reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Super że znalazłaś sposób na ten cukier naczczo , chyba ten zakwas pomaga . Ciekawe czy też by było ok gdybys tego nie wypiła. My to kochana mamy coś podobnie ..cukrzyca ..nadciśnienie ..
A wogule jak się ma twoje ciśnienie ? Bo moje jest teraz raczej w normie ..
W normie caly czas. Ale ja mam od dawna wyregulowane lekami, teraz tylko byla zmiana na dopegyt.
Nie wiem czy bez zakwasu byloby tak samo, ale mi on smakuje i dziala na homocysteine wiec czemu by nie pic ;)
 
reklama
@oczekująca @Marthi kochane dziekuje wlasnei o to chodzi ja mysle o tym codziennie nie tylko w taki dzien, tez nie lubie przepychu mecza mnie tlumy.
A fakt przydalo by sie nam pobyc sam na sam bez myslenia o konczeniu domy finansach itp tak normalnie na luzie
 
Basiawol a ja tak sobie właśnie myślę że nie mam gdzie pójść na grób do moich dzieci które poroniłam bo nie robiłam pochówku bo to wczesny etap . Więc nie wiem co lepsze ...
Widzę że masz ciężki etap teraz , kochana musisz wziąć się w garść żebyś nam w depresję jakaś nie popadła . Głupich ludzi staraj się olewać ... Szkoda nerwow
 
@plastulinka trzymam mocne kciuki niezmiennie
Pierwsze slysze... a w jakim celu ?
Tez nie slyszalam

@Oczekujaca123 dziekuje za wsparcie wlasnie ktos kto to przeszedl rozumie- ktos kto nie niestety nie zrozumie nie znaczy ze zycze komus, choc czaserm wkurzam sie i zycze zeby kogos to spotkalo potem mi glupio ze tak pomyslalam. a potem znowu zycze bo mysle ja k to przezyjesz zrozumiesz, potem znowu jestem zla na siebie ze slucham tejh zlej ztrony mojej i tak w kolko. staram sie nie mierzyc siebie miara innych- ciezkie to jest. Powiem to wam sa osobyu ktorym zycze tej samej tragedi nie wiem czemu moze jestem zla osoba.Nie rozumiem siebie poprostu zycze zle zeby ktos kto mowil o mnie zle i byl dla mnie wredny przezyl takie cierpienie.
Dziewczyny ile jeszcze mozna zniesc bo jak widac u mnie juz kres mozliwosci. Gdyby te straty byly wczesne byloby mi latwiej gdyby nei bylo tego grobu, tak zaluje tej decyzji o pochowku to byla zla decyzja za trudna dla mnie a teraz nie ma odwrotu

Dziewczynki dodajcie mi otuchy i odgoncie te glupie mysli
Wiesz każda z nas myśli inaczej, ja mam dokładnie odwrotnie, że nie zabrałam fasolek... nie będę doradzać bo widzę po sobie ze sama siebie nie ogarniam
Głowa do góry. .

Ja tak krotko bo glowa mi peka.
Obraz serca prawidłowy. Ciśnienie nie wynika z wad choć mała niedomykalność zastawki jest ale że wad nie ma to z dwojga złego lepiej. W ciśnienie uwierzył bo mierzył 2x i było wysokieee 160/120. Codziennie dostałam leki na nadciśnienie na "wyciszenie" bo stres i tempo życia. . a doraźnie na ok 3 dni przed @ na niezatrzymywanie wody w organizmie. Zalecenia- zwolnić... ta jasne :)
Jeszcze neurolog, rehabilitacja od 19.11 i będę zdrowa jAK łania.
Dziękuję za wsparcie ♡
 
@Oczekujaca123 a ja niemalze nigdy tego dnia nie jestem na cmentarzu. Wole byc z ludzmi i wsrod ludzi. Tylko tych bliskich kochajacych i wspierajacych. A tych, ktorych juz nie ma mam gleboko w sercu. Nie chowalam swoich dzieci. Dla mnie one wciaz zyja, tyle, ze nie na ziemi.
Dla mnie to dzien urodzin i zawsze marzylam by miec msze bez wspominania zmarlych. Albo zaprosic ludzi na impreze i nie uslyszec przykro mi, ale jedziemy na groby. Nauczylam sie go swietowac wsrod zyjacych tu, czy tam... z radoscia
 
Wiecie co dziewczyny wszystkie macie poniekąd rację.

