reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Iris dziękuję za odpowiedź. Może coś być w powiązaniu poziomu estradiolu z niską Wit D, bo miałam jej poniżej 10, a estradiol 60. Po suplementacji witaminami, podniosło się witamina do 30 a estradiol około 120. Ostatnio nie sprawdzałam. Nie przejmuj się w ogóle tym wiekiem i czy jesteś wymarzoną synową, ważne że jesteś wymarzoną żoną!!! W Wigilię będziesz w 9 tygodniu, ja bym nie mówiła po tych wszystkich moich doświadczeniach, ale jak będziesz w nastroju to może …
Alusia hmmm tak mi się jakoś napisało, hmmmm, kto wie:-D
Kruszka fajne wyniki:-)
Gogacku bardzo fajne imię- Maciej:-D
Portia trzymam kciuki :tak:
 
reklama
GosiaS, Ewa dziękuję za wsparcie ;)
Gogac fajne imię Nie przekombinowane a obecnie mało popularne ;) super.
Gosia w ten wtorek zaczynam 10 tydzień. Nigdy jeszcze tak daleko nie zaszlam. Chcę być dobrej myśli i cieszyć się ciążą. Niestey będę musiała powiedzieć rodzinie męża, bo on wyjeżdża na urlop a ja zostaje u moich rodziców. Nie ma sensu ich jeszcze bardziej oklamywac i gubic się w tlumaczeniach. Już na 2 imprezach rodzinnych nie bylam. Jeszcze zaczną myśleć, że w naszym związku jest coś nie tak. Poza tym tesciowie mieszkają w tym samym mieście i czasem jakas pomoc by nam się przydała. Maz już ledwo ciagnie. Ma wlasna firme i pracuje po nocach aby wyrobic się ze zleceniami. A jak ja będę dalej leżeć to pomoc sie przyda ;) moja mama też nie jest aniołem i bez przerwy się wtrąca. Dobrze że mieszka daleko. Jej nie odpowiadałby żaden zięć. Nie odciela jeszcze chyba pepowiny.
 
Ach jak ja dobrze znam te tematy z tesciami itp. Jakby mi sie udalo zaciazyc w najblizszym czasie to powiem tak pozno jak sie bedzie dalo. To samo w pracy...

A od kochanych tesciow znow pewnie uslysze jakies wspaniale zyczenia na temat potomka wrrrr

Przynajmniej prezenty pokupilam wiec troche humor mi sie poprawil
 
Cześć dziewczynki nie było mnie bo nie miałam lapka ale już mam:D

Kruszka ale wieści!!! Pięknie:-)

Portia ja po Ovitrelle robiłam betę po 9 dniach bo nie wytrzymałam i chciałam jak najszybciej zacząć brać leki (podobno już po 10 nie jest zafałszowana) i ogólnie jak mi wyszło 23 to podejrzewałam że to ciąża bo po tylu dniach po zastrzyku beta byłaby raczej jednocyfrowa. Dla pewności powtórzyłam za 2 dni:)

Iris ale ten czas leci...
 
Kruszka ja też jak zaszłam teraz to było na urlopie nad morzem i odpuściłam sobie wtedy zupełnie nie wziełam ze soba testów owulacyjnych i w ogóle jajnik mnie nie bolał więc byłam przekonana ze to cykl bezowulacyjny a tu taka niespodzianka:happy:)

Dzięki, podniosłas mnie na duchu. Wczoraj kilkanaście razy oglądałam test, bo nie mogłam uwierzyć, że akurat taki beznadziejny cykl i jest!
Na dodatek myślę o tym, że identyczne plamienie przed testem miałam w poprzedniej ciąży, a wtedy nawet nie było zarodka...
Ale jesteśmy dobrej myśli, wystraszeni, ale pełni nadzieji :-)

Iris współczuję teściów. Ja ich nie mam, ale za to dwie ciotki M czasami mi wystarcza. Nasluchslismy się jak brat M oczekiwał drugiego dziecka, a u nas nic. Byłam wtedy po pierwszym poronieniu i mieliśmy problemy z poczeciem Franulka. Było minęło, teraz zagaduja, kiedy drugie.

O ciąży poza moją przyjaciółką nikt nie wie i się nie dowie, dopóki nie będę po genetycznym. Już wystarczy tych tłumaczeń itp...wiecie i co chodzi
 
My do tej pory nikomu z rodziny o poprzednich ciazach nie mówiliśmy. W pracy się roznioslo bo mialam l4 z b. Moja sekretarka nie umie trzymac geby na klodke. Szef tez nie. Trochę mnie to razi że w pracy wiedzą a rodzina nie. To tak jakoś nie fair.
Ja się za dużo od teściów nie nasluchalam ale po prostu czuć od nich rezerwę i na poczatku stwierdzili ze jestem za stara a ja to uslyszalam... moja tesciowa tez jedt starsza od meza...
 
Brala ktoras z was lutinusa 100mg? Wam tez tak troche wyplywa jak lutka? W ogole duze tabletki sa..ciezko jest je wlozyc itp..

Pietrucha co tan u was?

Ja mialam w srode wizyte u malutka wazy juz prawie pol kg a chlopczyk ciut mnie. Ladnie rosna i przybralt duzo na wadze od ostatniego usg.. ;-) serduszka ok ladnie bija.. mialam tez echo serduszek z jednym od chlopczyka musze isc do kontroli 12 stycznia..
 
Gdybyście widziały mój brzuch po zastrzykach i ręce ;p póki mogłam chodzić na basen to lydzie dziwnie na mnie patrzyli ;p głowy do góry zaciskamy &&&&&&&&
 
Iris34 ja dopiero powiedzialam ze to ciaza blizniacza po prenatalnych, wczesniej mama i tesciowie wiedzieli ze jestem w ciazy.. i reszte osob dowiedzialo sie tez dopiero pozniej... jedynie najblizsza przyjaciolka dowiedziala sie wczesniej...:tak:
 
reklama
Kruszka Cudowne wieści !!!! najlepszy prezent na święta :))
ja plamienia też miałam , szczególnie w dniach @, też się martwiłam, ale lekarz uspokoił że to zupełnie normalne.
Dobrze ze tak wcześnie test zrobiłas, teraz tak marny okres z wizytami u lekarzy..
Mi dużo nie zostało, ale jak któras na gwałt potrzebuje claxane to mi zostało ze 4 strzykawki i kilka encortonów..
w razie czego mogę podesłać, w razie np. oczekiwania na wizytę..

Madzia , Kruszka dzięki ze pytacie, u nas jakoś leci, M już wrócił do pracy, wiec sama z synkiem wojuje..
poki co odpukać dość grzeczny, kolek brak, wiec pełnia szczęścia.;-)

Raptus nie wiem gdzie robias szczepionki, w moim przypadku w Łodzi, wyglądało to tak , ze po 6 misiacach braku ciązy, robiłam jedna szczepionke przypominającą, po dwóch tygodniach kontrolny MLR.
Mi tez kontrolny po przypominającej szczepionce wyszedł 49 % , a pol roku wcześniej miałam 46 %, wiec pocieszające jest ze jakos szybko nie spada.

Buziaki dla Wszystkich :-)
 
Do góry