reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kochane dzisiaj beta 2199 i jest pęcherzyk :) za 12 dni będziemy szukać serduszka... Trochę martwi mnie progesteron ok. 17 ale mam lutke i dowcipna i podjezykowa więc mam nadzieję że będzie ok....
 
reklama
Sykatynka wielkie gratki :) ja tez na początku ciąży miałam niski progesteron... Jest.es obstawiona lekami wiec będzie ok. Dupka tez bierzesz?
Nafoczka chucham ściskam zaciskam robię wszystko co mogę ;) żeby to była pomyłka babek z laboratorium ;)
 
Skatynka gratuluję pęcherzyka ;* lutki to ty masz naprawde sporo ;) a dupka tez masz?

Dziś juz moge podziękiwać wam wszystkim!!! zbierajcie jednak siły na nowe fluidy w przyszłym moim wariactwie, na żołnierza zdobywce:-D test bez cienia tym razem a na kochaną ciocię czekamy ;-)
z ciekawości wkleje wam wykres: (potrafi zmylić) :rofl2: a może komuś się przyda ;-)

Karta obserwacji cyklu owulacyjnego online - eNPR.pl
 
Ostatnia edycja:
nafoczka oczywiście kciukasy za tego jedynego żołnierza (i jego pannę która go z otwartymi ramionami przyjmie) który przyniesie ci za 9 miesięcy to największe szczęście :)
Dupka nie mam ale to chyba bez różnicy luteina podjezykowa chyba podobna funkcje spełnia jak dupek....
 
reklama
Sykatynka i Ewcia, cieszę się,że u Was wszystko ok :-)
Nafoczka, nie martw się. Następnym razem na pewno się uda, u nas dopiero w 4 cyklu się udało :-)
Dziewczyny od wczoraj, a w zasadzie przedwczoraj boli mnie dół brzucha, najpierw bolały jajniki, raz jeden raz drugi, a od wczoraj podbrzusze albo jeszcze niżej. Nie jest to ostry bol, a raczej tepy, ale jest prawie cały czas, czy to możliwe,że macica się rozciąga? Wzięłam nospe, ale chyba niebardzo przechodzi...:-/
 
Do góry