reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tak z Milenki mialo byc puste jajo ,albo dziecko z wadami i to teoria nie byle kogo tylko samego dr P ktoremu wierzymy i ufamy (no ja to tak jak mi pasowalo ) a jedyna"wada" milenki jest jej waga bo mnie bola rece i kregoslup. Na tym co pisala @pixi_nova tych wielkosciach sie nie znam i nie slyszalam o takim przypadku wiec nie moge nic powiedziec procz tego @burczuś ze modl sie zeby wzrost babelka ruszyl z kopyta a jak ma byc chory to Bog wie co robic. Trzymaj sie dzielnie i wierz bo co innego nam pozostaje jak szukac promyka nadziei i wierzyc
 
reklama
Beata ciesz sie ze grybasek a nie takie chucherko jak moj Adas! Ide mu wlasnie gotowac rosolek z indyka z kaszka manna bo te cholerne flegmy nie pozwalaja mu normalnie jesc bi zaraz sie krztusi. Dostal wlasnie zastrzyk, zjadl flache i poszedl spac. A ja juz 4 noc nie śpię. Dzis rano przepraszalam małą w brzuchu, że mialam sie oszczędzać ale Adaś jest taki marudny i biednego męczy to chorubsko, ze muszę sie nim zająć bo nie ma kto.moja Mama nie ma siły za nim gonic a on etap chodzenia. Najbardziej podobają mu sie schody i tylko tam chce iść.
 
Ja się dzisiaj naczytalam o tych kariotypach i co w przypadku kiedy sa nieprawidłowe i wypowiedzi różnych par z różnymi wynikami ...
Powiem tyle , jestem przerażona... niech wyjdzie cokolwiek innego tylko nie to . Na sama myśl chce mi się wyć tym bardziej poczytałam wypowiedź dziewczyny , która wszystko wybadala i w końcu wyszedł kariotyp taki że nie miała szans na zdrowa ciążę ...
Do końca miesiąca chyba będę chodzić jak struta :/
Ciężkie jest czekanie na wyniki tym bardziej takie , które mogą zadecydować o macierzyństwie :( przy okazji poczytałam jak to jest z promieniami skoro 4 razy poronilam to szanse na ciążę spadają i o to bardzo :/
Jedynie podnosi mnie na duchu to , że tutaj nawet 6 ciąża się udała...
Ale jak wyjdą kariotypy to się załamie całkiem :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kwiatuszekk23 nie dziw mi się proszę :( wszystkim dziewczynom coś wychodzi a mi ciągle nic i dlatego taka jestem przerażona... bo nie wiem co będzie :(
Ja ja wiem , że nic nie zmienię ale samo tak przychodzi i nie jest to łatwe. Było ok myślałam ze w Krakowie dostanę odpowiedź i będzie plan no i co i nic ... teraz znowu tyle czekania no nie da się tego tak olac bo od tego zależy co dalej czy wgl coś...
A to , że nie mam ani jednego dziecka jeszcze bardziej się na mnie odbija bo ciągle jest pytanie czy kiedykolwiek będę mama...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roxi u Nafoczki tez wszystko bylo dobre. Mlr miala.taki, ze mogła by jedna.dziewczyne obdarowac i jeszcze jej by wystarczajacy poziom.zostal. a co? Ronila. Jedynie chyba z czym miala.problem to insulina. Wiec cyc do przodu. Niczego nie przeskoczysz ani nie zmienisz a nabawisz sie jeszcze nerwicy. Wszystko.w.rekach Boga. My sobie mozemy chcieć.
 
U Foczusi insulina nawalila ale też po ciąży i dobrze że to było przyczyną a nic co by się nie dało leczyć ;*
Nerwicy nie mam jedynie przygnębienie mnie złapało dzisiaj bo sobie zaczęłam rozmyślac

Wgl mam do dupy dzień jestem strasznie osłabiona jeszcze ta @ mnie męczy tu badan tyle i się odbiło ze nie chce mi się chcieć nawet

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@roxie123 widzisz, dlatego ja cały czas zwlekam z kariotypami:( badam wszystko, tego jakoś nie ruszam, to błąd, powinnam zbadać. Może w następnym tygodniu znowu o tym pomyśle. I wiesz co, dziwna sprawa, ale ja tez mam dziś dola:( ogromnego:( czytam różne wpisy, historie i jedyne na co mam ochotę to wycie w niebogłosy. Nie dość tego, mam dziś straszny bol głowy, właściwie obudziłam się już z bólem. Dziś czuje się strasznie, i jeszcze jakoś tak samotnie w tym wszystkim. Beznadziejna sobota :(((((((((
 
@roxi123 nie panikuj za wczasu. Panike zostaw sobie na wyniki i odpowiedz lekarza. Poza tym musisz brac pod uwage fakt, ze dzieci miec nie bedziesz. Prawda brutalna, ale prawda. I lepiej bys byla na nia gotowa. Ja pierwszy raz o poronieniu uslyszalam u gina w wieku 18 lat. Powiedzial, ze pierworodne poronie na 90%, bo mam bardzo slabe cialko zolte i jak tylko bede wiedziala ze jestem w ciazy mam isc prosto do szpitala. Wiec mialam czas by sie uporac z ta mysla. Stad byle jaki facet mi nie odpowiadal na meza. Potrzebowalam ogarnietego i madrego. I musial o tym wiedziec przed slubem, by malzenstwo bylo wazne. A teraz popatrz. Pomimo, ze lekarze szans nie dawali... ty wybierasz co zrobisz z ta wiedza i jak ona na ciebie wplynie.

@mokka25 u ciebie jeszcze graja hormony i emocje. Kochana jestes w trakcie poronienia i takie doly sa normalne. Jeszcze nie zdazylas jej do konca przezyc, jeszcze wszystko jest swieze. Jesli szukasz opowiadan, to wybieraj te, z pozytywnym zakonczeniem. Jak uslyszalam w zeszlym roku kolejny raz, ze dzieci miec nie bede tez lazilam po necie. Szukalam takich historii, w ktorych kobitki pisaly, ze sie udalo. I tylko takie ci polecam, bo natchna cie nadzieja. Poki co goraco przytulam [emoji132][emoji178]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mokka25 ja odwlekalam bo się tego bałam...ale po tylu stratach i braku przyczyny musiałam... teraz po ludzku mam stres bo jak wyjdą to wszystko szlak trafi dosłownie...sorki za wyrażenie.
Ja jestem przybita bo przeziębiona mam @ i po badaniach tez osłabiona i się odbiło na samopoczuciu bez kija nie podchodz .
Przytulam ;* czasami musi byc taki czas żeby później zebrać sil y: *


@Destino i właśnie to mnie przeraża... nie wiem czy umiałabym się z tym pogodzić... od zawsze marzylam o dziecku...dlatego nie chce na razie o tym myśleć że tak może być bo właśnie czuje się jak dziś zrezygnowana

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry