reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny ja dzisiaj się nakrecilam że odczyn combsa mi wyjdzie źle i oczywiście dzisiaj to badanie zrobiłam ... Wynik dobry... A ja nie wiem czy kiedyś będę spokojna....
 
reklama
Czesc dziewczyny mam pytanie dostalam zlecenie od Sachy na wlewy do maciczne z Akofilu między 5-7 dniem przed owulacja a lekarz który mi to robi poleciał na urlop i wraca 3 dni przed moja owulacja co mam robic odpuścić ten wlew czy ten cykl ???
 
Czesc dziewczyny mam pytanie dostalam zlecenie od Sachy na wlewy do maciczne z Akofilu między 5-7 dniem przed owulacja a lekarz który mi to robi poleciał na urlop i wraca 3 dni przed moja owulacja co mam robic odpuścić ten wlew czy ten cykl ???

Mi osobiście wlew zablokowal owu. 2 razy pod rząd. Tak się skończyła przygoda z accofilem. Endo tez nie urosło.
Jeśli nie masz innego lekarza, który Ci to poda to nie przeskoczysz, ale co to przeszkadza w staraniach? Starać się możesz i bez accofilu - a nóż/widelec jednak szczęśliwie będzie :)
 
Mi osobiście wlew zablokowal owu. 2 razy pod rząd. Tak się skończyła przygoda z accofilem. Endo tez nie urosło.
Jeśli nie masz innego lekarza, który Ci to poda to nie przeskoczysz, ale co to przeszkadza w staraniach? Starać się możesz i bez accofilu - a nóż/widelec jednak szczęśliwie będzie :)
Czesc tez pomyślałam o tym zeby spróbować bez tego wlewu ja tez jestem po 2 cyklach z akofilem nie udanych .Przepraszam ze zapytam Tobie wykoncu sie udało zajść ??
 
Moje zlecenie jest wlew z Akofilu i 3 dni po owulacji co 3 dni zastrzyk pod skórny wyrazie okresu przerwać i następny cykl taksamo
 
reklama
Do góry