reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Doris gratulacje jestem w super szoku ;) jestesmy z toba nie stresuj sie just relax !!!!! Nic nie posałaś , że robisz betę albo ja nie doczytałam !!!

Ja dzisiaj też dowiedziałam się o ciązy ale nie mojej , moja szwagierka wysłała mi dzisiaj zd usg ;) jest w 10 tyg ciązy . Myślałam ze przyjmę to raczej gorzej ale jest ok to nie jest jej wina a wiem że dobrze mi życzy . Cieszę sie razem z nią ;)
 
Dziewczyny, co możecie powiedzieć mi o tym Wilczyńskim? Jakiś lekarz szukający przyczyny czy też ma swoje koniki jak dr J? Kurcze zależy mi na odpowiednim wyborze, bo młodsza niż teraz nigdy nie będę :( nie chciałabym tracić czasu i kasy na kogoś, kto będzie miał mnie w poważaniu. Czy którejś z Was udało się u tego doktora?
 
A gdzie przyjmuje Wilczyński?
Na mnie dubrawski zrobił dobre wrażenie. Zapłaciłam 250zl za wizytę która trwała 1h 15min. Do yego mialam dokladne USG piersi i narzadow wewnetrznych. Jerzakowa bierze 300 zl za 10 min wizyty i nawet nie zbada ginekoogicznie
 
A gdzie przyjmuje Wilczyński?
Na mnie dubrawski zrobił dobre wrażenie. Zapłaciłam 250zl za wizytę która trwała 1h 15min. Do yego mialam dokladne USG piersi i narzadow wewnetrznych. Jerzakowa bierze 300 zl za 10 min wizyty i nawet nie zbada ginekoogicznie
Jeśli dobrze wyszukałam to w Łodzi przyjmuje ;) o doktorze D się nie wypowiem, bo nie miałam styczności, a co do dr J to się w pełni zgadzam. Wiecie co, czuję do niej żal :(
 
Tak, potrzebuje clexane. Dzwinilam do gina, ma oddzwonic po 16
Mam w domu clexane ale 0,2. Biorę od pozytywnego testu.
Nie pisałam nic o testowaniu, bo wiecie moja ostatnia beta na tym samym etapie tylko 25 była, wcześniej niewiele więcej wiec musiałam najpierw sprawdzić betę i przyrost po 48 h. Jak zobaczyłam przedwczoraj wynik 916 to mało nie padłam. Przecież to był dopiero 15 dpo.
Tak bym chciała żeby się udało i tak bardzo się boję!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doris - ja rozumiem, że nie pisałaś o pierwszej becie. Uważam, że teraz przyrost jest super! Trzymam kciuki z całych sił! Ile brałaś tym razem encortonu? I Clexane od owu czy od bety?

Julia i Ewcia - wielokrotnie już był tu wklejany ten link: MTHFR homozygota - Trudna ciąża - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl ja na podstawie tego forum zdecydowałam się na metylowane formy witamin, ale nie przestraszcie się, bo dziewczyny tam znacznie gorzej podchodzą do mutacji niż my tutaj. Trzeba podejść do tego z dystansem.

A do Wiczyńskiego chyba chodziła Barbinka i pozytywnie się o Nim wypowiadała.
 
Do góry