reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana wiedziałam, że wszystko jest ok. Teraz po wizycie będziesz spokojniejsza chociaż kilka dni, znam to z autopsji.
Strawbelka ale super że beta tak urosła, strasznie martwiłam się o Was.
Fondie już z 10 razy pisałam od kiedy biorę encorton , powtórzę jeszcze raz: od 9 dnia cyklu.
Tęczowa wybierz się do Dubrawskiego jeśli chodzi o Warszawę, on kieruje i na wlewy i na szczepienia, zależnie od wyników. A badania, cóż, koszty duże ale jak bez nich dowiedziedź się w czym rzecz?
 
reklama
Susana wiedziałam, że wszystko jest ok. Teraz po wizycie będziesz spokojniejsza chociaż kilka dni, znam to z autopsji.
Strawbelka ale super że beta tak urosła, strasznie martwiłam się o Was.
Fondie już z 10 razy pisałam od kiedy biorę encorton , powtórzę jeszcze raz: od 9 dnia cyklu.
Tęczowa wybierz się do Dubrawskiego jeśli chodzi o Warszawę, on kieruje i na wlewy i na szczepienia, zależnie od wyników. A badania, cóż, koszty duże ale jak bez nich dowiedziedź się w czym rzecz?
Agnieszka a jeśli np część z badań mam zrobione, to on je akceptuje czy mimo to każe robić jeszcze raz?
 
Fondie, ja juz te biochemiczne coraz mniej przezywam, jak zajde to pewnie tak to sie skonczy, a moze jakis cud nastapi? Ja juz nic nie trace, powoli godze sie z faktem, ze dzieci naturalnie miec nie bede. Gdybym te ciaze tracila pozniejt o pewnie bym sie bardziej obawiala. Teraz planuje nie robic nawet bety. Dam sobie szanse teraz, potem Malina i koniec tej nierownej walki :) caly czas sie zastanawiam czy nie wziac tego co mam w domu, ale czuje sie tak lekko i dobrze bez sterydu, ze ciezko mi do tego wrocic. Troche mnie szarpnelo odstawienie - kilka dni okropnie mnie bolaly nogi, w buzi porobily mi sie bardzo boelsne afty (pierwszy raz w zyciu), ale tez powoli znika mi opuchlizna z buzi. Owu mialam w srode, moze jeszcze zmienie zdanie.
 
arda jak chcesz:)
teczowa jak dubrawski robi wlew z intralipidu szczepienia i wlewy z immunologlobuliny to najlepszy wybor dla cibeie:)
 
Ardusia kochana, Ty bedziesz miala swoje dzieci!!! Ja to wiem! Malina juz Ci tam pomoze:)
Ale dobrze ze masz takie myslenie i sie nie nakrecasz. Odpuscisz i szybko Wam sie uda:)
Z calego serducha Ci tego zycze!:)
 
Fondie, chce czy nie chce juz i tak po owu wiec czasu nie cofne.

Strawbelka, moze tak, moze nie - zrobie jeszcze co sie da, a potem zobaczymy :) jak samopoczucie?
 
Arda, czasem trzeba wrzucić na luz, jak my to zrobiliśmy to byłam w ciąży. A co do leków, zobaczysz jak ci serducho podpowie :) A może na "czysto" się uda, żadna z nas nie wie, co tak naprawdę pomaga. Kaira jest tego idealnym przykładem

Lamia napiszę, sama jestem ciekawa co usłyszę. Na pewno dostane do badania kwas foliowy i homocysteinę. zobaczymy
 
reklama
Do góry