reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@burczus brakuje mi slow by cokolwiek ci napisac. Wiem, ze taki widok jak u ciebie to fifty/fifty. Albo bedzie wada i stracisz maluszka, albo podgoni i bedzie dobrze. Tylko czas to pokarze. Wole wierzyc w ta dobra opcje. Tak bardzo zaslugujesz na twojego maluszka.

@Porzeczka1234 jestem i zyje.

Kiedy przybylam na forum czekalam na poronienie. Teraz czekam na porod. Jestem teraz dosc emocjonalna i nie umiem juz nad tym panowac. A poza tym kursuje miedzy lekarzami, badaniami i szpitalem, bo juz mam u nich ktg i badania.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino jeśli podczytujesz ,a masz już się czym pochwalic to rob to:) wiem,że moją osoba przytłoczylam dzis forum,ale to nie oznacza,że zgarnęlam monopol dzis na forum:)
O! Jestes:) ale czekadz juz w szpitalu??
 
@magda1208 doc zaproponował mi cyklosporyne-silny lek immunosupresyjny, ale ogólnie zalecił mi krótką immunosupresje tzn
cykl przed staraniami 7 dni leki, cykl staraniowy 6 dni, pózniej miedzy 5 a 6 tc kolejnie cyklosporyne
@bea25ta jak Milenka się ma?
Ale oryginalna immunosupresja... ja mam tez krótka 7 dni od 1dc ale standardową: equoral, aziotopiryna, metypred. I ranigast.

Mogę się starać naturalnie od razu, iui mogę zrobić, ale ivf kazał 2 cykle odczekać.


Burczus, ja się tak ucieszyłam jak napisałaś ze zarodek jest i tętno, a te rozmiary zupełnie odsunęłam na bok bo nie sądziłam ze to takie ma znaczenie... przykro mi cholernie. Mam nadzieje jeszcze na cud i ze to jakieś błędne pomiary. Czekamy do środy na kolejne usg. :*
 
@mickey, tak, tak raczej niskawa tez byla ferrytyna.

Tylko o takie porownanie mi chodzilo. Bo wtedy mialam nadmiar witamin w krwi a homocysteina 8. Dlatego mowie ze badanie homocysteiny jest bardzo wazne :)

@burczuś, spałas?

@Destino, jak synuś bedzie juz na swiecie a ty na silach to koniecznie się pochwal:*
Pamiętaj, proszę nie wychodz z lozka sama do toalety po porodzie. Jest niezly helikoptet. Ja tez malej sie balam brac na stojąco przez pierwszą dobę. Tylko na lozku ją mialam i M mnie asekurowal przy chodzeniu
 
@kas90 to jeszcze troche potrwa. A do ubikacji to raczej sama bede chodzic bo m do pracy wrocil i nie bedzie mial wolnego by byc ze mna w szpitalu. No chyba ze bedzie weekend. Tak wiec trzeba bedzie sobie radzic. Jak bedzie zle, to zawsze basenik zostaje

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Destino spokojnie. Ja bedziesz zdana sama na siebie, gwarantuje Ci, ze dasz rade. Matki chodz by umieraly maja w soboe siłę, żeby zajac sie dzieckiem, albo je ratowac. To jest taka nasza siła :) ja M nie mialam, chociaz zwijalalm sie z bólu i pielegniarki same chcialu wziąść Adasia na noc do siebie nie zgodzilam sie. Dalam rade. Jak kazda z nas da rade.
Burczus Kochana trzymam za Was kciuki! Nie takie cuda sie zdarzaja. Z Beatki Milenki tez nic nie mialo byv a prosze jaka pannica! Trzeba wierzyc do konca. Bo kto ma wierzyc jak nie Ty?
Kas nie wiem, robilas sikanca??? :)
Auri czekam na wiesci jak tam.staranka :) podziwiam za wiedze. Ja to ciemna masa jestem :/
 
Do góry