reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@roxi123 super ! ;* zdrowka

@Destino... sercem z Wami :* :(

@smerfik88 Tobie tez duzo sily i zdrowka !

Przedstawiam Wam moje Kabanoski - tak je ochrzcilam, bo po kilku latach bezmiesnych musialam w tej ciazy zjesc kabanosy , bo bym oszalala !

Niestety krwiaki nadal sa :(

17grudnia prenatalne ;)
20181204_141103.jpeg
20181204_141118.jpeg
20181204_141130.jpeg
 

Załączniki

  • 20181204_141103.jpeg
    20181204_141103.jpeg
    34,4 KB · Wyświetleń: 533
  • 20181204_141118.jpeg
    20181204_141118.jpeg
    41,2 KB · Wyświetleń: 518
  • 20181204_141130.jpeg
    20181204_141130.jpeg
    53,1 KB · Wyświetleń: 536
reklama
@roxie123 Gratulacje !! niech Julka zdrowo się chowa:)
@Destino sercem i myślami z Wami cały czas....
dziewczynki mało się odzywam bo u mnie nic się nie dzieje, dziękuję tym które o mnie jeszcze czasami pamiętają, podczytuję Was od czasu do czasu i czekam na kolejne szczęścia, kibicuje każdej aby spełniło się wasze marzenie:rolleyes:
 
@Porzeczka1234 u mnie młynek..... między mamą, pracą, prezesem, szkołą rodzenia, kolejnymi lekarzami :( (gin, echo serca, diabetolog, bo cukrzyca, poradnia patologii, bo cukrzyca, usg 3 trym - to średnia z 2 tyg :/ )
Na l4 nie mogę iść do 31.12, bo dostałam taką premie na koniec roku, ze choćby skaly srały ;) to musi mi się wliczyć w podstawę macierzyńskiego ;)
A ze przygotowujemy projekty o dotacje na przyszły rok, to się trzeba sprężyć.
Teraz czekam u diabetologa i mam czas nadrobić czytanie :)
@roxie123 cudowna Jula ♥️ @Destino zmarwil mnie ten zwrot, którego użyłaś, ze ciężko, ale cieszymy się szczęściem Roxie. Mam nadzieje, ze ciagle ok, pomimo, ze ciężko. ♥️♥️♥️
@smerfik88 Dzueki za przekazanie info :)

Mnie gin ba NFZ - ten Banach - nastraszył wczoraj, ze wtedy jak było mokro to prwnie zewnętrzna błona poszła i zostają tylko wewnętrzna... cokolwiek to oznacza :/. Chociaż testy na odpływanie (szpitalne) nie pokazały, ze to wody. Wód mam niby mało (8), wiec powinnam przykleić butelkę do ręki chyba. Tylko brak mi godzin w dobie ;)
@Destino pytałaś o mamę :( jest ciężko. Serce mi się kraje i prawie codziennie rycze jak od nuej wychodze. Rok temu po diagnozie tez ryczałam, ale już teraz wiem ze sama świadomość choroby to i tak nic w porównaniu z patrzeniem na cierpienie mamy :(, chociaż ona dzielna i przy mnie ani łzy nie uroniła, bo pewnie chce mnie uchronić przed stresem dodatkowym :(. Nawrt teraz jak to pisze to odcrazu mam mokre oczy.
 
Ostatnia edycja:
@Destino ile to ja się naczytałam o dzieciach którym nie dawano szans a żyją i maja się świetnie. Ba jestem tego najlepszym przykladem jestem wczesniakime z 35 tyg a w latach 90 nie dawano sterydow na rozwoj plucek itp tez mowiono bo moje pluca nioe wyrabialy ze moge nie przezyc a zyje . Więc trzymam kciuki Helenka to silna kobietka jak jej mamusia . Modle się i mysle o was
@smerfik88 jak to zlecialo. Gratulacje.
@roxie123 piekna córeczka gratulacje.
 
reklama
@marzycielka81 - duzo sil i cierpliwości do lekarza[emoji8]

@roxie123 - tutaj rowniez moje gratulacje!!![emoji173]️ Mała ma piekne usteczka! Takie całuśne[emoji6]

@Destino - całym serduchem z Wami.... przykro mi, ze tyle musicie przejść ale wierze cały czas, ze Helenka jest silna i da rade[emoji8][emoji8][emoji8]

@Oczekujaca123 - moje gratulacje[emoji6]

@marshia - przytulam mocno[emoji173]️co u diabetologa?

Ja dzis miałam wizyte kontrolna u ginki, ktora robiła mi laparo. Według niej wszystko ok i zmieniła zdanie - powiedziała, ze daje zielone swiatlo na starania w następnym cyklu skoro Profesor na obchodzie tez sie tak wypowiedział :) Dała mi jednak receptę na Urofuraginum bo bola mnie od zabiegu troche jajniki jak sikam:/ i mam brac przez tydzien. Mowila, ze na usg i w badaniu ręcznym jest wszystko Ok, ale moze po cewnikowaniu mam ten dyskomfort (Btw w ten sposób dowiedziałam sie, ze mnie jednak cewnikowali bo wczesniej nie wiedzialam[emoji12]). Poza tym swiezo po owu jestem, ale w tym cyklu nic wiec tyle wiem, ze była z prawego jajnika teraz.
 
Do góry