reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondie. Widzisz że to szczęśliwe forum. Wierze że i tobie się poszczęści( no i mnie również) w tym testowaniu
 
reklama
Doris moje najszczersze gratulacje... Bardzo sie cieszę z bety !
Nafoczka cały czas zaciskam za Ciebie kciuki, jestem pewna ze zaskoczysz na naturalsie... Życzę Ci tego z całego serca i juz nie mogę doczekać sie tego najbliższego testu ;)
Esperanza kochaniutka za Ciebie zaciskam szczególnie mocno...
Sciskam rownież brzuchatki na finiszu i te przed polowkowymi :) a straczkaom życzę mężów bez bólów głowy ;)
Czarna-mała ja jestem szczęśliwym przypadkiem od dr Jacka Wilczynskiego :) przyjmuje w Łodzi na leszczyńskiej i właśnie dzięki niemu moja 4 ciaza zakończyła sie sukcesem ( swoją droga bardzo charakterny ten mój synuś...)
Zulka buziaki za Twoich roczniaczkow ;)
Misiejek melduj sie co tam Słońce u Ciebie...
 
Dziewczyny dziękuję za kciuki!!! Jesteście Kochane. Jutro powtarzam betę. Ogólnie czuję się kiepsko, jestem mega zmęczona, bolą mnie piersi, mdli mnie, lekko boli mnie brzuch, najchętniej to bym spała cały czas. Ledwo dałam radę dziś w pracy.
A jak tylko poczuję się lepiej (tak jak teraz) to od razu wariuję, że pewnie coś nie tak. Jak mi niedobrze to wiem, że z dzidzią ok ale męczy mnie to złe samopoczucie, jak poczuję się lepiej to też źle.
Jak to wytrzymać????
 
reklama
Do góry