 i jakoś z dnia na dzień dzidzia rośnie .
Coś pomogło ale nie wiem na 100% co.
DUZE Dziekuje Sus za szczegolowy opis. A czy ktos w Warszawie robi wlewy?
 
Doris Ty jak zawsze pamiętasz Kochana, dla Ciebie też buziaki [emoji8] [emoji8] [emoji8] jak tam Oliś? Podskakuje w brzuszku aż miło?

SKACZE, SKACZE, TERAZ nawet aż a bardzo :-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)

Doris, Susana, Agnieszka P, Strawbelka, od kiedy brałyscie encorton i acard w momencie starań od początku miesiąca czy od ktoregoś dnia cyklu ?może od owu? reszta dziewczyn jakie macie zdanie? (jeśli chce wam się pisać to mile widziane komentarze)
dziewczyny w trakcie starań (Arda Ty zwłaszcza ) jak teraz bierzecie encorton od 1 dc?
Fondie, ja acard stale brałam, odstawiałam tylko na czas @, encorton od 8 dpo jak podejrzewałam że może być ciąża
 
reklama
Do góry