reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Migaal, kciuki trzymam mocno!!

strawbelka susana super:)
i jeszcze wam troszke pomecze:) wybaczcie:)zadam pytania kazdej z ososba moze wtedy ktos w amoku wrazen ostatnich dni zauwazy co napisalam:) ehehehe zapisze to sobie i obiecuje doris, że nie bede wracac do tego:):p a więc:
Doris, Susana, Agnieszka P, Strawbelka, od kiedy brałyscie encorton i acard w momencie starań od początku miesiąca czy od ktoregoś dnia cyklu ?może od owu? reszta dziewczyn jakie macie zdanie? (jeśli chce wam się pisać to mile widziane komentarze)
dziewczyny w trakcie starań (Arda Ty zwłaszcza ) jak teraz bierzecie encorton od 1 dc?
Dziewczyny, które się szczepiły/lub są w trakcie szczepień (min, Avita) bierzeciez colostrum? albo widziałyście wpis, że podczas starań jakaś brała ? bo na poczatku watku wzbudza to dość duże kontrowersje:

Ja nie biore enconrtonu. Ale biore Acard.
Bierze sie go cały cykl, od początku do końca, non stop.
PS. Mi tez nie przeszkadza ze ciagle pytasz :) hehe, tez mnie to bawi , a powyższy post szczególnie ;)

Jak ktoś będzie dzwonił do Beaty to rownież przesyłam pozdrowionka i życzenia fascynujących chwil w tym szpitalnym spa ;)
 
Strawbelka super A lutinus i dupek ze sobą nie kolidują.Ten dowcipny progesteron się po prostu szybciej wchłania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Migaall kciuki za Twoje jajeczka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Fondie ale fajnego i dyplomatycznego posta wysmarowalas;) usmialam sie, ale mnie osobiscie nie przeszkadza ze pytasz po sto razy, bo zawsze mi humor poprawisz, tak sie usmieje;)
Fondie kochana, ja bralam steryd od 1dc. tak kazal lekarz. Acard biore caly czas.
Dziewczynki cudne wiesci, cudny wieczor! Zaczelam siwiec po drugim poronieniu, a do Waszych porodow z tych emocji bede bialowlosa:) Cudnie, ze tak dobrze sie dzieje, niech maluszki rosna w sile. Kurcze ja jeszcze nigdy nie robilam bety, tylko sikance:) Czas zmienic strategie na stare lata:)
 
Przepraszam za post pod postem. Chcialam jeszcze spytac Sus o wlewy. Na czym one polegaja, na co sie je dostaje i ile kosztuja. Dziekuje Sus z gory:)
 
Migaall kciuki za Twoje jajeczka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Fondie ale fajnego i dyplomatycznego posta wysmarowalas;) usmialam sie, ale mnie osobiscie nie przeszkadza ze pytasz po sto razy, bo zawsze mi humor poprawisz, tak sie usmieje;)
Fondie kochana, ja bralam steryd od 1dc. tak kazal lekarz. Acard biore caly czas.
czyli rozumiem, że steryd nie zakłoca owulacji..czyli bierze się cały czas az się zajdzie od momentu zielonego światła :) super dziękuję tak myślałam:)
 
reklama
Susana, pięknie rośnie dzidzia!!!! :) dobrze ze sprawdziłas, krwiaczki wysleż ile sie da. Nie kazał ci gin odstawić Acardu?

Przekaz Nafoczce buziaki i zeby tam nie zapomniała sie o nas modlić!! ;) super ze szyjka sie wydłużyła :)

Strawbelka!!!!!!!! REWELACJA!! To beta na bliźniaki moze byc :)

Ovli, a jak tam twoje bóle po usunięciu przegrody - skonsultowalas juz to z jakimś ginem?

Doris, pozdrowionka dla Ciebie rownież! :*

U mnie dzisiaj spory skok temperatury wiec chyba juz wszystkie pechole popękały, śluz zmienił sie na progesteronowy. Jutro popołudniu wizyta u gina weryfikująca czy popękały. W poniedziałek i wtorek M juz odmówił współpracy, był juz zmęczony pracowitym weekendem i nie było przytulanek ;) ale jestem jakos pozytywnie nastawiona.
Dzisiaj cisnęło mnie tak jakos podbrzusze i lewy jajnik. Dalej je czuje.. Teraz tylko dotrwać do testowania jakis tydzień jeszcze...

Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn!!

Tak zgłosiłam lekarzowi on wysłał emaila do kliniki w której miałam zabieg i teraz mam czekać na list z wizytą a że ta klinika jest bardzo zajeta i ma duzo ludzi to zawsze trzeba czekac od 3 do 6 tygodni na wizytę .





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry