reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dzis 12+6, mniej więcej w tych okolicach no moze tydzien pozniej zaczela mi sie poprzednia jazda. Zwieksze magnez mam z cynkiem wezme dodatkowa luteinę i wsjo nic wiecej nie zrobie. Dzieciak zywy bo sluchalam wczoraj serducha.
Encortonu biore 10mg.
Wizute u lekarki za tydzien nie da sie przyspieszyc pytalam. Jak do tej pory nie zacznie sie jakas akcja to bede spokojniejsza.
W kazdej ciazy bolal mnie brzuch to plus natomiast każda byla stracona wiec to do plusów nie nalezy.
W srode i czwartek mam w planach dlugie spacery bo organizuje mężowi wycieczke z okazji uro jak nie przestanie bolec to nie wiem czy pojedziemy.
 
@roki_1991 Mnie cycki z dwa tyg nie bolały Ale jak się później pojawił to miałam dość. Na spokojnie skarbie....

@zzzzz nie wiem który tydzień by Ciebie Ale u mnie w 13 tc pojawił się bol brzucha z lewej strony tak, mnie spinalo ciąglo, miałam wrażenie obolalego brzucha , co chwilę coś klulo i wrażenie jakby spietego brzucha, czasami czułam że mnie nawet piecze z boku .... I kochana okazało się że się narządy przemieszczaly Do góry i faktycznie brzuszek mi się podniósł do góry i teraz jest lepiej ....

Kochane A jak wam się oproznil krwiak to coś czulyscie ? Bo mnie lekko szczypie Ale leciutko leciutko w miejscu gdzie ten krwiak prawdopodobnie był i przypuszczam że to może być związane właśnie z tym oproznianiem ....
 
@smerfik88 ja bym chciała żeby jednak bolały :p wiecie jak to jest jak się jest po stracie... W pierwszej ciąży nie patrzyłam czy boli czy nie, bo nie pomyślałam nawet że może być coś nie tak. A teraz tak się wsłuchuje w swój organizm że zaraz zwariuje... A ja trzymam kciuki żebyś już na następnym usg nie miała tego krwiaka :)
Mi po prostu nie służy wolne :D jutro pójdę do pracy to może będzie lepiej.
A miała któraś z was ma początku w usg jajnik z ciałkiem żółtym i torbiela ciałka żółtego? Bo mój lekarz powiedział że jest ale zdawał się tym nie przejmować
 
@roki_1991 mnie w nieudanych ciążach bardziej bolały cycki niż w tej dobrej. Żaden wyznacznik.

Odnośnie acardu jest to lek zapobiegający zlepianiu płytek krwi jeśli coś to ułatwia zajście bo są lepsze przepływy w macicy.
A moim zdaniem zajście blokuje psychika monitoringi itd
 
@roki_1991 cyckami sie nie przejmuj seryjo mialysmy tak samo. W sumie możesz iść na usg sie juz zapisac aby zobaczyć zarodek.

Dzieki za wsparcie oby to lewitujaca macica :) super ze dzielicie sie swoimi doświadczeniami to duzo daje.
 
@marshia ja wciaz aktywna bylam w 1 trym przez prace do konca 4 mca, wakacje chodzenie duzo 6-8 km dziennie, cos zalatwic, cos rekreacyjnie, cos specjalnie busem nie podjade albo samochod zostawie zeby sie przejść, polecam, potem troche ciągnie i plecy bola ale na kolejny dzien rano jestem jak nowa, a ruch zalecony, chociaz spacery, no i miesnie kegla cwicze regularnie .ok polowy ciazy zaczely sie takie bole jak na @ ale to maciczka sie rozciaga. No chyba ze krwiaczki albo inne zalecenia zeby lezec sa.@smerfik88 ja ok 14-15 tc czulam rybke w wodzie, takie plywanie a 16-17 pierwsze pukniecie:) nie do pomylenia z jelitami, na drugi dzien o tej samej porze potem coraz częściej i mocniej, mam to szczescie ze czuje maluszka ciagle jak nie spi, czkawke czuje, kopniaki jak chodze chociaz wtedy glownie spi ale czasem duzo jestem na nogach to tez musi poszalec, moj jest mega ruchliwy ale to tez kwestia lozyska i budowy. Ja mam na tylnej scianie wysoko i to ponoc najlepiej na czuxie ruchow, ale budowa czasen dodatkowo ulatwia :) @Oczekujaca123 na pewno o acardzie pisaly? Ja wprawdzie bralam od prneatalnych wczesniej tylko heparyna ale faktycznie nie ma to ladu czemu by tak mialo byc. Luteina to tak, od owu bo blokuje.
Pozdrowienia i kciukaski:)
@iveo pewnie tak jestm sama bylam w szoku jak to dziewczyny pisaly

@Totois30 na 100% o acardzie... dlatego az was zapytałam , bo nie moglam w to uwierzyc, a kilka dziewczyn tak pisało i maja to wiedze od różnych lekarzy... nie wiem skad taka teoria ;)

@Zzzzzz nie wiem gdzie na IP jezdzilas wczesniej ale ja jak bylam w ciazy to 4 razy bylam na IP w Simin w Chorzowie i zawsze tyllo badali i usg przez brzuch i dpochwowowe i na fotelu. Dawali zalecenia i do domu. Raz tylko nnie zostawili... ale to tez po dokładnych badaniach no i Z porodem w toku...
Wiec wydaje mi sie , ze pojechac zbadac sie mozna jak sie martwisz.
A nospa nie brana czesto nie jest zla. Co do magnezu to mi polozna mowila, ze tego i tak sie nie przedawkuje, wiec mozna brac i brac. A jaka dawke masz teraz? I jaki magnez bierzesz ?


@smarfik88 ja tak czulam jak przykladalam reke. Pewnie dzidzia sie komunikuje :))
 
reklama
Na Świonach byłam i kolejowym biore aspargin. Poki co luz niby caly czas czuje ,jajniki' ale lepiej jest. Nieee ja wiem ze jak to poronienie zagrazajace to nic z tym nie zrobia.
Moze jak bedzie gorzej to nie wykluczam mam nadzieję ze przebrne ten tydzień.
Biorę aspargin. Wezme na noc 2 tab
 
Do góry