@kasiula222 kochana pamiętaj że grób to tylko symbol ważne kogo i co mamy w sercu. Zapal znicz pod krzyżem i pomyśl o swoim aniołku

@Oczekujaca123 nasz grób też nie jest zawsze w super stanie bo nie zawsze mam siłę jechać na cmentarz zawsze płaczę i chyba tak już będzie i w sumie nie obchodzi mnie kto i czy w ogóle na mnie patrzy . A ja lubię chodzić na cmentarz w ten dzień może jest przepych ale to raczej wynika z pazerności ludzi ale jest wtedy ładnie przyjemnie dużo ludzi to cieszy że chodź w ten 1 czy 2 dni ludzie potrafią się zmobilizować i zrobić coś dla tych których wśród nas nie ma.

Życzę jutro spokojnego dnia dla wszystkich

@edloteh pamiętam o wynikach tylko czasu mi brak!

@nafoczka to łykaj tabsy i wracaj do zdrowia kochana. Czekam na łanię :p;)

@Marthi wypoczywaj kochana za mnie też haha
 
@nafoczka jakie te leki na cisnienie dostalas i co na nietrzymanie wody? :)
Ty po tych wszystkich lekarzach i rehabilitacji bedziesz jak nowo narodzona.

Zdrowka zycze ! ;*

@Destino ja tez wierze ze moj Aniolek zyje sobie w niebie itp. Ale grob to jest dla mnie takie miejsce chwilowej refleksji, miejsce gdzie moge cos dla synka zrobic chociazby tak w teorii mi to pomaga. Poza tym ja pozno stracilam dziecko , wiec dla mnie takim jakby obowiazkiem wewnętrznym bylo zapewnienie cialu synka miejsca spoczynku. Ale tak jak mowisz nasze dzieciaki zyja tylko w innym świecie.. one na nas czekaja :)

Niech kazda spedzi ten dzien tak by czula sie dobrze ;*
 
@Marthi milego wypoxzynku.

Podejscie 3. 2 razy usunelam to co napisalam.. U nas 1.11 to korki i tlum na cmentarzu. Unikam bo czuje sie jak w galerii handlowej. Liczy sie to co sie ma w sercu. U mnie w domu zawsze siadalo sie i wspominalo zmarlych.

Co do zabiegu nazywa sie hegarowanie szyjki macicy i jest przeprowadzany w narkozie i ma na celu usuniecie takiego zaulka, ktory utrudnia transfery.

Szczerze to lejarz mnie troche zaskoczyl ale wole miec to z glowy 02.11 kiedy mam wolne. Tym bardziej, ze zabieg nie bedzie wykonywany w Poznaniu.

Zycze Wam na jutro duzo spokoju i cieplych mysli
 
Nie wiem co napisać bo kazda z Was ma racje każda przeżywa to na swój sposob. Jedna pójdzie na cmentarz inna nie ktoś pojdzie o 7 inny o 12 jeszcze inna jest niewierząca to bardzo delikatny temat.
 
reklama
@Nadja_n - homocysteine najlepiej trzymac na poziomie 5-6, zatem juz niżej lepiej nei schodz - pilnuj tego poziomu, który teraz masz :) np poprzez branie leków co 2 dzien poki co. Btw. Mi tez metylki szybko zbijają homocysteine, ale chwilowo znowu robie przerwe od leków. Chociaz miesiąc.

@Oczekujaca123 - odnosnie diety makaronów itd dodam, ze jak sie go ugotuje np wieczorem i wsadzi na noc do lodówki to ponoc na nastepny dzien ma on tez niższy indeks glikemiczny przez wychłodzenie, tak samo jest chyba z ziemniakami jak dobrze kojarzę z jakiejs grupy...

@justkaki - a badalas z Fsh od razu LH? Czesc ginekologów patrzy na stosunek FSH do LH. Poczytaj o tym i sobie oblicz jesli badalas. Wazne jest tez w ktorym dc badalas te hormony. Edit: doczytałam, ze w 3dc wiec to akurat dobrze.

@marshia - ładny brzusio juz sie pcha[emoji6]

@maa821 - powodzenia zatem na cc[emoji8]

@plastulinka - kciuki!

@marzycielka81 - ja nigdy nie słyszałam o takim zabiegu, ale trzymam kciuki.... [emoji8]

Ja za to na weekend (zmieniając temat), jadę z Mezem nad morze sie odstresować... liczę na piękna pogode i odrobine relaksu przed laparo za niecałe 3 tygodnie.

Wszystkiego dobrego, Dziewczyny.
Tak robiłam razem z LH 6.30 norma do 12.6. Znalazłam informację że stosunek fsh i lh powinien być ok 1 więc tu tak nie jest. Czytałam że może oznaczać zmniejszoną rezerwę jajnikow itp. No mam nadzieję że jednak nie :(
We wtorek wizyta u gina to czekam niecierpliwie.
 
Do góry