reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka kciukasy za nastepny cykl&&&
U mnie niestety ten chyba pojdzie na straty bo mezus akurat wyjezdza na wyjazd integracyjny. Wiem, ze nie mozemy calego zycia ukladac pod starania ale podswiadomie mam mu za zle, ze nie zostaje. Wiec to juz fakt: rzuca mi sie na mozg[emoji88][emoji379]

A teraz siedze u gina i ide podgladac pechole lub tez ich brak;)

Ewcia, Sykatynka ciesze sie, ze wszystko ok.
Ewa pozwol sobie na gorsze dni. Ja sie wcale Tobie nie dziwie. Ale bedzie lepiej! Na pewno:*
 
reklama
Portia jak tam po wizycie? może jednak sie uda jakos złapać żolnierzyka ;)
dla pocieszenia powiem Ci, ze mój M. w tym cyklu wtedy kiedy miał walczyć miał trzy nocne służby w te dni, a w samą kulminacje założył na dobe holter ciśnieniowy :-D wiec nie tylko ty tak masz ;-)

Ten cykl startujemy z lametta na endo i ovitrale- jak to koleżanka Nutka pieknie mi napisała: takie cukierki dostane :-) choć wciąż czekam na @
 
Nafoczka dzieki, ze pytasz. Dziwne rzeczy sie u mnie dzieja. Na usg wyszedl splaszczony pecherzyk i plyn w zatoce co wskazywaloby na to, ze to juz po fakcie a to byl dopiero 15dc- za wczesnie jak na mnie[emoji58] mierzylam tempke i zero skoku, sluzu tez brak hmmm

Doktorek powiedzial, ze trzeba sprawdzic nastepny cykl i wlaczymy jakies "cukierki";)

A ja dostalam oferte pracy i nie wiem co robic. Chyba sie nie zdecyduje:(
 
a ty widziałas mój cykl na poprzedniej stronie? ja mam bardzo długie cykle ale długa to mam drugą faze to moze i u ciebie w 15dc było po, nie wiem ;) u mnie tez cos teraz wariuje?!
 
Widzialam wlasnie, moj wyglada podobnie... Aaa pokrecone to wszystko;) Jak to fajnie bylo nie wiedziec za pierwszym razem i na luzie podchodzic do tych spraw.

Walczymy dalej;) Innego wyjscia nie ma.

Milego dnia!
 
YNafoczka, i jak tam @ przyszla? dluga faza lutealna do 18 dni jest jak najbardziej ok. Przynajmniej nie masz niewydolności cialka żółtego. U mnie bylo gorzej bo fl była od 9-11 dni. Dopiero hormony stosowane przy ifv pomogły i uregulowaly fl na poziomie 12-14 dni.
 
Dziewczyny doradźcie proszę, kiedy się odstawia acard, żeby zapobiec przedwczesnemu zamknięciu przewodu żylnego? Zaczynam 33 tydzień, ile czasu jeszcze powinnam brać? Każdy lekarz twierdzi co innego, nie ufam im jakoś.

Apolinka jak Twój ból brzucha?
 
Ewa, brzuch od wczoraj lepiej, pobolewa na zmianę z jajnikami albo więzadłami...jakby tego było mało to piersi wcale mnie nie bolą, nawet wydaje mi się,że się zmniejszyły...:-/ boję się,se to koniec, gdyby nie wymioty prawie codziennie, to w ogóle nie czuję się jakbym była w ciąży :-( oszalaje do 12 czerwca, do wizyty... :-( 12,5
 
reklama
Gdyby piersi się zmniejszyły od spadku bety, to myślę, że byś też przestała wymiotować. W sumie większości z nas ból piersi ustępował na jakiś czas. Ale wiem, co to za uczucie jak nie można myśleć o niczym innym. Mnie doktor P. powiedział na ból jajników, że one w ciąży nie mają nic do roboty i jeśli bolą, to tylko znak tego, że macica je uciska. A bolały mnie tak, jakbym za chwilę miała okres dostać. Trzymam kciuki i wspieram Was myślami.

Alusia dziękuję Ci :* Upewnij mnie jeszcze, od skończonego 34tc, czy na początku?
 
Do góry