reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Esperanza, encorton biorę od pozytywnego testu czyli od 12 dpo 10 mg,
clexane od 13 dpo 0,2
biorę jeszcze euthyrox 50 1 tabletkę rano
plus kwas foliowy 5 mg,
magnez, B6, wit D,
Luteina dopochw 3x2.
Coś jeszcze mam brać?
 
reklama
Doris ja mam jeszcze zalecony duphaston 3x1- choc lutki masz duzo ;)
a i encorton najlepiej rano do godz. 8 w jednej dwace- tak przynajmniej podpowiadaja dziewczyny ;)
bedzie dobrze kochana ;)
 
Doris ale super .Może jeszcze acard dostaw na wszelki wypadek.
A. do Wilczyńskiego chyba Iris chodzi z tego co pamiętam .Podobno super lekarz , tylko usg nie robi.
 
Doris tak jak Nafoczka pisze encorton rano ale wcześniej euthyrox na czczo 30 min przed śniadaniem bo inaczej się nie wchłania .Jeżeli clexane rano to acard wieczorem i na odwrót.
 
Dziewczyny kupiłam Solgar vit b comlex .Czy ona może zastąpić formę metylowaną .Miała ją któraś z was?.Tam jest 50. B12 i 50 .b6 .Nie wiem ile tabletek dziennie bierzecie
 
Susana ja nie pomogę, bo biorę wiele witamin ale takich normalnych.

Jestem w takim szoku, że nie mogę się pozbierać. Dziś mało na zawal nie zeszłam jak czekałam na wynik bety, a potem drugi raz jak ten wynik zobaczyłam. Zresztą przedwczoraj jak zobaczyłam 916,6 to myślałam, że to jakiś błąd, bo moja beta w ostatnich trzech ciążach biochemicznych była baaaardzo malutka. A teraz to jest wynik.
Nie wiem jak dotrwam do soboty żeby powtórzyć betę, a potem do wizyty serduszkowej. Jak dać radę????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry