reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Destino kochana daj znać jak u was ? Cały czas myślami z wami:*

@roxie123 kciuki za szczęśliwe rozwiązanie;)

A my kochane w szpitalu, pobolewal brzuszek , i kręgosłup pojechaliśmy do kontroli , na usg wszystko ok , maluszek waży 1600 g , szyjka się chyba skrócila ma 3.5 cm, ktg wyszło ok , ale raz się postawił brzuch i że wzgl na moja przeszłość położnicze zostawili nas na obserwację I dostaliśmy na rozwój plucek , więc pewnie te 4 dni nas potrzymaja...
 
@Destino mam nadzieję że sobie posiedzi jeszcze, jeszcze chociaż 7 tyg i będę szczęśliwa... ehh... no lekarze mówią że nie wygląda to na przed wczesny porod , ale mówi przy takiej przeszłości to oni wola dla bezpieczeństwa podać sterydki na płuca, no spa i leżę...wstaje za potrzeba i mam nadzieję że sie uspokoi, a Helenka dostała coś płuca?
 
@Destino cieszy mnie ten brak wieści, bo dobrze wróży :) trzymajcie się tam dzielnie.

@smerfik88 dobrze ze was zostawili, bo lepiej być pod kontrolą. Steryd w razie czego na pewno pomoże, ale mam nadzieję że się nie przyda i dotrwacie ładnie jeszcze te kilka tygodni. Szyjka 3.5cm jest bardzo ładna moim zdaniem, także lez odpoczywaj i nie denerwuj się ;)
 
@roki_1991 ja nie brałam nie pomogę!

@marzycielka81 trzymam kciuki za 4 komóreczki! Życzę Ci abyś doświadczyła macierzyństwa drugi raz! Aby twoja wiara podniosła się i krzyczała ale z radości.

@Oczekujaca123 będzie dobrze pamiętaj to 2 bąble moze dlatego coś boli i kłuje. Jeśli chodzi o śluz ja Ci pisałam ,że u mnie to normane było więc może się z nim zaprzyjaźnij ale nie usypiaj swojej czujności. O 12-13 z Wami!
Wiem wiem pamiętam i sie z nim "zaprzyjaźnilam", ale on co jakis czas zmienia swoje oblicze i mmie straszy ;p stwierdziłam, ze lepiej robic z siebie wariatke i wysylac zdjecia gin, niz potem zalowac. Chociaz standardowo znow se cos uroilam - moja gin zawsze odpisywala sms , a po sobtnim smsie oddzwonila do mnoe twierdzac, ze jej cos z telefonem sie dzieje i nie moze pisac, ale bede zyc i taki sluz jest normalny..
No wiec ja juz stwierdzilam, ze pewnie zadzwonila, zeby nie bylo dowodow, ze nie przejela sie moim sluzem gdyby jednak bylo cos zle... no maz stwierdzil , ze chyba zeswirowalam juz ;p
 
@Destino kochana daj znać jak u was ? Cały czas myślami z wami:*

@roxie123 kciuki za szczęśliwe rozwiązanie;)

A my kochane w szpitalu, pobolewal brzuszek , i kręgosłup pojechaliśmy do kontroli , na usg wszystko ok , maluszek waży 1600 g , szyjka się chyba skrócila ma 3.5 cm, ktg wyszło ok , ale raz się postawił brzuch i że wzgl na moja przeszłość położnicze zostawili nas na obserwację I dostaliśmy na rozwój plucek , więc pewnie te 4 dni nas potrzymaja...
Trzymaj sie ;* , który to tydzien?
 
@smerfik88 dobrze że jesteście pod kontrolą mały na pewno jeszcze posiedzi w brzuszku dla mamusi, dla pocieszenia powiem Ci że mi się brzuch stawiał kilka razy dziennie od 23 tc do samej końcówki i daliśmy radę więc mam nadzieję że tylko na strachu się u was skończy:* A i ja uważam że lepsze stawianie się brzuszka niż skurcze...

@roxie123 ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡z Tobą!
 
reklama
Wiem wiem pamiętam i sie z nim "zaprzyjaźnilam", ale on co jakis czas zmienia swoje oblicze i mmie straszy ;p stwierdziłam, ze lepiej robic z siebie wariatke i wysylac zdjecia gin, niz potem zalowac. Chociaz standardowo znow se cos uroilam - moja gin zawsze odpisywala sms , a po sobtnim smsie oddzwonila do mnoe twierdzac, ze jej cos z telefonem sie dzieje i nie moze pisac, ale bede zyc i taki sluz jest normalny..
No wiec ja juz stwierdzilam, ze pewnie zadzwonila, zeby nie bylo dowodow, ze nie przejela sie moim sluzem gdyby jednak bylo cos zle... no maz stwierdzil , ze chyba zeswirowalam juz ;p
Kochana będziesz jeszcze co jakiś czas swirować a czym wyższa ciąża tym będzie gorzej niestety. Pewnie lepiej się upewnić! Nasi ginekolodzy to złotka bo kto by z nami wytrzymał. Niech zmierzy szyjkę przez usg przez pochwę wtedy trochę odsapniesz.

@marshia wiem, że pewno masz dużo zmartwień ale twoje milczenie wzbudza mój straszny niepokój. Napisz kilka słów ❤❤❤

@roxie123 pewnie już się tulicie
 
Do góry