reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

„Nie ma stópki zbyt małej, by nie pozostawiła na tym świecie śladu” [emoji173] [*] [*] za wszystkie Aniołki, te malunie i te większe... nie tylko w jutrzejszym dniu...

@Marthi udanego wypoczynku kochana!! Z niecierpliwością czekam na cieszącą oko, szczegółowa relację na IG! [emoji8]. @marzycielka81 kciuki za udany zabieg!! :)
@basiawol daje Ci kopa do działania kochana: jbc doktorek P jest nieobecny od 10 listopada, prawdopodobnie wraca 22 listopada, jedzie do Ameryki. Wiec nie trać czasu, zaciskaj zęby,ocieraj łzy i działaj Jeszcze przed jego urlopem [emoji8]
 
reklama
@olaa90 przydalby sie prawdziwy kop. Nie wiem narazie caly czas mi cos splywa po gardle jakies zielon e farfocler czyli z zatok niby nie choruje a bojer sie ze to sie w ciazy odezwie. Niby jestem gotowa ale wkurzona na meza za ten dom splukanie nas do zera i w ogole za to ze nie rozmawia ze mna. @kasiula222 mam nadzieje ze nie ale to jedyne miejsce gdzie moge pisac swobodnie o moich myslach. Faktycznie przydalby sie psycholog ale po prostu u mnie juz brak finansow przez cholertna budowe domu ktorej zaluje jak nic.Każdy jest inny ja zyje w miasteczku i ludzie chodzą z ciekawosci tam patrzec co pisze itp. Glupota ludzka nie zna granic, nie umiem sobie poradzic z tym jak na mnie patrza i co mowia wiec ze to nie wazne ale boli urok malych miejkscowosci ehhh. Dziewczyny postarac sie ogarnac, a jak moj maz nie zacznie ze mna gadac to cos pora zmienic meza :p
 
@olaa90 przydalby sie prawdziwy kop. Nie wiem narazie caly czas mi cos splywa po gardle jakies zielon e farfocler czyli z zatok niby nie choruje a bojer sie ze to sie w ciazy odezwie. Niby jestem gotowa ale wkurzona na meza za ten dom splukanie nas do zera i w ogole za to ze nie rozmawia ze mna. @kasiula222 mam nadzieje ze nie ale to jedyne miejsce gdzie moge pisac swobodnie o moich myslach. Faktycznie przydalby sie psycholog ale po prostu u mnie juz brak finansow przez cholertna budowe domu ktorej zaluje jak nic.Każdy jest inny ja zyje w miasteczku i ludzie chodzą z ciekawosci tam patrzec co pisze itp. Glupota ludzka nie zna granic, nie umiem sobie poradzic z tym jak na mnie patrza i co mowia wiec ze to nie wazne ale boli urok malych miejkscowosci ehhh. Dziewczyny postarac sie ogarnac, a jak moj maz nie zacznie ze mna gadac to cos pora zmienic meza :p
My też budujemy budujemy dom i kasy poszło ale mnie cieszy że on się buduje ze będę mieć wymarzony dom ...pewnie za parę lat ...ale nie chce tak się finansowo wykończyć by na coś mi brakło więc wszystko na spokojnie ...Może mas jakaś koleżankę której ufasz i mogła byś się wygadać ..może by to pomogło chodź wiadomo najlepiej psycholog ..
 
@nafoczka to super,że wad brak. Po prostu...zwolnij ;);););)
@Marthi zazdraszczam wypadu nad morze <3 @basiawol życzę Ci kochana nabrania dystansu do ludzi. Nie wiem jak...ale musisz nauczyć się olewać co mówią i myślą inni:)
@Destino pięknie piszesz.
Życzę Wam jutro spokojnego dnia. I róbcie wszystko w zgodzie z Waszym sercem. A nie zgodnie z oczekiwaniami innych...np rodziny.
Buziaki dla Was:*
 
@burczuś codziennie nad tym pracuje z sukcesem obcy to juz wogole zlewam tylko jak ktos nazwijmy to z rodziny chociaz ja rodziny meza za swoaja nie uwazam z uwagi na wrodzona wredote boli, no i maz powinien ucinac tematy raz od razu i tyle.
 
@Oczekujaca123 - pieknie napisane dla Basi...
Ps. Ja z jednej strony tez nienawidzę tego przepychu na grobach, strojenia się wielkich dam na cmentarz jak na odpust i „pokazywania”, ze sie pamieta raz do roku...ale z drugiej strony, ten dzień to tez spotkania z bliskimi, No i świadomość, ze mimo wszystko Ci zmarli nas jakas jednoczą... tez jest dobra. Czasem z niektórymi spotykamy sie tylko tego dnia... raz w roku...

@nafoczka - zdrowia zatem, sil j wytrwałości.

@Porzeczka1234 - postaram się![emoji7]
@marzycielka81 - dziękuję kochana. Gdzie bedziesz miec robiony zabieg? Na polnej?

@justkaki - a jaki stosunek Ci wyszedł? 1 to obraz idealny. Ale musisz wiedzieć, ze ten stosunek waha sie co cykl... ja raz potrafiłam miec np 1.05, raz stosunek 0,8 a raz 0,6. Lekarze nigdy nie niemieli u mnie co do tego zastrzeżeń. A tez kminilam i sie bałam... glowa do gory[emoji8]

@olaa90 - dziękuję[emoji6] nieomieszkam czegoś nje wrzucić[emoji12]

@burczuś - nazbieram troche jodu dla Was[emoji6] Btw kiedy zaczynacie starania?

Dziewczyny, duzo sil na jutrzejszy dzień. Wyślijcie dobre słówko do nieba. Dla naszych Aniołków... [emoji173]️
 
Basiawol a ja tak sobie właśnie myślę że nie mam gdzie pójść na grób do moich dzieci które poroniłam bo nie robiłam pochówku bo to wczesny etap . Więc nie wiem co lepsze ...
Widzę że masz ciężki etap teraz , kochana musisz wziąć się w garść żebyś nam w depresję jakaś nie popadła . Głupich ludzi staraj się olewać ... Szkoda nerwow

Ja też nie pochowałam swoich dzieci, ale jak czułam potrzebę znalezienia symbolicznego dla siebie miejsca gdzie będę mogła zapalić im znicz i porozmawiać z nimi, to dowiedziałam się że na cmentarzu komunalnym jest grób dzieci nienarodzonych. Od tego czasu chodzę tam, zapalam świeczkę, modlę się do nich, rozmawiam. Dużo mi to daje. Także bez względu na to czy pochowalas swoje maleństwa czy nie, możesz dla samej siebie znaleźć symboliczne miejsce gdzie będziesz wiedziała że jesteś u nich :)
 
@Marthi milego wypoxzynku.

Podejscie 3. 2 razy usunelam to co napisalam.. U nas 1.11 to korki i tlum na cmentarzu. Unikam bo czuje sie jak w galerii handlowej. Liczy sie to co sie ma w sercu. U mnie w domu zawsze siadalo sie i wspominalo zmarlych.

Co do zabiegu nazywa sie hegarowanie szyjki macicy i jest przeprowadzany w narkozie i ma na celu usuniecie takiego zaulka, ktory utrudnia transfery.

Szczerze to lejarz mnie troche zaskoczyl ale wole miec to z glowy 02.11 kiedy mam wolne. Tym bardziej, ze zabieg nie bedzie wykonywany w Poznaniu.

Zycze Wam na jutro duzo spokoju i cieplych mysli
Widzę że jesteś z Poznania do kogo chodzi. W Poznaniu?
 
reklama
Do góry