reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A ja powiem Dzień Dobry :D. Pobudka dziś prawie jak zwykle o 4.30. Nie pracuję więc wstawać nie muszę ,ale te skrzeki za oknem spać nie dają. :(

Aga707 zaciekawiło mnie dlaczego nie masz brać B witamin?
 
reklama
Czesto na metylach jest info zeby nie brac w ciazy ale encortonu tez nie mozna wiec najlepiej slucha lekarza:) ja w drodze do lodzi juz bym chciala wracac.
 
Arluska po pierwszej serii miałam hamowanie w okolicach 30 i drugą serię już miałam pulowana.
Malina każdej leki zleca indywidualnie po to są te badania. Fondi może mieć podobne do mnie bo mamy podobne wyniki. Starać pozwolili mi się dopiero po histeroskopii kontrolnej, którą miałam miesiąc po laparo.
Beatka ano okazuję się, że z witaminkami też trzeba uważać. Mam zlecony sam kwas foliowy i tego się będę trzymać.
Fondi trzymaj się i daj znać jak będziesz po.
Poprzeczka ja na wizytę czekałam tylko dwa tygodnie, miałam szczęście.
 
reklama
A ja witam z kanapy :-) do pracy za miesiąc.
Dziewczyny wczoraj kupiłam rower rolki i biore sie za siebie 5 kg przynajmniej do zrzucenia. A teraz jeszcze od dziś dieta trzymajcie kciuki.
Aga mam nadzieję ze ja też poczekam niedługo na wizytę.
Dla wierzących wczoraj byłam na mszy ksiadz na kazaniu opowiadał o pani która straciła syna pewnej nocy jej się przyśnił na pieknej polanie koło jeziora ale nie bawił się tylko trzymał w raczkach 2 wiadra ona go pyta dlaczego nie biega po pięknej zielonej polanie tylko nosi te wiadra a on odpowiada że to nie woda z jeziora tylko łzy właśnie mamy i jedna łza warzy tyle ile kilka wiader i nie moze się bawić bo ona płacze. Na drugi dzień przyśnił się tej kobiecie znowu syn który biegał na pięknej polanie bez wiaderek. Tak bardzo do mnie pasowało te kazanie dziewczyny może nie powinnyśmy rozpaczać bo nasze aniolki nie mogą sie razem bawić bynajmniej chcę w to wierzyć.
Dziś akcja Malina trzymajcie kciuki
 
Do góry