reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mojej znajomej, ale jej tu nie ma, aktualnie 18tc. Bierze też acard i heparyne , ma Trombofilie. Encorton też brała, ale nie wiem jaka dawkę.

A skoro nie masz mutacji , a lekarz zaleca heparyne to proponuje jakaś dawkę czy ty mu masz zasugerować? Pytam bo zwatpilam:p
Niestety co do dawki heparyny to chyba sama będę musiała zdecydować bo docent P sugerował 0.4 a gin 0.6 więc chyba zostanę przy 0.6, tylko kiedyś wyczytalam że przy dużych dawkach może popłynąć dlatego Was prosiłam o opinię.
@marshia ogromne gratulacje fajnie mieć takiego babelka obok siebie, ale 10 wlewow wow ja jestem po drugim i mam lekko dość strasznie mnie boli ręka a ostatni wlew schodził mi 10 godz. Jakie miałaś dawki intralipidu bo ja 10% w 500 ml. Hmm a może udało się w pierwszym cyklu z wlewami tylko tak długo w ciąży je bralas?
@dżoasia może u Ciebie szybciej te wlewy zaskoczyły czy też długo je bralas? A bliźniaki z inwitro czy tak po prostu podwójne szczęście? Trzymam kciuki aby dalej już było z górki, dosyć już się nastresowalas, czas się cieszyć miłością która nosisz pod serduszkiema co to znaczy że leżysz i inkubujesz?
 
reklama
Tak jeden cykl i jeden wlew. Moja lekarka stwierdziła że w ciąży zostaje sam encorton. Zaj jeden wlew płaciłam 400zl
Hmm a ja mam tak wlew 10% w 500 ml do 3 dc później w owu a kolejny czekam ma być po potwierdzonej bthcg. Robiłaś jakieś badania po wlewach? Ja mam Nk 32%. Super córeczka!
 
@dżoasia może u Ciebie szybciej te wlewy zaskoczyły czy też długo je bralas? A bliźniaki z inwitro czy tak po prostu podwójne szczęście? Trzymam kciuki aby dalej już było z górki, dosyć już się nastresowalas, czas się cieszyć miłością która nosisz pod serduszkiema co to znaczy że leżysz i inkubujesz?
Kochana u mnie ciąża z ivf, bo sama przez 7 lat nie zaszłam ani razu. Za to po ivf na 5 transferów tylko raz nie było ciąży. Ta jest pierwsza na takim etapie. Na intralipidzie podchodziłam pierwszy raz (miałam łącznie 4 wlewy), ale oprócz tego miałam szczepienia, accofil itp i tak naprawdę nie wiadomo co pomogło, może to po prostu przypadek, bo krwotok podobny do poprzednich poronień i tak był. A teraz leżę i inkubuję maluchy w brzuchu, bo szyjka nieciekawa, do tego moja dr z góry traktuje ciąże bliźniacze jako ciąże wysokiego ryzyka i zagrożone (sama urodziła bliźniaki i też nie miała łatwo, więc dobrze rozumie taką sytuację) i kazała większość czasu spędzać w łóżku. W środę idę sprawdzić co tam słychać, oczywiście już mam stres, bo ostatnio wizytę miałam 3 tyg temu i czytając jaką sytuację ma @Oczekujaca123 to trzęsę porami.
 
U nas coraz gorzej. Niby skurczy nie ma, leki nadal dostaje ale Staś nadal kopie w szwie. Żadnym sposobem nie chce wpaść wyżej.. tylko kieruje się do wyjścia.. Szyjka 1.4cm.. zagrożenie ogromnie. A 99% bedemusiala urodzić na dniach...
Nie mam siły.

Póki co odpadam....
Powodzenia dla wszystkich.
 
U nas coraz gorzej. Niby skurczy nie ma, leki nadal dostaje ale Staś nadal kopie w szwie. Żadnym sposobem nie chce wpaść wyżej.. tylko kieruje się do wyjścia.. Szyjka 1.4cm.. zagrożenie ogromnie. A 99% bedemusiala urodzić na dniach...
Nie mam siły.

Póki co odpadam....
Powodzenia dla wszystkich.
Mocno zaciskam kciuki o każdy dzień! ❤️
 
@Oczekujaca123 ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Będę się za Was modlić aby jednak dzieci zostały w brzuszku trochę dłużej.
 
reklama
@Oczekujaca123 modlitwa kciuki i wszystko co możliwe kieruję w wasza stronę!!!! Wierzymy wszystkie że obojętnie jak będzie - czy Maluchy pojawia się już teraz czy za jakoś moment- będzie dobrze!!!!
 
Do góry