reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@mickey* i co ty na tę jego propozycję leczenia? Mam wrażenie, że chyba średnio podoba ci się ten pomysł... a co z twoim wysokim poziomem NK? Zadziała ten lek też na to?
Powtórzyć ANA nie zawadzi, zwłaszcza że wyniki się zmieniają.
Nerwobóle? Masz na myśli gdzieś konkretnie?
niedawno miałam nerwobóle międzyżebrowe a od dziś mam takie mocne w lewej piersi( na poczatku myślałam ze to serce ale jednak nie) tylko mnie łapią dość mocne nerwobóle i nie wiem czy to moze mieć z czymś związek
@kas90 ta homocysteina troszkę wysoka, pasowało by ją zbić,
mi się wydaje że jeśli organizm radzi sobie dobrze z metylacją (pomimo mutacji) to homocysteina jest ok( ja miałam około 6) i widzisz ja brałam metylowane formy( b6, b12, b9) i miałam wyniki mocno zawyżowne!!!
bo tak naprawde mój organizm tego nie potrzebował,
a jesli masz homocysteine 10 teraz, to znak że orgaznim sobie zbytnio dobrze nie radzi i w związku z mutacjami musisz się wspomagać suplemetami
 
reklama
@mickey* a poziom magnezu sprawdzałaś? Witaminy z grupy B? Nie masz niedoczynności tarczycy? No i czy ty uprawiasz jakieś sporty, oprócz seksu [emoji23] ? Byłaś z tym u lekarza? Próbowałaś akupunktury na te dolegliwości?
 
Ostatnia edycja:
przed ciaza z Asia i przed braniem metyli miałam 8, potem nie badałam. Teraz moge byc troche wyjałowiona po porodzie i karmieniu. mam w domku zapas metyli z ciazy, to zaraz sobie łykne zestaw ;p
@mickey, dlatego zbadałam homocysteine a nie poszczegolne witaminy. Bo to dla mnie wyznacznik czy i ile metyli brac. to troche jak z zelazem. miałam super poziom we krwi a hemoglobina spadała. zaczełam łykac zelazo mimo wysokiego poziomu, hemoglobina skoczyła.
 
@mickey* zerknij jeszcze raz na moj post bo zrobiłam dopiskę [emoji6]
akupunktury się boję, a mój lekarz rodzinny to nie bardzo dobry dr,
@kas90 a badałaś poziom ferrytyny?od samego zelaza jest ważniejszy poziom ferrytyny, bo poziom zelaza pokazuje tylko ile go masz "krążącego" we krwi a ferrytyna pokazuje ile go masz zmagazynowanego w orgaznizmie
faktycznie zrobie sobie magnez bo moja mama tez ma zawsze skurcze itp i bierze duże dawki magnezu moze ja po mamusi odziedziczyłam wiecej tych problemowych cecho_O
 
@mickey* dziewczyno nie wiesz co tracisz [emoji41] akupunktura dobrze zrobiona działa świetnie na ciało. Polecam gorąco. Myślę, że pomogłaby ci uporać się z tymi bólami [emoji848] I powiem ci, że też się bałam a nie taki diabeł straszny jest [emoji87]
 
@mickey* dziewczyno nie wiesz co tracisz [emoji41] akupunktura dobrze zrobiona działa świetnie na ciało. Polecam gorąco. Myślę, że pomogłaby ci uporać się z tymi bólami [emoji848] I powiem ci, że też się bałam a nie taki diabeł straszny jest [emoji87]
ja jestem wyjątkowo strachliwa:-Da poza tym ja tylko z polecenia mogłabym się udać do takiego gabinetu a do Twoich stron mam za daleko, sama wiesz:p
 
@mickey* znając ciebie to znajdziesz i w swojej okolicy odpowiedni gabinet [emoji41] na drożność też nie chciałaś a niebawem będziesz mieć to już za sobą. Wiec myślę, że to kwestia czasu nim oznajmisz mi, że akupunktura jest spoko [emoji5] także wiesz uruchom google [emoji8] uwierz mi, dobrze ci to zrobi. Szczerze.
 
reklama
Do góry