reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

U nas morfologia też 0% prawidlowych plemnikow 0. Jestem załamana mamy próbować zajsć za 3 mies badanie...
Jeśli mogę ci polecić to ten czeski kompleks witamin to folandr..ol ma naprawdę dobry skład. W sumie nie wiem co pomogło bo wzrost niewielki, ale warto próbować wszystkiego.
 
reklama
Cześć :) pisałam kiedyś na tym wątku i postanowiłam sobie że gdy mała się urodzi dam znać. Nasz mały cudzik pojawił się 28.02:) 3lata starań, 3straty na etapie 9tygodnia. Trzecia ciąża na luteinie, acardzie, encorton 10 (do 17tygodnia) i neoparin 0,4. Encorton i neoparin brałam od potwierdzonej owulacji. Cykl był stymulowany lamette i otrivele na pęknięcie pęcherzyka.
Z badań które robiłam wyszła homozygota pai1 i podwyższone komórki nk. Cztery cykle przyjmowałam też wlew z intralipidem.
W 9tygodniu miałam krwiaka i plamienia, z przerażeniem jechałam na wizytę myśląc że skończy się jak poprzednie ciąże. Leżałam w domu tydzień i krwiak się wchłonął. Pozostała część ciąży bez problemów. Dziewczyny nie ma co tracić wiary, wiem ile to łez kosztuje ale mocno trzymam kciuki za każdą ze starających się, pozdrawiam
Witam,
Bardzo gratuluje sukcesu!
Chciałam się zapytać jak przyjmowałaś wlewy. Bo mam dokładnie takie same utrudnienia. Pai-1 homo, mam teraz komórki nk na poziomie 19%, mam jeszcze niedoczynność tarczycy. Jestem przed konsultacją wyników. Będę ustalać z lekarką leczenie pod koniec marca. I nie wiem na co się przygotować. Jak to wyglądało u Ciebie ?
 
Witam,
Bardzo gratuluje sukcesu!
Chciałam się zapytać jak przyjmowałaś wlewy. Bo mam dokładnie takie same utrudnienia. Pai-1 homo, mam teraz komórki nk na poziomie 19%, mam jeszcze niedoczynność tarczycy. Jestem przed konsultacją wyników. Będę ustalać z lekarką leczenie pod koniec marca. I nie wiem na co się przygotować. Jak to wyglądało u Ciebie ?
Miałam 4wlewy w czterech cyklach przed zajściem, w okolicach owulacji. Do tego encorton 10 i heparyna 0,4. Gdy beta była ujemna odstawiałam leki i czekałam na okres.
 
Miałam 4wlewy w czterech cyklach przed zajściem, w okolicach owulacji. Do tego encorton 10 i heparyna 0,4. Gdy beta była ujemna odstawiałam leki i czekałam na okres.
Czyli 1 wlew jest na jeden cykl ? A co w przypadku ciazy? Dalej wlewy ? ( A co z kosztami takich wlewow? ) będę wdzięczna za wszelkie informacje ;)
 
reklama
Do góry