reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam,
bardzo Wam dziewczyny dziękuję za wsparcie, to miłe, że choć się nie znamy to macie ciepłe słowo dla mnie
Gabiś witaj, tylko szkoda, że w takich okolicznościach. współczuję strat
Susana mam nadzieję, że to plamienie to tylko krwiak i odtąd już nie będziesz się stresować :/ trzymam kciuki mocno
Arda ja zrobiłam teraz tak samo, odłożyłam wszystko ...
Doris a pokażesz furkę ?:)
Nafoczka jak tam kochana?
Aga?
kurczę przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich wypowiedzi, bo zaraz popierdzielę nicki :/
Colostrum ja biorę polecone przez Nafoczkę z Iherb, California gold nutrition
Pozdrawiam Was wszystkie

pytałyście o kontrolę w szpitalu...
wiecie co!! tutaj jest ciemogórogród! dostałam termin wizyty na sprawdzenie czy się oczyściłam na 10.05. Czyli znów musiałabym czekać dwa tygodnie...jak tylko skończę krwawić pojadę prywatnie.
Może jestem głupia, a może jeszcze mam w sobie ostatnią iskrę nadziei, że może się uda... umówiłam się więc do Sachy, bo jak kiedyś pisałam do Przybycienia jeszcze nie zapisują ( ale jak tylko uruchomią, to będę wisieć na słuchawce). Wiem, że pisałyście na temat Sachy, że coś z nim nie tak, ale spróbuję. Kwiatuszek mi pisała, że do niego chadza i jest ok ;). Poza tym dzięki jej uprzejmości, wiem gdzie mam zrobić badania allo mlr, kir, test cytotoksyczny, seminogram, chromatynę. Może coś jeszcze?????
Wykuliśmy bilety na 21,05 do Polski i 24.05 jedziemy do Krakowa na badania ( te które napisałam wyżej), chcę już coś mieć na pierwszą wizytę, a wiem, że i tak dostałabym na nie skierowanie ( trafiłam na miłą babkę w rejestracji, która mnie poinformowała, co mieć już najlepiej).
Myślałam o pojechaniu do Maliny, ale kurczę boję się, że za wszelką cenę będzie chciał mnie szczepić, a ja się boję:/ muszę jeszcze ogarnąć neurologa i zapytać, czy czasem to nie będzie miało skutków przy SM.
 
reklama
Teczowa fajnie ze juz Ci troche przeszly smutki i zabierasz sie za porzadna diagnostyke.
Bardzo Ci kibicuje i mam nadzieje ze juz niedlugo bedzies sie cieszyc ciaza przez cale 9 miesiecy:)
Z calego serca Ci tego zycze!:)
 
teczowa sacha tez cie zaszczepi jak bedziesz miec slabe mrl sacha tez glownie szczepi....jedz do janosz jak nie chcesz sie szczepic ona da ci wlewy. Dubrawski cie może nie zaszczepić ale on kosztowny jak malina no i jerzakowa nie zaszczepi na pewno
 
Provident Katowice od niej dostaniesz wlewy i colostrum byłam u niej ..zrobi ci badania immunofenotypu i komórek treg ja straciłam do niej zaufanie ...ale jeśli chcesz się leczyć na wlewach i colostrum bez szczepień to będzie ok. Ale zbadaj mrl bo na to ci wlewy nie pomogą. Ona nie wykonuje tego badania
 
hmm no to teraz klops...to nie o to chodzi, że ja nie chcę. Jeśli będzie taka potrzeba, a pewnie będzie to to zrobię, ale zwyczajnie zastanawiam się i boję, czy mój układ immunologiczny to wytrzyma. Mlr robię na pewno, bez gadania! to Sacha tylko szczepi, czy też jeśli jest potrzeba robi wlewy? aaa i czy zrobić ana 1 jeszcze raz , jeśli ostatnio to badanie robiłam w styczniu?
 
hmm no to teraz klops...to nie o to chodzi, że ja nie chcę. Jeśli będzie taka potrzeba, a pewnie będzie to to zrobię, ale zwyczajnie zastanawiam się i boję, czy mój układ immunologiczny to wytrzyma. Mlr robię na pewno, bez gadania! to Sacha tylko szczepi, czy też jeśli jest potrzeba robi wlewy? aaa i czy zrobić ana 1 jeszcze raz , jeśli ostatnio to badanie robiłam w styczniu?
zapytaj kwiatuszka byla u niego , ja nie slyszlam, żeby dawał wlewy o tylko immunologiem jest. Chyba najwazniejsza diagnostyka bedzie na poczatek.
 
reklama
Do góry