reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia no pobolewaniem brzucha wogóle się nie martwię :) Dam radę :)
@marzycielka81 ja wiem, nie chcę jechac sama autem. Chce jechać pociągiem :) I nie że to po tym zabiegu, tylko popołudniu, kilka godzin po zabiegu.
To zapytaj z szpitalu. Po mnie do sali musiał przyjść mąż żeby mnie puścili no miałam być pod opieką osoby dorosłej
 
@burczuś
Zaciskam kciuki, żeby poszło szybko i gładko :*

Dziewczyny,
czy któraś z Was brała podczas starań
witaminę E 2x200, Medargin, Melatoninę? Najbardziej mnie ciekawi Medargin i Melatonina bo to dzisiaj dostałam...

Sądzicie, że endometrium 6,3mm w 13dc jest kiepskie?
 
U mnie po histeriskopii kazali przez 24 h być pod opieką osoby dorosłej, nie brać leków i wstrzymać się z podejmowanie ważnych decyzji ;) generalnie obudziłam się po ok. Pół godziny i nic mi nie było, brzuch mnie nie bolał, nie plamilam. 2 dni na L4. A po 3 dniach bronilam magistra :D
 
To zapytaj z szpitalu. Po mnie do sali musiał przyjść mąż żeby mnie puścili no miałam być pod opieką osoby dorosłej
@marzycielka81 :):):) Jak pisałam wyżej- mam zabieg o 10:30, o 12:30 ma po mnie przyjść mój men(mąż). I mnie zabrać do domku-on będzie prowadził auto :) A następnie popołudniu chcę wyruszyć pociągiem do rodziny :)
Chyba niejasno napisałam wcześniej :D
 
@marzycielka81 :):):) Jak pisałam wyżej- mam zabieg o 10:30, o 12:30 ma po mnie przyjść mój men(mąż). I mnie zabrać do domku-on będzie prowadził auto :) A następnie popołudniu chcę wyruszyć pociągiem do rodziny :)
Chyba niejasno napisałam wcześniej :D

Nie ma konkretnej opcji ;)
Zobaczysz jak będziesz się czuła ;)
Każdy z nas inaczej przechodzi narkozę .
Abyś nie była otumaniona .
 
@Hatice ja staram się nie myśleć żeby nie zwariować. Każdy etap ciąży jest trudny szczególnie po poronieniach. Niestety nie ma łatwego tygodnia. Rozumiem Cię bo u mnie też ciągle coś się po głowie tlucze. Poza tym mam bolesne te przepowiadajace i nawet jakbym chciała coś robić to po zrobieniu sobie śniadania marzę tylko o tym by polozyc się na kanapie. Rozumiem Cię z brakiem zaufania bo ja też tak mam. Uważam że mój ginekolog nie bierze pod uwagę moich schiz.

Tak w ogóle mój ginekolog kazał mi już odstawić acard. Dziś 33 plus 3 i zastanawiam się czy go słuchać czy brać jeszcze do końca 36 tc
Mi Malina zlecił do 14 lipca i to będzie 34+2
Wyszłam ze szpitala ale teraz się patrzę ze łożysko trzeciego stopnia, to chyba za szybko jak na 33 tydzień. Ja chyba oszaleje. Jadę dziś kulic relanium, nie chciałam brać ale czuje się tak kiepsko psychicznie ze muszę
 
@Porzeczka1234 dzis u mnie 33+6. Ale wyszło mi łożysko trzeciej stopnia. Pamiętasz może jakie miałaś na tym etapie? Czytam w necie ze to za szybko :( ogarnął mnie lęk
Jeszcze Wam nie pisałam ale mam bezwzględny zakaz porodu naturalnego bo odwarstwia mi się siatkówka. Malina w poniedziałek i liczę na to ze coś wymyśli bo ja tu zginę w Gdańsku, tu jest taka nagonka na cc , żeby Ci zrobili państwowo i umówione jak muszę przy heparynie to prawie niemożliwe. A w prywatnym dopiero mnie przyjmą po 36. Muszę teraz coś szukać, załatwiać.... i taka ****.... z grzybnia na zakończenie ciąży
@marshia ja bym po prostu chciała mieć jyz żywe dziecko przy sobie, boje się ze czegoś nie dopilnuje, lekarzom nie ufam. Oni nawet lrzez trzy dni nie spojrzeli w moje dokumenty. @burczuś ja po histeroskopii się czułam jak młody bóg :) podejrzewałam nawet ze mi jej nie zrobili hehe... ale chyba jednak takie osłabienie było i raczej poszłam wtedy spac w domku
 
reklama
Dziewczyny moze któraś chciałaby przeczytać ja zaczęłam brac jod i czuje sie gorzej ciekawa jestem jak moje tsh.



@Hatice ja miałam pierwszego stopnia do końca ciąży. Ale w 34 tygodniu uważam , że to chyba normalne nie czytaj neta . Musisz sie troszkę uspokoić bo dostaniesz zawału. Kochana cholera wyślij męża niech zrobi borutę " nie rozumiem nie zrobią mi cc" jeslu sa wskazania poproś gina lokalnego o skierowanie i tyle idź z mężem siostra bratem kimkolwiek. Szkoda, że mieszkamy tak daleko bo ja mam taki pyszczek niewyparzony jak sie zdenerwuję.

kochana doczytałam doedykowalam sie jak przepływy w główce, ilość wód, przeplywy w pepowinie? Samo dojrzałe łożysko trochę mało ale jak jedziesz do Maliny w poniedziałek spakuj torbę uwazam , ze za 3-4 tygodnie wyjedziesz juz z Marysia mała Łodzianką. Bo nasze malinowe dzieci to takie małe Łodzianki, Łodzianie
Wspieram bardzo mocno

@Nadzieja2018 endo małe jesli masz juz owu powinno byc ok 12mm. Ty jesteś przed owu kiedy ewentualnie lekarz je prognozuje bo przeciez ono urosnie a jak owu masz ok np 17 dnia to jeszcze zdąży urosnąć napisz coś wiecej . Na witaminach się nie znam nie bralam z endo nigdy nie miałam jako takiego kłopotu
 
Ostatnia edycja:
Do góry