reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Portia trzymamy mocno kciuki za jutrzejsza betę &&&&&&

Iris za Twoje usg również &&&&& Który to już tydzień? Bo ja z tel to nie widzę suwaczkow.

Alusia dzięki, czuje się dobrze. Oczywiście jak zawsze jestem senna u nic poza tym. Z FRankiem to miałam dwa dni popołudniowe mdłości, to wszystko. Teraz nic póki co, jest jeszcze bardzo wcześnie :-)
 
reklama
Iris po wizycie melduj sie zaraz! Trzymamy mocno kciuki.

Glupia jestem, ze tak sie nakrecam. Schize mam, ze teraz jeszcze bede miala problemy z zajsciem i nagle poczulam sie... staro
 
Esperanza - przepływy jak marzenie:). Jerzak uznaje normę do 2,5. Ja przed leczeniem miałam sporo powyżej 3, w okolicach 4.Po leczeniu 2,4 i 2,8 chyba??? i J pozwoliła sie starać. Co do metypredu potwierdzam - ja na nim nawet schudłam. Natomiast po encortonie w dawce 1 mg (na alergie) popowiekszały mi się węzły chłonne i niestety zatrzymywała się woda.
Gratuluję dobrych wyników kolonoskopii.

Portia - a leć na betę, będziemy mieć kolejny cudzik na święta:)

Pozdrawiam serdecznie.
 
Portia jakie staro? My mieliśmy problemy z zajściem ale w koncu po 3 latach cos zaskoczyło. Mam nadzieję że swoje 35 urodziny spędzę w dwupaku ;) mam je w maju.
U mnie jutro będzie 8t6d. Zatem konczymy 9 tydzień :)
Esperanza super wyniki ;) ja na encortonie schudla 2 kg :( bylo 51 jest 49.
Portia o ktorej będziesz miala wyniki?
 
Esperanza super że tak dobrze Ci wszystko wyszło:-)

Portia wierz mi że nie jest za wcześnie na betę, nie wiem czy doczytałaś mój wpis ale ja badałam betę 9dpo. Mocne kciuki, jestem myślami:tak:

Iris silny ten Twój cudzik, nie może być inaczej jak tylko dobrze;-)

Alusiu dzięki kochana za pamięć, no to będą nasze pierwsze wspólne święta z Basią i po prostu nie mogę w to nadal uwierzyć że ją mam a jeszcze rok temu nie miałam. Coś niesamowitego!!

Ja dzisiaj kończę 33 lata, wiek Chrystusowy i w to też nie wierzę hehehe
 
Enya wszystkiego najlepszego!!!
Dzieki dziewuszki za wysluchanie moich smetow. Nie mam sie komu wyzalic;) Zrobie bete kolo 13 wiec pod wieczor powinny byc wyniki.

Dobrej nocki:*
 
Enya- wszystkiego naj... życzę Ci z całego serca. Naszą "forumową mamą" też jesteś bo w końcu to tutaj zaczęło sie od Ciebie. Pamietam jak dziś gdy przeczytałam o tobie- zdesperowana po powrocie ze szpitala- a potem bum urodziłaś córcię.. i jak patrze jak jej suwaczek sie przesuwa do przodu to widze jak i mój czas biegnie... może nowy rok okarze się łaskawszy i swoje 33 też bede mieć pełne nadziei..

Iris, Portia trzymam za was mocno &&& :*
Nutka- zostane z Tobą ;* będziemy klikać :-)
 
reklama
Do góry