reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Oczekujaca123 moje myśli są z Tobą. Mam nadzieję , ze założą jednak jeszcze pesar i podniosą pupke do góry i dzieciaczki posiedzą jeszcze parę tygodni mocno trzymam kciuki. Napisz jak będziesz miała siłę .❤❤❤❤❤❤❤❤
 
reklama
U nas coraz gorzej. Niby skurczy nie ma, leki nadal dostaje ale Staś nadal kopie w szwie. Żadnym sposobem nie chce wpaść wyżej.. tylko kieruje się do wyjścia.. Szyjka 1.4cm.. zagrożenie ogromnie. A 99% bedemusiala urodzić na dniach...
Nie mam siły.

Póki co odpadam....
Powodzenia dla wszystkich.
@Oczekujaca123 Jakiś czas temu czytałam na forum o dziewczynie która miała uwypuklony pęcherz płodowy i zero szyjki. Leżała na patologii 11 tyg nie wstając w ogóle. Bardzo się bała i prosiła o każdy dzień. Niedawno urodziła zdrowego chłopca przez cc w 34 tyg. Jak widzisz wszystko jest możliwe :)Najważniejsze to nie tracić wiary i spokój, spokój, spokój. To forum mnie samej bardzo pomogło, a były to czasy doris, strawbelki i nafoczki ;)wiec już jakiś czas. Nie udzielałam się aktywnie bo potrzebowałam jedynie merytorycznej pomocy. I taka tu znalazłam , uwierzyłam ze doczekanie cudu jest możliwe . Każda z nas jest inna i każda ma swojego lekarza i jemu trzeba zaufać. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora bo można sobie zaszkodzić. Takie moje zdanie. Choć dziś jestem szczęśliwa mama dwójki dzieci zagladam tu czasem z sentymentu:) Życzę Ci dużo spokoju , miłości i wiary
 
@Oczekujaca123 z całego serca trzymam za Was kciuki. Niech maluchy jeszcze teoche wytrwają. Mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz i niewyobrażalnie mi przykro z tego powodu. Myślami jestem z Tobą.
@kampina @Kudi81 ja zachodziłam w ciaze „bez problemu” w zasadzie. W sumie co owulacja prawidłowa to ciąża, ktira szybko się wysypywała. Wlewy miałam od lutego (wtedy od razu biochem). W marcu i kwietniu dodatkowo miakam wlewy domaciczne z accofilu i to zablokowało mi owu. Potem 1 cykl pudło i w następnym ta udana ciąża.
O takiej ilości wlewow zfecudowal gin ogarniający immunologie i nie stroniący od większych dawek. Konsultowałam z Paśnikiem, kazał zostać przy max 2 wlewach od stwierdzonej ciąży. Tyle, ze w wieku 40 lat niewiele ma się do stracenia i poszłam po bandzie na własne ryzyko.
 
@justkaki - powodzenia;*

@SheWolf - masz rację, Alzhaimer to już w ogóle ciężka choroba dla bliskich :( Nie ma co podziwiać, nie mam wyjścia trochę... mój Mąż jest ostatni do przewijania i innych czynności pielęgnacyjnych, a teściowa z Babcią nie mieszka (to też jej teściowa, a nie matka), ale przyjeżdza i pomaga.

@Destino - dziękuję, ale czoła chylić kochana nie trzeba! Moja pomoc tej Babci to nic w porównaniu z Twoim wielkim sercem i poświęceniem dla dzieci. @Destino - jeśli masz jeszcze to clexane 0,6 to też chętnie przygarnę, ale jak któraś bardziej potrzebuje to spoko;*

@marzycielka81 - Widzę, że prenatalne robiła Ci dr Skotarczak. To dobra lekarka. Prowadziła ciążę @pixi.nova. Ja też u niej byłam na wizycie - to ona skierowała mnie na hsg i laparo.

@basiawol - dziękuję, ja piłam i pije kawę normalnie. Nie popadam w skrajność.

@Porzeczka1234 - dziękuję kochana ;*

@olaa90 - pojderzewam, że żaden lekarz Ci nie powie, że to cukrzyca ciążowa bo mieścisz się w normie, ale może warto rozważyć dietę cukrzycową :) Ogólnie wyniki masz ładne, gdyby nie to, że po 2h nie spada. Nie sądzę jednak, żebyś dostała na to insulinę. Spokojnie, dieta powinna dać radę. I nie można powtarzać krzywej tak szybko.PS. Ja też mam Accu-Chek® Performa i sobie chwalę. Gratuluję udanej wizyty;*

@monikao777 - powodzenia w testowaniu.

@Oczekujaca123 - ogromne kciuki... trzymajcie się!!!!

@burczuś - jak tam, zaczęłaś starania? @Porzeczka1234 - a Ty?

@kampina - Witaj, Pamiętam Cię. Zniknełąś jak zaszłaś w ciążę? Czy wcześniej?
Gratuluję narodzin małego cudu. <3 Historia trochę podobna do mojej...

@Charlotte21 , @kampnia - u kogo się leczycie? Na co dokładnie jest ten wlew z intralipidem?
 
@Marthi no ja jeszcze nie. Mąż teraz powtórzy fragmentację,by zobaczyć,czy się poprawiła. Jeśli tak,to myślę,że zdecydujemy się na starania na większej dawce encortony, na intralipidach i heparynie. Nic innego już nie będę stosować. w sensie żadnych szczepień czy immunoglobulin.
Także dzieki dziewczyny ,że pytacie co u mnie...ale u mnie NIC :) Pustka i zmęczenie.
@Oczekujaca123 ;*
p.s. @marshia @bertha @Marthi miedy to spotkanko?
 
