reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 ja w Łodzi jakoś umiałam zawalczyć o badanie itd. Tutaj w Gdańsku jest paranoja. Naprawdę mówisz jak do słupa. Studenci są ważniejsi niż pacjentka. Ordynator taki bezczelny typ ze potrafi się odwróci plecami w trakcje rozmowy i iść dalej.serio w życiu się nie czułam jak taki głupek tutaj. Moja ginekolog była tu zastępca ordynatora pare lat a teraz tez jakoś ma problem by załatwić to cc przed czasem. Ale załatwiła mi to miejsce na patologii bo mówili ze miejsc nie ma a były jeszce 4z Oni uważają ze wszystko jest ok i teraz j tak mi nikt cesarki nie zrobi. Każą czekać. Bo usg wychodzi ok.
Pakuje się do Łodzi właśnie, robię pranie w razie czego żeby mieć więcej rzeczy. Chciałam iść tu prywatnie na cc ale do 37 to zbyt niebezpiecznie chyba czekać choć piszą w necie ze przy takim łożysku po prostu częściej ktg i usg j powinno być ok. Panikuje, bardzo się boje i może wszystko jest w miarę ok a ja przesadzam :( już to nie zaśmiecam wątku :( dziękuje za rady
Ah Porzeczko u nas Gdańsk słynie z porodów naturalnych, w necie można zadać artykułu o ordynatorze tego oddziału. Kobiety ze skierowaniami na cc od kardiologa nawet zostały zmuszane do porodów naturalnych :/ w Łodzi inny świat
@Dakita30 mkja kuzynka miała tak opuchnięta twarz po encortonie, schodziło dość długo. Ogolnje okazało się później ze złe reaguje na encorton i zamieniła na jakiś niemiecki zamiennik dość drogi
 
Hatice dziękuję za odpowiedź, właśnie w ulotce czytam , że jednym z efektów ubocznych jest "księżycowata twarz". A brałam do tylko 14 dni po 5mg... Ehh.. no będę musiała prof Malinowskiemu o tym powiedzieć może są jakieś zamienniki
 
@Dakita30 no właśnie miałaś mała dawke j dość krótko no ale może to jest jakiś trop. Sprawdziłam sobie w necie i ten lek to calcort ale nie wiem czy Malina go zapisuje. Powodzonka :)
 
@burczuś
Zaciskam kciuki, żeby poszło szybko i gładko :*

Dziewczyny,
czy któraś z Was brała podczas starań
witaminę E 2x200, Medargin, Melatoninę? Najbardziej mnie ciekawi Medargin i Melatonina bo to dzisiaj dostałam...

Sądzicie, że endometrium 6,3mm w 13dc jest kiepskie?
ja biore wit E oraz L-arginine :) a wiem ze melatonina tez wazna bo sen ma dobroczynny wplyw :)
 
@burczuś ja mialam histero i laparo w znieczuleniu ogolnym i w szpitalu pytali czy w nocy ktos ze mna w razie czego bedzie. W nocy wzywalismy karetke, bo mialam dusznosci i bole w klatce piersiowej. Nie wiedzialam, ze to od gazu :p Ale slabo sie czulam, spalam na siedzaco przez 2-3 noce. Wiec ja bym na Twoim miejscu nic nie planowala.
 
@porzeczka1234 też myślę że muszę zwiększyć encorton na 15 mg i heparyne na0.6 mam nadzieję że Przybycien to zleci o ile się dostanę do niego ...bo zapisy dopiero w sierpniu .. to chyba moja ostatnia szansa ... Co gorsze wczoraj dzwonili z poradni kardiologicznej że Holter wyszedł zły 200 min tętno i zalecali ablazje ale ja się tego boje i wydaje mi się że to tylko w ciąży mi się uaktywniło i teraz opadają hormony to jeszcze dwa dni temu mi się zdarzył ten skurcz . Muszę skonsultować z innym kardiologiem ..
@Hatice też bym pomyślała że końcówka ciąży to już pikuś ..ale my po przejściach zawsze się będziemy martwic i przejmować .. Bardzo mocno trzymam za cb kciuki by maleństwo się urodziło całe i zdrowe i życzę ci spokoju kochana .
 
Ostatnia edycja:
reklama
@burczuś ja mialam histero i laparo w znieczuleniu ogolnym i w szpitalu pytali czy w nocy ktos ze mna w razie czego bedzie. W nocy wzywalismy karetke, bo mialam dusznosci i bole w klatce piersiowej. Nie wiedzialam, ze to od gazu :p Ale slabo sie czulam, spalam na siedzaco przez 2-3 noce. Wiec ja bym na Twoim miejscu nic nie planowala.
Po laparo to co innego:) wiem że to inna bajka. Ale histeroskopia sama w sobie chyba nie kojarzę bym miała takie bóle. Niemniej dzięki:)
 
Do góry