reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jolamac Witaj wśród aniołkowych mam.Ja z przerabianiem lekturki się poddałam , nie chciałam zaniedbywać rodziny i obowiązków wobec męża ;)

Susana wiadome ,że pytają o płeć jakby brzmiało pierwsze pytanie : "Zdrowe będzie?" Ja też rzucam pytanie o płeć chociaż w wielu przypadkach nawet mnie to nie obchodzi raczej wole pytanie dotyczące imion :D.

Jutro lecę na prolaktyne i tarczyce. Dziś poszalałam z m jak za młodych lat heh łąka i te sprawy. Seksimy się w trawie a pies na czatach :p
 
reklama
Jolamac Witaj wśród aniołkowych mam.Ja z przerabianiem lekturki się poddałam , nie chciałam zaniedbywać rodziny i obowiązków wobec męża ;)

Susana wiadome ,że pytają o płeć jakby brzmiało pierwsze pytanie : "Zdrowe będzie?" Ja też rzucam pytanie o płeć chociaż w wielu przypadkach nawet mnie to nie obchodzi raczej wole pytanie dotyczące imion :D.

Jutro lecę na prolaktyne i tarczyce. Dziś poszalałam z m jak za młodych lat heh łąka i te sprawy. Seksimy się w trawie a pies na czatach :p


Ha ha ha . No to mieliście stróża ;)
Ale pies miał z was polewkę ;) smiesznie musieliście wyglądać w tej trawie .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Wszystkim ;)))) całuję was gorąco, i ściskam Susana cały czas kciuki zacisniete, Doris już niedługo, podczutuje Was. Ale nie pisze nic, bo u mnie bez zmian.... Samopoczucie lepsze odrobinę;) ale stres przed wizyta mega...
Porzeczka 1234
Hej wiesz, co znam osobę nie osobiście a z innego forum czasem pisaliśmy.. Ona leczyla się u Pasnika jak dla mnie hmmm niewiem ale trochę dziwne jego podejście, dziewczyna była po kilku poronieniach na wczesnym etapie miała szczepionki limfocytami, on powiedział żeby starała się po pierwszej szczepionce, bez sprawdzania mlr, przy immunosupresyjnych lekach, które miała w trakcie i przed szczepieniami, potem doszczepianie w ciąży drugie, ale dziewczyna z szarganymi nerwami, strachem poroniła, dla mnie to trochę było na odwal się gdzie to po 1 szczepieniu.. Bez mlr sprawdzenia, taki strzał w ciemno...piszą oni na bocianie na leczenie immunologiczne...
Jolamac 16 tc to już późno, wiadomo co było przyczyną... Jakieś podejrzenie? Ojjj tak z tego forum można się dużo dowiedzieć dziewczyna mają wiedzę czasem jak niejeden lekarz ;);););)
A co do Ciebie Motylku, bardzo przykre co przeszłas, i nie życzę tego najgorszemu wrogowi, żadna z nas, widzisz ze każda z nas jest ze skaza w sercu i żalem, jak lwice walczymy o dzieciatka,
Motylku nikt nie chce dla ciebie źle,to że dziewczyny piszą ci dorosbnij, wyjedź czy coś...
Mają rację nie przyj tak na dziecko, spokojnie wyluzuj, znajdź przyczynę, my cie nie oceniamy bo nie mamy takiego prawa ale pewnie dziwi nas przynajmniej mnie, dlaczego starasz się o dziecko nie mając konkretnych badań i przyczyny poronien to jest dla mnie nie zrozumiałe... I z tego oceniam twoja niedojrzalosc..
Pozatym pytania o śluz czy o adopcje czy o ojcostwa są bądź co bądź nie na miejscu, na forum o utratach dzieci, poronieniach,bądź walce o nie.... Wydaje mi się że dlatego jesteś tak odbierana...
Możesz mieć nawet 19 lat i chcieć dziecka, walczyć i nikt cię nie będzie oceniał ale moim zdaniem Motylku ZNAJDZ PRZYCZYNE!!!!! Mutacja nie jest przyczyną takich wad dziecka, nie boisz się że możesz urodzić kalekie dziecko, i tym sposobem zrobić mu krzywdę... Dziecko to nie pstrykniecie a zrobię sobie dziecko, to wyrzeczenia, ciągły strach i stres.. To nie może być twój kaprys.. Ja też przez chwilę myślałam jak ty po stratach takie miałam parcie dopiero spokojna rozmowa z mężem i popatrzcie na to z innej perspektywy dało mi do myślenia..... Pozatym znając konkretną przyczynę oszczędzisz sobie i dziecku nerwów.... Życzę cie tego Motylku życzę cie zdrowego dzieciatka, jak każdej z nas, ale postaraj się podejść do tego bardziej odpowiedzialnie....
Całuję was wracam w krzaki
Ps Doris już niedługo ;););););););) wyspij Sue na zapas ;)[/QUOTE]
 
Witam
Poprzeczka dzwoń: poniedziałek od 14, środa 9-10 i po 14 i w czwartek ok 15. W tych godzinach powinnaś się dodzwonić. Więcej badań nie rób, sami Ci zleci. Na temat Paśnika nic nie wiem.
 
Riri ale 2 corka była zdrowa mam usg genetyczne test pappa wiec duża szansa ze będzie zdrowe dziecko nie nastawiam się na nie...
Jeżdżę po lekarzach i się leczę. .
Niedługo robie badanie allo mlr
 
O widzisz Porzeczka już masz dokładne godzinki :) jak nie masz badań to przed wizytą nie rób,ja robiłam,ale nie wiedziałam że pojadę do niego
 
Aga707 miałam Ci pisać że z tą przegrodą to miałaś cyrki..wiesz jaka była duża i dlaczego nie udało się za pierwszym razem?
A powiedz mi Malina zlecił Ci jakieś leki przed szczepieniami,po czy wogóle? bo ja wyniki będę mieć dopiero przy 3-im szczepieniu..i wtedy wizyta
 
Arluska nie wiem jaka była ta moja przegroda. A miałam cyrki z jej usunięciem bo robili to partacze podczas histeroskopii , a powinno to się robić operacyjnie laparoskopia z histeroskopia. No i miałam też dużo zrostów po ciąży pozamacicznej. Miałam macicę zarośnięta w 80% i endometrium 2 mm. Na tą chwilę wszystko super i endometrium 11mm. Malina przy drugiej serii zlecił mi dodatkowo Polfinin x 2.
 
Ostatnia edycja:
Po szczepionkach mam zlecone witaminę becomplex x 2 do testu. Kwas foliowy 5mg x 1, acard od 12 dnia cyklu. Biorę dodatkowo actifolin 2mg, witamine d 2000j i kwasy omega . Po teście Encorton 10, clexane 0,8 i luteine 100mg x 1. I zero witamin typu B6, B12 i Becomplex. Mąż dostał Medrol na 10 dni. Od razu mam się umówić na doszczepienie, wizytę i powtórzyć wyniki, które mi wyszły źle.
 
reklama
Aga dzięki,niewiem czemu niektóre dziewczyny mają już ten Encorton dużo wcześniej zlecony..
A powiedz jeszcze czemu Malina nie dał od razu drugiej serii od dawcy?jakie miałaś hamowanie po 1-ej?

A i ile musiałaś czekać po tej ostatniej histeroskopii z laparoskopią żeby się wygoiło?

dzięki kochana jeszcze raz :tak:
 
Do góry