reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris - ja mialam wiecej sterydu i na początku TONY progesteronu: Dupek 3x2, Lutka 2x 200 mg i zastrzyki Prolutex. Tak mi zlecali lekarze, ale to kwestia indywidualna myślę. Acard odstawilam szybko z powodu krwawień i już do niego nie wracam. Najważniejsze, że bralas steryd i heparyne myślę. Może ta heparyna od owu właśnie pomogła w poprawnej implementacji? Tak czy owak ogromnie się cieszę, ale i dużo siły życzę w oczekiwaniu na serduszko. Na świeżo pamiętam ten stres! Dużo bobo-fluidow wysylam!
 
reklama
Doris zaciskam kciuki z całych sił. Większość z mas brało clexane 0,4 i acard. Jesli są plamienia acard sie odstawia bieze sie sam clexane. Minus tych zestawów jest taki ze często robią sie krwiaki lub plamienia bo szyjka i wejście jest bardzo ukrwione i jak sie wkłada lutke to można sie zranić

Ewcia kochanie zaciskam kciuki z całych sił

Zula witaj ja w pracy od pol roku dzieci mi rosną ja sie starzeje ;) najgorzej po nocnych zmianach bo nie mam kiedy sie odespać. I najlepszego dla roczniakow :*a pamietam jak pisałaś ze sie nie udaje ;)

Pozdrawiam każda z osobna i trzymie za Każda mega kciuki
 
Doris super wiadomosci&&& tak jak radza dziewczyny dolozylabym acard, zwlaszcza, ze clexane masz 0,2.

Nafoczka &&&&&&&& za testowanie! Przesylam tony fluidkow.
 
Dziewczyny byłam dzisiaj na usg.Chciałam zrobić monitoring owu żeby zobaczyć czy wszystko ok.No i dzisiaj jest 14 dzień cyklu.
Pęcherzyk jeszcze nie pękł.Tylko jakiś mały taki mi się wydaje na ten 14 dzień bo ma 18 mm.Co dziwne ból owulacyjny miałam wczoraj i myślałam że jest wtedy jak pęcherzyk pęka i płyn się wylewa.A to wcale nie prawda bo mój jeszcze nie pękł
o.No i co myślicie dziewczyny o tym?
Jakie wielkości mają wasze pęcherzyki.Może z moimi jest coś nie tak i dlatego te poronienia?

tez tak mialam podobnie w piatek mialam 12 dc i mialam 19mm w poniedzialek juz pekl a w niedziele bolal janik jakby dopiero co rosl ale na szczescie w poniedzialek juz go nie bylo. Jak juz nic nie czuje i nie boli tzn ze po owulacji u mnie chyba:)
 
Dziewczyny, rozmawiałam z ginem. Jutro jadę po receptę na duphaston, acardm encorton i clexane. Mam koniecznie brać 0,4 a ja brałam do wczoraj 0,2, bo dziś zrobiłam dwa zastrzyki i wyszło 0,4.
Mam nadzieję, że będzie dobrze. W sobotę powtarzam betę. Oby tylko jakoś dotrwać do tej soboty
 
Ostatnia edycja:
Doris acard bez recepty kupisz .75 mg
Fondie mam nadzieję że ten pęcherzyk urośnie i do jutra mi pęknie.To u ciebie też staranka były w tym cyklu?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Doris cudne wieści gratuluję i oby dalej szlo tak pięknie&&&&&&
Właśnie wróciłam ze szczepienia powtorka 3 grudnia. Muszę jeszcze z D ustalić kiedy się do niego zgłosić bo liczę że w grudniu rozpoczynamy starania - jutro dzwonię bo nie wirm ile po długim szczepieniu trzeba odczekać. ..
 
Susana szczepienie trwa dosyć krótko. Pobierają od męża 100 ml krwi. Potem z tego robią koncentrat i po ok 2 godzinach podają mi 2 ml podskórnie.
 
reklama
Do góry