Hej.
@Oczekujaca123 trzymam kciuki zeby jednak udalo sie jeszcze troche dzieciom poczekac [emoji110]

Mam pytanie do tych, które biora /braly metformine. Ile wczesniej przed badaniem glukozy nie bralyscie metforminy? Ja mam ogtt 28.03, wtedy bedzie 17 tc
 
@Marthi no ja jeszcze nie. Mąż teraz powtórzy fragmentację,by zobaczyć,czy się poprawiła. Jeśli tak,to myślę,że zdecydujemy się na starania na większej dawce encortony, na intralipidach i heparynie. Nic innego już nie będę stosować. w sensie żadnych szczepień czy immunoglobulin.
Także dzieki dziewczyny ,że pytacie co u mnie...ale u mnie NIC :) Pustka i zmęczenie.
@Oczekujaca123 ;*
p.s. @marshia @bertha @Marthi miedy to spotkanko?

Trzymam mocno kciuki za poprawę wyników. [emoji8] Pustka i zmęczenie - witam w klubie. Kto zalecił Ci swoją droga Intralipid?


Co do spotkania - ja przyjeżdżam z Mężem 14.03 już do Wrocka, z dziewczynami wstępnie na 15.03 się umówiłyśmy, ale jeszcze bez szczegółów. Nie wiem, co jak i kiedy... ;) Bertha musi określić do której pracuje itp itd. Ja generalnie 16.03 wracam już do Pozka.
 
@oczekująca123 Stasiek uparciuch może się opamięta . Bardzo w to wierzę i mam nadzieję że ta szyjka trochę przystopuje. Teraz każdy dzień dla nich jest ważny ale nawet jeśli będzie tak jak piszesz to mają ogromne szanse. Mocno trzymam kciuki i modlę się żeby wszystko wróciło do normy.

U mnie kolejna nieprzespana noc. Marysia tak daje mi popalić w brzuchu że nie mogę spać. Jak nie zgaga to kopniaki, jak nie kopniaki to skurcze łydek albo stawianie się brzucha. I jestem nieprzytomna w ciągu dnia. Pomimo tego Koch ten stan i nie mogę się doczekać kiedy się zobaczymy z Mańką [emoji7]
 
@justkaki - powodzenia;*

@SheWolf - masz rację, Alzhaimer to już w ogóle ciężka choroba dla bliskich :( Nie ma co podziwiać, nie mam wyjścia trochę... mój Mąż jest ostatni do przewijania i innych czynności pielęgnacyjnych, a teściowa z Babcią nie mieszka (to też jej teściowa, a nie matka), ale przyjeżdza i pomaga.

@Destino - dziękuję, ale czoła chylić kochana nie trzeba! Moja pomoc tej Babci to nic w porównaniu z Twoim wielkim sercem i poświęceniem dla dzieci. @Destino - jeśli masz jeszcze to clexane 0,6 to też chętnie przygarnę, ale jak któraś bardziej potrzebuje to spoko;*

@marzycielka81 - Widzę, że prenatalne robiła Ci dr Skotarczak. To dobra lekarka. Prowadziła ciążę @pixi.nova. Ja też u niej byłam na wizycie - to ona skierowała mnie na hsg i laparo.

@basiawol - dziękuję, ja piłam i pije kawę normalnie. Nie popadam w skrajność.

@Porzeczka1234 - dziękuję kochana ;*

@olaa90 - pojderzewam, że żaden lekarz Ci nie powie, że to cukrzyca ciążowa bo mieścisz się w normie, ale może warto rozważyć dietę cukrzycową :) Ogólnie wyniki masz ładne, gdyby nie to, że po 2h nie spada. Nie sądzę jednak, żebyś dostała na to insulinę. Spokojnie, dieta powinna dać radę. I nie można powtarzać krzywej tak szybko.PS. Ja też mam Accu-Chek® Performa i sobie chwalę. Gratuluję udanej wizyty;*

@monikao777 - powodzenia w testowaniu.

@Oczekujaca123 - ogromne kciuki... trzymajcie się!!!!

@burczuś - jak tam, zaczęłaś starania? @Porzeczka1234 - a Ty?

@kampina - Witaj, Pamiętam Cię. Zniknełąś jak zaszłaś w ciążę? Czy wcześniej?
Gratuluję narodzin małego cudu. <3 Historia trochę podobna do mojej...

@Charlotte21 , @kampnia - u kogo się leczycie? Na co dokładnie jest ten wlew z intralipidem?
Narazie nie dziękuję :)
 
reklama
@smerfik88 ale Borysek pięknie rośnie! U każdego czas szybko leci, tylko u mnie się tak ciagnie... ;*
@Marthi staram się jeść od paru dni już Niskim ig, mam nadzieje ze będzie ok;*
@Oczekujaca123 [emoji173][emoji173][emoji173]

Dziewczyny z grupa krwi minus, jak często sprawdzalyscie przeciwciała? Wszystkie przyjmowalyscie zastrzyk w ciąży? Zastanawiam się czy jeśli po poronieniu dostałam zastrzyk to czy w tej ciąży on chroni malenstwo... gin jeszcze nie mówił nic o zastrzyku...
 
Do góry