reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@smerfik88 - dbajcie o siebie!

@Destino - wiesz... wczoraj modliłam sie przed snem o Helenkę i o Ciebie... i nagle zrobiło mi sie tak mega goraco, ze nie wiedziałam co jest grane. Ale potem pomyślałam, ze to znak, ze bedzie dobrze!!!:)[emoji173]️ Cały czas jestem myslami z Wami!

@roxie123 - królewna juz pewnie na świecie, co???[emoji6]

@marshia - dzis diabetolog? Dawaj znac po. [emoji8]
 
reklama
@Porzeczka1234 ja mam kontakt z @marshia zabiegana pomiędzy mama A domem.... myślę że wkrótce się odezwie

@Auri_a mam nadzieję że maluszek chce jeszcze posiedzieć u mamusi w brzuszku ... martwię mnie te bóle krzyża trochę, może nie wiem miednica się rozchodzi w końcu z dnia na dzień coraz większa jestem;)

@Oczekujaca123 kochana u nas prawie 30 tc , badali mnie przed chwilą ginekologiczna szyjka długa zamknieta , jednak pobolewaja mnie krzyża , czasami tak mi promieniuje do przodu brzuszka bardziej tak do Pachwin ....

@roki_1991 szyjka się skrócila z 5 cm na 3.5 cm, ale mówią że to nie powód do stresu , że i tak jest długa.... leżę i nie wstaje ... mam nadzieję że się wszystko uspokoi
 
@smerfik88 trzymam kciuki

Na razie leze i kwicze. Moj lekarz doprowadza mnie do szalu. Poniewaz chyba mnie oklamuje. Dzis dzwonil i malo zawalu nie dostalam. Zaplodnily sie 3 komorki. Jednak pociskiwal mi kity, ze przy rozmorozeniu zostaje 60 do 70 procent komorek u nas 66.6. W necie natomoast znalazlam informacje, ze w dzisiejszych czasach 80 do 90 procent rozmrozonych komorek nadaje sie do zaplodnienia..
 
Dziękujemy za kciuki [emoji8]
Julia ♡ jest cudowna [emoji7]
20181204_120510.jpeg
 

Załączniki

  • 20181204_120510.jpeg
    20181204_120510.jpeg
    40,8 KB · Wyświetleń: 572
@roxie123 ale wymęczyłaś Julcię :) No śliczniusia jest;*
Tobie serdecznie gratuluję! Piękna nagroda za tyle trudów. Odpoczywajcie;*

@Destino kochana Ty przecież wiesz,że przy tak wczesnym porodzie i przy tej wadze lekko nie będzie. Ale z czasem, z każdym dniem będzie tylko lepiej. Ja naprawdę wiem,że Twój strach Cię paraliżuje. Minie trochę czasu,aż Helenka nabierze siły,masy i zdrówka. Teraz jest czas na to, by mała stawała się coraz silniejsza. Bardzo, bardzo mocno Cię przytulam i wierzę,że Bozia ma Was w opiece i nie da zrobić Wam krzywdy;*
 
Ostatnia edycja:
@roxie123 :) zakochałam się! I widać ze waga dobra, piękne ,pyzie' na buzi :)
@smerfik88 szybka reakcja super. Destino ma racje , zawalcz o wymaz. Pociesze Cie ze w tej ciąży leze juz 14 tygodni i daje radę. Bakterii mam niestety co nie miara, skurcze, twardnienia na porządku dziennym. Pojutrze mam wizytę u gin i az mam serce w gardle co tam zastane.
 
reklama
Do góry