reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Destino super beta. Trzymam mocno kciuki za maluszka w Twoim brzuszku. Dziekuje Ci za to co napisalas. Boje sie tego badania strasznie. Jednak masz racje lepiej je zrobic.

Powiem, ze podziwiam, ze macie sily na dlugie posty. Ja wieczorem marze tylko o spaniu.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie kiedyś chciałam cie dopisać do naszej listy oczekujących mam i gdzieś nam znikłas. Zdradzisz przewidywany termin? :)

@mickey* ja też tAK miałam po metce potem się uspokoiło a i jeszcze miałam często pokrzywke na dekolcie :*

@Katarina91 tak to jest lek z serii "woda swiecona" nie zaszkodzi a może pomoże :)

@Destino no i co z tym progesteronem? Może cos zwiększ ?

Ktoś chce jeszcze do naszej wizualizacyjnej listy palec pod budkę |○| :p
ja chcę ;)
 
@Porzeczka1234 - masz rację... ale dobrze, że nie jesteśmy z tym same!

@kas90 i Porzeczka - a może macie fajny przepis na pizze bezglutenową? :D

@bentula - ja tez nie nawidze diet i raczej ich nigdy nie stosowałam, mialam zawsze problem z niedowagą aniżeli z nadwaga, ale męką było dla mnie jedzenie diety pudełkowej na 3000 kcal dziennie. Niemniej - to w koncu zdalo egzamin. Przytyłam. Wymiotowac mi sie chcialo juz na widok zarcia, ale sie udalo.
Obecnie staram sie maksymalnie ograniczac gluten. Pewnie nie wychodzi mi to w 100%, ani w 95% ale w 80% juz pewnie tak i daje rade :) A uwielbiam jesc, ogolem i można sobie z tym poradzić. Mi się jakoś udaje, a uważałam to za rzecz nie do zrobienia...
Nie wyobrażałam sobie zrezygnować z pieczywa, pizzy, makaronów... fakt - pieczywa juz w ogole nie jem, makaraony kupuje bezglutenowe, a pizze? beglutenowa raz sprobowalam w Pizza Express i to bylo cos najgorszego w zyciu, i moze raz sie skusilam w Turcji na pizze 2-3 kawalki zjadlam... daje rade.
Powiem Wam, ze jak np. w Turcji zjadlamm te pizze z glutenem to od razu bolal mnie brzuch, mialam mega nadety i w ogole. Wiem, ze to od tego. Odkąd nie jem glutenu czuje sie o wiele lepiej, lżej przede wszystkim i mam bardziej plaski brzuch, a nie taki twardy i nadęty...

@matulkaa - super wynik! oby tak dalej :) podziwiam takich ludzi z taką determinacją! <3

@Gabiś - przekochany maluszek!

@Funia90 -ja ograniczam mocno gluten, ale to głównie ze względu na hashi - takie zalecenie od endo. Bentuli powyżej opisałam jak sobie radzę!
Ale nie wiedziałam, że dodatni MTHFR jest też do tego wskazaniem (a mam dodatni też)

@Destino - świetny wynik!!! :)
 
@Marthi ja kupuję mąkę z balwitenu,typowo na pizzę,dodaje się drożdże i mąkę,ale uważam osobiście ze drożdże najlepsze babuni nie sypkie,bo nigdy ciasto tak nie wyrosnie,robilam inne,i sie nie umywaja,opakowanie starcza na duza blachę z piekarnika,ja corce kroje i zamrazam,chwali sobie nawet odmrozona,ciasto wychodzi puszyste,naprawdę dobre :-)
 
@Marthi zamiast maki miało być mleko ;-),staram sie Ciebie zrozumieć,ja mam corke z celiakia,i wiem ze na początku wydaje sie to bardzo trudne,nie do osiagniecia,ale teraz radzimy sobie calkiem nieźle,stosujemy dietę na 99,9 %,musimy,ja zaczęłam stosowac ta dietę niestety czulam sie bardzo slaba,i wychudzona,nie mam celiaki,ale problemy z jelitami,w dziecinstwie mialam uczulenie na gluten,mysle ze to w jakims stopniu uszkodzilo mi jelita,chorowalam.do 4 roku zycia,przebywalam po miesiac w szpitalu na biegunki,to byly te czasy co lekarze dopiero zapoznawali sie z tym problemem,w sklepach nie bylo kompletnie nic,mnie tez ciagle bolal brzuch,ale odkad ograniczylam trochę przetworzone rzeczy jest dużo lepiej,a moja córka zmuszona dietą uwielbia wszystkie salatki,z roszpunka,rukolą i inne,i naprawde nie jest zachudzona,na sniadanie pieke jej mufinki z balwitenu z gorzką czekolada,jest ich 12,wiec sniadania mam z glowy :-),jak czlowiek sie przyzwyczai bez czegos żyć,to jego organizm juz tego nie potrzebuje,a wrecz odczuwa to za niedobre :-)
 
reklama
No to mam termin kolonoskopii na 31.05. Boje sie strasznie.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
Marzycielka
Robisz kolonoskopie w znieczuleniu?
Jak ja robiłam to mnie uśpili
Obudziłam sie nic nie pamiętałam i nic potem nie bolało .Kolonoskopie miałam na fundusz a za znieczulenie dopłaciłam sobie 200 zł
Nie ma sie czego bać
 
Do góry