reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Gabiś gratulacje! Ale ma dużo włosków!! Śliczna!!
To już teraz moja kolej!!!!
@Destino supwer że beta rośnie:)
@nafoczka dopisz mnie też!!

A co do diet to powiem Wam tak, w ciąży od samego początku mam ochotę na wiele rzeczy ale jednych nie jem bo zgaga pali jak diabi, drugich nie jem bo zaparcia i wzdęcia a jeszcze innych w ciąży nie wolno. Ale dziś zaszalałam zjadłam princesse kokosową mniam, popiłam czkoladą mniam i zaraz idę do położnych po coś na mega zgagę bo będzie strasznie!! Ale musiałam bo mnie skręcało!!
Jedzcie na co macie ochotę bo w ciąży i po ciąży bywa różnie!!!!!!!!
 
reklama
@marzycielka Kochanie zrob kolonoskopie. Ja tez wiele lat mialam jazdy z jelitami. Nikt sobie z tym nie radzil. Do kolonoskopi tez podchodzilam az 3 razy zanim udalo sie wykonac badanie i bylo warto, bo maly polipek juz byl zmiana nowotworowa. A wchlanianie jest bardzo wazne dla maluszka by sie zdrowo rozwijal. Wiem jak to jest kiedy czekasz i ciagle cos. U nas duzo bylo cosiow. Marzycielka juz dluga droga za toba. Kibicuje ci Kobietko i czekam na pozytywny test u ciebie [emoji8]

@bea25ta niestety niewiele. Mam tylko dufaston 3x1

@melania86 bardzo Ci dziekuje za odpowiedz. Niech do konca wszysko u Was bedzie w jak najlepszm porzadku. Mi tez mowia po co robie progesteron, ale bolu brzucha ktory z dnia na dzien sie nasila nikt inny nie czuje. Wiem ze panikuje. Ale to czas dla nas przelomowy. Tak sie wlasnie wszystko u nas konczylo od narastajacego bolu brzucha wiec nic dziwnego ze swiruje. Moze po tym czasie bede spokojniejsza. Poza tym nikt mi rozsadnie nie chce wytlumaczyc dlaczego progesteron spada i czemu to nie ma znaczenia.

Teraz zostawiam tel i ide na spacer. Mam wszystkiego dosc. Brakuje mi lekarza z prawdziwego zdarzenia. Trudno w to uwierzyc, ale mi nikt nie chcial dac zelaznego zestawu wiec walcze o malenstwo dzieki dobroci aniolow


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabis Lamia gratuluje :* mam nadzieje, ze nie pomyliłam nikow :p
Dziewczyny zadna nie ma lutki na zbyciu zeby poratowac Destino? Progesteron ma.bardzo niski. A lutka lepiej sie wchłania, bo nie jest syntetyczna jak.dupek. Destino ja na Twoim miejscu pojechala bym na ip z jakas sciema żeby Ci przepisali lutke i sciemnila bym jak by chcieli dac dupka ze mam na niego uczulenie. Dr P zaleca 3x1 dupla i lutke 2x2. Trzymam kciuki!!!!
 
Też mam 20 tabletek luteiny 100mg z zeszłego roku (data do 2019). Jesli potrzebujesz, to daj znac.
Destino, a Przybycień Cię nie prowadzi? Szkoda, że nie masz lekarza, który zdjąłby z ciebie odpowiedzialnosc. Najwazniejsze, ze beta rosnie:*
 
reklama
@Destino ja też uważa ze lutka jest lepsza ja nie mam ale mogę 24 poprosić lekarke o receptę . Dziewczyny mnie sie jednak wydaje ze ze względu na to ze dupek jest syntetyczny nie wyjdzie we krwi w badaniu tylko luteina podnosi ten progesteron naturalny.
 
Do góry