reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam
Poprzeczka dzwoń: poniedziałek od 14, środa 9-10 i po 14 i w czwartek ok 15. W tych godzinach powinnaś się dodzwonić. Więcej badań nie rób, sami Ci zleci. Na temat Paśnika nic nie wiem.
Dziękuję kochana za info jutro będę na tel wisieć czyli co nie robić tych badań bo miałam zrobic ana p/p lozyskowe jajnikowe i komorki nk test cyto. i allo mlr i sama nie wiem teraz co zrobić? Jak myślicie? Ile się czeka na wizytę u Maliny
 
reklama
na wizyte u maliny czeka sie miesiac i nie rob badan zadnych jak pisala aga bo malina i tak ci je zleci drugi raz.Jesli decydujesz sie na Maline to najwekszym plusem jest to, że on wszystkie badania zleca i prowadzi cie juz pokolei nie musisz latac to tu to tam
 
A ja Wam napisze że jestem zadowolona bo moje dziecko wczoraj było na zuchowym pieszym rajdzie przeszło ponad 5 km i cała drużyna zdobyła puchar za sprawność. Jakoś to przeżyłam ale ciężko naporawdė cięko mi było za to umyłam 3 okna, chociaż tyle:)

Porzeczka ja dzwoniłam 3 dni, jakoś się udało! :)

Jolamac Ty jesteś rocznik 76?!Jak ja!!
Jest z nami kolejna 40 :tak::tak::yes: dodaje mi to siły że nie tylko ja marzę w tym wieku o dziecku!!!

Susana a Ty masz mieć zdrowe dziecko, rób co chcesz ale masz mieć zdrowe dziecko !!!!!!!!!bardzo bym chciała Sus wiesz o tym !!!

Motylek jesteś bardzo młoda, dziewczyny dobrze radzą, najpierw komplet badań i niech nawet to trwa długo - masz czas.
Ja już nie mam czasu i tak sobie myślę że jakbym się
dobrze postarała to mogłam mieć córkę w Twoim wieku więc widzisz jak jest.
Będzie dobrze tylko rób wszystko po kolei i dokładnie :yes::yes:

Doris Ty już na mecie nie powiem żebym Ci nie zazdrościła ale wiesz tak pozytywnie ;)

Fondie jedziesz jutro na histero bo w końcu nie wiem!??

Nafoczko pozdrawiam Cię.
Wszystkie dziewczyny również :)
 
Ostatnia edycja:
tak jade mialam sie pytac ale wkoncu pomyslam, że dzis juz cie na forum nie bedzie powiedz mi( bo maz mnie wysadza i wraca od razu) mam isc na ktores pietro na izbe przyjec? i czy mam brac letrox na tarczyce czy nie? mialas kocyk -bo podusie biore a na kocyk to chyba za goraco;/

bede teraz 3 di dni non stop na forum z nudow tam chyba zwariuje
 
Nie zwariujesz będziesz miała na pewno fajne koleżanki ;)
Izba przyjęć jest na parterze poziom 0 i pamiętaj o dowodzie i skierowaniu. Wjazd pod izbe o ul Rzgowskiej. Poduszke weź ale koc to nie wiem tam i tak śpisz pod kocem-zrób jak chcesz i już Ci pisałam tam nie ma wi-fi. Żadnych leków nie brałam a jutro na czczo (weź kanapkę przyda się ;) )
Szpital jest wiesz delikatnie mówiąc nieładny ale da się wszystko przeżyć.
 
Ostatnia edycja:
Porzeczka nie ma sensu robić bo Malina i tak Ci te same zleci... mnie uratowało od dodatkowej wizyty to,że miałam już mlr..ale powiedział ze jakby było powyżej 0 to i tak bym robiła jeszcze raz..
ja czekałam na wizytę 3 tyg

Fondie a gdzie robisz tą histero?
 
czy to właśnie Malina zleca histero i mówi ze można u niego na oddziale? ale to nie on robi,nie?
bo mi się właśnie pytał czy będę miała gdzie zrobić u siebie w miescie...
ale jakby mi od razu tą przegrodę usunęli to bym się jednak bała że spaprają..
 
a mnie nie chcial u siebie w miescie chcial wlasnie w lodzi tam gdzie on pracuje. Nie wiem czy on robi ale tam jade:)
avita nasciaglam sobie filmow najwyzej bede je ogldac:p mam nadzieje,ż enie kradna tam :)
juz przygotowana ide sie polozyc...przypomnijcie mi jak juz bedzie po :)
 
Witam się wieczorową porą [emoji6]

Beatka przygoniła mnie tutaj z FB [emoji39]

Czarna mała odczywam znużenie mam tak przez większość dnia, ale zawsze zrzucałam to na Sm
To objaw IO. Ja też tak miałam, mówiłam sobie wstanę rano w sobotę, zjem śniadanie i biorę się za sprzątanie domu...taaa jasne zjadlam śniadanie, oporządziłam się i wracałam do łóżka bo nie miałam siły podnieść rury od odkurzacza, a później płakałam i wyrzucałam sobie jaka to ze mnie ch*jowa pani domu [emoji29] wszystko się zmieniło odkąd jestem na diecie i przede wszystkim biorę metforminę (chociaż moje początki z metą były ciężkie...).


Dziś poszalałam z m jak za młodych lat heh łąka i te sprawy. Seksimy się w trawie a pies na czatach :p
Hie hie mrówki Wam nie powłaziły tu i tam? [emoji12] [emoji220]

Jola witaj [emoji253]
 
reklama
Do góry