reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@mickey* nie widziałam jeszcze takich zaleceń od doktorka [emoji848] chyba jesteś wyjątkowa [emoji6] z tym odstawieniem w 12dc to może trochę przesada, można pociągnąć ze 3 tygodnie dłużej [emoji51]
 
reklama
@burczuś to nie tak miało być [emoji26] Wiem, że to trudne, ale nie trać jeszcze nadziei. U mnie w pierwszej ciąży też były nieprawidlowości w wielkości pęcherzyka żółtkowego, ale były na tyle duże, że nie pozostawiały złudzeń [emoji17] czekamy razem z tobą na kolejne usg.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@mała79 popieram @edloteh dzwoń i umawiaj się to na prawdę szybki zabieg 3 dziurki można się starać w kolejnym cyklu ja po tygodniu już mogła góry przenosić. Kochana tyle zachodu jeżdżenia nie poddawaj się teraz daj sobie jeszcze jedną szansę

@mickey* trzymam kciuki aby ten lek zadziałał i przyniósł oczekiwany różowy efekt
 
@mickey* nie widziałam jeszcze takich zaleceń od doktorka [emoji848] chyba jesteś wyjątkowa [emoji6] z tym odstawieniem w 12dc to może trochę przesada, można pociągnąć ze 3 tygodnie dłużej [emoji51]
to chyba ze wzg na dodatnie ANA, bo doc mówił że haszi u mnie miesza,
a ja się boję że coś się ukrywa jeszcze u mnie i chyba powtórze sobie ANA2
dziewczyny czy miewacie nerwobóle?
 
@mickey* i co ty na tę jego propozycję leczenia? Mam wrażenie, że chyba średnio podoba ci się ten pomysł... a co z twoim wysokim poziomem NK? Zadziała ten lek też na to?
Powtórzyć ANA nie zawadzi, zwłaszcza że wyniki się zmieniają.
Nerwobóle? Masz na myśli gdzieś konkretnie?
 
@mickey, zaczynacie starania czy juz w trakcie?

u mnie tsh 1,5 bez leków. wit d3 30, ale homocysteina 10! (przy normie niby do 15)
Pytanie czy dołozyc jakies metyle biore prenatal, tam jest 400 kwasu 400metafoliny i niewiele metyl b12 i b6.
 
@mickey* i co ty na tę jego propozycję leczenia? Mam wrażenie, że chyba średnio podoba ci się ten pomysł... a co z twoim wysokim poziomem NK? Zadziała ten lek też na to?
;)słonko nie, pomysł doc bardzo mi się podoba,bo poczytałam o tym leku, i mam nadzieję że zadziała, tylko musze do doc napisać jeszcze po drozności wtedy wszytsko uzgodnimy, bo właśnie nie wiem co z nk?
bo mówi że poziom 18 % to wysoki:oa wiecie ile miałam wczesniej dla mnie to niski poziom:szok::szok::szok:
więc tu się z nim nie zgodzę,ale po drozności próbuje te zalecenia doc i chyba porwę się na wlewy z immunoglobuliny
 
@mickey, zaczynacie starania czy juz w trakcie?

u mnie tsh 1,5 bez leków. wit d3 30, ale homocysteina 10! (przy normie niby do 15)
Pytanie czy dołozyc jakies metyle biore prenatal, tam jest 400 kwasu 400metafoliny i niewiele metyl b12 i b6.
Kasiu niby tak do 15 ale ja miałam trochę powyżej i moja gin była przerażona :-/ a jak z białą homocysteine przed zajściem w ciążę z Asią.... Może warto coś dołożyć. Wiesz ze w okolicach 5-7 jest najlepsza

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mickey* widzę, że research zrobiłaś już porządny [emoji41] bravo. Co do NK to jak na ciebie [emoji6] to już niezły wynik. Oczywiście cel mamy większy, by go jeszcze obniżyć.. a aktywności NK nie kazał ci zrobić? No podoba mi się, że masz plan [emoji41]
@kas90 no w takich witaminach to mało jest dawek do zbicia homocyteiny... więc dorzucić coś trzeba. Wynik 10 za wysoki. Na mnie dobrze działał modulator homocyteiny, ale zauważyłam że niektóre z was biorą pojedyncze leki. W sumie bez znaczenia, grunt żeby działało [emoji51]
 
Do góry