reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny zwracam sie do Was o poradę. Mam na koncie jedno poronienie, w tym cyklu rozpoczęliśmy starania. Od miesiąca biorę metylowe b6,b9, b12 i d3. Dzis zrobiłam test i wyszła druga kreska:) zaczęłam brać Duphaston i dostałam tez dzis wyniki mutacji, co radzicie?
1495028762-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Destino mówiłam Ci o tym progesteronie moim zdaniem dupaston to syntetyczny progesteron i nie wychodzi we krwi a luteina wychodzi, beta super.

Katarina91 my na mutacje bierzemy witaminy metylowe plus clexan zastrzyki
 
Destino piękna beta !
GABIS CUDOWNE ZDJĘCIE ! Super tata z córeczką !

Mi lekarz mówił że żeby homocysteina ładnie spadała to witamina D3 musi być co najmniej 60 jednostek.

Ja byłam na diecie bezglutenowej przez miesiąc ale moje jelita wcale dobrze na to nie reagowaky więc tylko ograniczylam pieczywo białego prawie nie jem. A tak to jem normalnie makarony ze dwa razy w tygodniu.
I podziwiam wszystkie które potrafią sobie tak zorganizować dzień że jedzą zdrowo 5 posiłków dziennie.

B)
 
@Destino mój progesteron na Twoim etapie ciąży był 13, a moja gin nie bardzo wiedziała po go go badam. Do 14 tc brałam duphaston 2x1, na samym początku 3x1. Teraz jestem w 18 tc, odstawiłam duphaston już dawno, wszystko jest (odpukać) OK i mam nadzieje, ze tak zostanie. Trzymam za Ciebie kciuki.
 
@Destino mój progesteron na Twoim etapie ciąży był 13, a moja gin nie bardzo wiedziała po go go badam. Do 14 tc brałam duphaston 2x1, na samym początku 3x1. Teraz jestem w 18 tc, odstawiłam duphaston już dawno, wszystko jest (odpukać) OK i mam nadzieje, ze tak zostanie. Trzymam za Ciebie kciuki.
No właśnie kiedyś chciałam cie dopisać do naszej listy oczekujących mam i gdzieś nam znikłas. Zdradzisz przewidywany termin? :)

@mickey* ja też tAK miałam po metce potem się uspokoiło a i jeszcze miałam często pokrzywke na dekolcie :*

@Katarina91 tak to jest lek z serii "woda swiecona" nie zaszkodzi a może pomoże :)

@Destino no i co z tym progesteronem? Może cos zwiększ ?

Ktoś chce jeszcze do naszej wizualizacyjnej listy palec pod budkę |○| :p
 
@anetakruczek 5 posilkow to dla mnie norma od kilku lat,kwestia przyzwyczajenia i organizacji[emoji4]
Ale dieta bezglutenowa to kosmos...a szczegolnie ,ze mam mega smaki a to pizza a to cos innego...a Ty masz mthfr?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mickey* ja do teraz czasami tak miewam [emoji1] i generalnie bywa, że mam wstret do jedzenia [emoji6]
Dziewczyny a acard tez brać przy tych mutacjach??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak najbardziej :)

Dziewczynki, pomożecie w interpretacji? Znajoma ma dwóch synów i teraz kilka poronień na koncie, więc wybrała się do Paśnika (z polecenia Jej doktor) i ma takie wyniki badań:
b731b2ac34499c5cbf47e2516d22d6c1.jpg
817ee721056c054bde53cefe550eabbf.jpg


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
reklama
@nafoczka termin porodu z om na 22.10, z usg na 15.10. Wolałabym nie dopisywać się jeszcze do listy ciąż zakończonych sukcesem, same znacie tę mieszankę szczęścia i strachu.. ale obiecuję, że w październiku (najpóźniej listopadzie ;)) opiszę swoją historię szczegółowo na równoległym wątku dla kolejnych pokoleń :p. Przyda się szczególnie pacjentkom prof Jerzak, które wątpią w diagnozę pco i IO, i tym, które obawiają się szczepień.
 
Do góry