reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@bentula - nigdy nie słyszałam o takiej mące, aczkolwiek jak spojrzałam w grafike Google teraz to kojarzę ja... Chyba widziałam ją w Auchan.
Ona jest bezglutenowa, tak? Co jeszcze dodajesz do tego? Edit: No właśnie, ta mąka i mąka coś mi nie pasowała :D Czyli co: ta mąka z B..coś tam + drożdze + mleko?
Kurde, super sobie radzicie! Ja bym chciala umiec jeszcze tak ooo odrzucic pepsi i słodycze! Raz mi sie udalo na 1-1,5 mies. w ciazy pepsi odstawic (ale nie jest tez tak ze pije dzien w dzien, nie nie - pilam tak 1-2x w tygodniu) a potem znowu przy sesji czy gorszych humorkach zaczelam pic, bo ona daje mi kopa, lepszego niz kawa. A ze slodkim to typowa slabosc - Kinder niespodzianki i te Kinder maxi meeega uwielbiam! :D

@marzycielka81 - trzyzmamy za Ciebie kciuki!!! :* Ja czekam teraz na wyniki kariotypów - ogromnie się boję! No i w przyszłym tyg. robię kolejne badanka od endo, a potem wizyta u Kubiaczyk itd...
 
Witam z rana.
Powtarzałam dziś test. Biel. No więc pozostał nam ostatni cykl:)
Nawet teraz się jakoś nie załamałam. I nie wiem co dalej robić. Czy jechać na doszczepianie. Mam mentlik w głowie co robić.
Miłego dnia:)
 
Witam

Ja dziś ma spida od rana sprzatam gotuję już obiad mam zrobiony tzn ziemniaki ugotować ale sałata zrobiona pulpeciki tez.

Pojadę na zakupy i posiedzieć na działkę tak pieknie u nas na Śląsku.

@Marthi @bentula ja próbowałam dietę bezglutenową przez 2 miesiące fakt dobrze się czułam ale dość chudłam wiec moze od tego mam problemy z wypróżnieniem od dawna z przerwami i rzuciłam laktozę i do dziś nie używam ze tak powiem wypiłam mleko od krowki ze 3 miesiące temu i dostałam wstrząsu prawie mdlałam w łazience biegunka masakra mąż chciał mnie na pogotowie wieść a jak byłam mała to piłam mleko ciepłe dopiero wydojone.
Teraz nie mogę znieść zapachu chleba bezglutenowego i mąki więc nie jem.

A jeśli chodzi o wypróznienie dziewczyny jak macie jakieś problemy to ja polecam wypić kazdego wieczora miętę zaparzoną z koprem włoskim i jem codziennie truskawki i od tego tygodnia codziennie chodzę do łazienki @Avita ty chyba wspominałaś ze mssz problem

@marzycielka81 Kochana ściskam weź sobie znieszulenie ja nie miałam tego badania ale mąż miał i bardzo je przeżył. A moj ojciec miał kilka razy bez i nic go nie bolało więc to też kwestia odczucia bólu.

@burczuś a ty masz stymulacje monit ? Czy na czuja moze spróbuje w tym cyklu ?
 
Dziewczyny, bardzo Was proszę o pomoc, które z tych witamin metylowanych na mutację MTHFR i zbicie homocysteiny będą najlepsze?

1. Link do: WITAMINA B-50 KOMPLEKS B complex 100k METYLOWANA
2. Link do: WITAMINA B Complex Kompleks B100 B-100 100 kaps. --- nie jestem pewna, ale to chyba nie jest metylowana forma?

A może możecie inne polecić z Allegro czy jakieś PL apteki internetowej, które mają witaminy z grupy B metylowane i używacie? Nie chcę na razie zamawiać z iherb, bo sie nie znam na takich zamówieniach zagranicznych... Poza tym czytałam o Solgar ale nie znalazłam formy metylowanej.... Pomóżcie kochane duszyczki, bardzo Was proszę :* :happy::happy::happy:
 
@Porzeczka1234 - prawda, chleb bezglutenowy to coś okropnego :d z mąkami i makaronami na szczęście nie mam problemu. Co do laktozy - ja pije tylko mleko bez laktozy od jakiegoś czasu bo po tym normalnym tez boli mnie brzuch i mam czesto rewolucje w toalecie :/ A tak, poza tymi dwoma skladnikami, nie mam problemow z tymi lazienkowymi sprawami ;)
 
@Porzeczka1234 ja w domu też różne rzeczy robiłam na to żeby nie mieć zaparć ale w szpitalu to trudno, jeszcze jakjestem daleko od domu!!!!!

Powiedzcie mi dziewczyny czy tygodnie ciąży lepiej liczyć z daty om czy z usg.
Z om kończe jutro 37 tc a z usg 38!!
Pytam bo mam jakieś dzisiaj dziwne rozterki co do tego cc w poniedziałek, że może za wcześnie!!
 
Ostatnia edycja:
@Avita ja nie chcę straszyć mnie liczą z om mimo ze dzidzia trochę starsza, ale to chyba też zależy od wielkości maleństwa i od wagi spokojnie kochana lekarze wiedzą co robią wszystko będzie dobrze bądź dobrej myśli. Ale na prawdę polecam ten koper włoski działa cuda
 
reklama
Mała waży ok 3600 i malina też mówił, że 37 tyd.to ciąża donoszona!
Mnie martwią ciągle te moje nogi i z zołądkiem od zgagi też mam nie najlepiej! A z drugiej strony nie po to leżę prawie od lutego żeby nie donosić tej ciąży do końca!!
I tak ciągle coś w głowie siedzi!!!!!
 
Do góry